Şampiyonluğa İnanın! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluğa İnanın!

Hiç farkı yoktu,belki geçen sene biraz daha iyi oynuyorduk o haftalarda o kadar.
Son maglubiyeti ilk rize macindan onceki besiktasa karşı almistik, sonrasında diğer rize macina kadar 5 beraberlik kalani galibiyetti fiksturun belki 1-2 hatali yazmis olabilirim. Simdi oyle değil durum bence ve bu inanmayan takımla tunelin ucunu görebilmek güç renktas

inana inana götümüzde çıban çıktı anasını satayım
bir hafta sonu da biramızı çerezimizi alıp tv karşısında oynanan futboldan keyif alalım

sokayım xtiriboktan futbolla gelen şampiyonluğua. gs ne zaman iyi futbol talep edecek taraftar çoğunluguna ulasır o zaman bir şeylerin değişiminden bahsedebilriiz

Sen mi belirliyorsun kelime anlamlarını, isteyen istediği kutlar şampiyonluğu. Kaç haftadır oyuna girdiğinde puan kaybı yaşatan Selçuk'a sana güveniyoruz kaptan diyen adamsın başkasını sorgulama istersen
Selçuk'un bu maç bi hatası var mı?Golü izle Emre Taşdemir-Belhanda hatası ile golü attılar.Takımın kaptanları çıkıp hatayı üstlenmiş.Destek olmayalım da ne yapalım?Fatih hocanın nelerle uğraştığını hepimiz biliyoruz.Adama herkes yükleniyo.Rakiplerin tek istediği Fatih hocanın başımızda olmaması.Fatih hocanın bizle kazandığı kupalar ortada.Son 2 yılın şampiyonuyuz.Bu adamın yanında olmamak vefasızlıktır.Bi sorun varsa Allah'ın izniyle devre arasında halleder..

Öncelikle bu konuyu kimseye laf atmak için up'lamadığımı söyleyeyim.

Bu şampiyonluğun bedeli ağır oldu, Falcao, Babel gibi oyuncuların alınmasının, Feghouli, Belhanda gibi adamları o dönemde satamamış olmamızın temel sebebi bu şampiyonluktur.

Elimizdeki tek orta sahayı satıp yerine 3 adam kiraladığımız, sene sonunda orta sahasız kalmamızın nedeni de bu dönemdir.

Kapanan 8 puanlık farkın sonrası rezalet yönetilmiş, Terim başarıyı kendisine bağlamış ve devamında sayısız hata yapacağı, sezonların başlarını nasıl olsa döneriz düşüncesiyle yok sayacağı dönemlere girmiştir.

Belki o sene şampiyon olmasak hikayenin devamı daha iyi olabilirdi.

devamında şl gruplarında psg ve madrid karşısında skordan bağımsız düştüğümüz hal en çok zoruma giden şey oldu. ben galatasarayı hiç bi zaman avrupada okadar çaresiz ve pasif gördüğümü hatırlamıyorum

Nasil inanalim? Dun 1 - 0 geriye dustuk ve takim reaksiyon gostermedi diyemeyecegim cunku resmen gosteremedi. Maalesef Gedson veya onun muadili birisni alamayinca da resmen dayak yedik. Zara zor top kazaniyoruz ve kazanilan topu aninda kaybediyoruz. Bu olacaklari bildigimden sirf Gedson icin 15 milyona fittim. 15 milyon cok diye vermedik de ne oldu? Veya 7 milyonu Nelsson'a gomunce ne oldu? Kac senedir planlama yapamayan teknik direktore takim kurdurduk ve hala eksigiz. Yaw Kayseri'den dayak yedik, daha neye inanalim?

Nasil inanalim? Dun 1 - 0 geriye dustuk ve takim reaksiyon gostermedi diyemeyecegim cunku resmen gosteremedi. Maalesef Gedson veya onun muadili birisni alamayinca da resmen dayak yedik. Zara zor top kazaniyoruz ve kazanilan topu aninda kaybediyoruz. Bu olacaklari bildigimden sirf Gedson icin 15 milyona fittim. 15 milyon cok diye vermedik de ne oldu? Veya 7 milyonu Nelsson'a gomunce ne oldu? Kac senedir planlama yapamayan teknik direktore takim kurdurduk ve hala eksigiz. Yaw Kayseri'den dayak yedik, daha neye inanalim?

Merak ettiğim şu

Konuyu hiç okumadan sadece başlığa bakıp niye yorum yapıyorsunuz? Akıl sır erdiremiyorum şu davranışa cidden.

Merak ettiğim şu

Konuyu hiç okumadan sadece başlığa bakıp niye yorum yapıyorsunuz? Akıl sır erdiremiyorum şu davranışa cidden.
Baskan, zaten ilk mesajini 2 saat once filan okudum sonra baktim 2019 topici. 2 saat sonra da cevap yazayim dedim ama senin 2 saat onceki mesajina degil " inanin" basligina mesaj attim cunku takimin yetersiz ve kalitesiz oldugunu dusunuyorum. Yoksa ustteki mesajinda haksiz oldugun yer yok ama sampiyon olamasaydik da Fegh - Belhanda satilir miydi emin degilim. Babel zaten sezon bitmeden anlasilmisti.

Üst Alt