Şampiyonluğa İnanıyor musunuz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluğa İnanıyor musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır inanmıyorum. Bu takım şu oyunla hasbelkader şampiyon olsa ne olacak modundayım hatta. Şampiyonlar liginde beşiktaşın rekorunu kırmayalım diye dua edeceğiz her maç

2 hafta once ki nagatomo’nun Son dakika golu de bizi yarista tutan bir goldu mesela

Gel git ler olacak Ama insallah sonunda Sampiyon olacagiz yine

Geçen sene böyle golleri taçlandırıyorduk ama. Bu sene o golü atıp arkasından Ankaragücü’ne puan bırakınca anlamı kalmıyor o golün.

Bu sene puan baremi çok düşecek, 64-65 puan falan şampiyon yapacak gibi ama biz çok saçma puanlar kaybettik yine de.

Geçen sene böyle golleri taçlandırıyorduk ama. Bu sene o golü atıp arkasından Ankaragücü’ne puan bırakınca anlamı kalmıyor o golün.

Bu sene puan baremi çok düşecek, 64-65 puan falan şampiyon yapacak gibi ama biz çok saçma puanlar kaybettik yine de.

Son dakika da yedigimiz gollerle sacma kayiplar yasadik evet Ama rakiplerimiz de kaybediyorlar

Sivasspor disinda aramizda büyük bir fark olan takim yok suan,sivasspor’un da ikinci yari dusecegini dusunuyorum boyle devam etmez

Son dakika da yedigimiz gollerle sacma kayiplar yasadik evet Ama rakiplerimiz de kaybediyorlar

Sivasspor disinda aramizda büyük bir fark olan takim yok suan,sivasspor’un da ikinci yari dusecegini dusunuyorum boyle devam etmez

Sivas bir tökezlese gerisi gelir de bu sene Trabzon ve Başakşehir de iyi. Trabzon Avrupa’dan elendi, sakatları falan da düzelince en büyük favori onlar olur gibi.

Ben inanıyorum şahsen.Önümüzdeki takımlar lig sonuna kadar hiç maç kazanamazlarsa biz de bi bu kadar daha puan toplarsak oluruz heralde niye olmayalım.45-50 puanla şampiyon oluruz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt