Şampiyonluğa İnanmayanları İstemiyoruz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluğa İnanmayanları İstemiyoruz

fenerbahçe yenildikten sonra değil dediğim forumdaki yalaka mesajları görünce sinirimiz bozuluyor ayrıca Galatasaraylılığı senden öğrencek değilim sağol iyi akşamlar

Sen bir sakin olsana ? Niye bukadar geriliyorsun ? Bu gerilimin Fenerbahce ile alakasi yoksa, ben Sariyer´e cikip Fred Cakmaktas gibi dolasirim. Son sözü herzaman Galatasaray söyler, Galatasarayli olmak demek Fenerbahce´ye degil kendine bakmak demektir. Biz herzaman kendimize bakip ilerleriz bu yollarda, Fenerbahce ise önde oldugu zaman bile devamli arkasina bakip siritmak zorunda oldugu icin, eninde sonunda takilip düsmeye mahkumdur.

Ben sana Galatasaray´li olmayi ögretmiyorum, sadece hatirlatiyorum.

2. devre fener'in deplasmanları full zor zaten, illa 8 puan kaybederler. Ama biz ne yapacağız orası önemli. Bizim de zor maçlarımız var her ne kadar fener'e nazaran daha iyi bi fikstürümüz olsa da. Aşırı iyi bir performans gerekiyor. Ayni fener'in şike yaparak 17'de 16 yapması gibi.

Bu takım 8 puan geriden gelip şampiyon oldu mu daha önce? Oldu. Kafa kafaya girdiğimiz son haftalarda şampiyon olduk mu? Olduk. İnanmayanlar gölge etmesin. Ben inanıyorum. Bilhassa medyayı iyi kullanıp psikolojik baskı uygulamalıyız rakibe. Sinerji yaratmalıyız.

aha ben inandım ne olacak yada inanmadım sahada koşturan topçu taraftar inanıyor bizde inanalım demezki bu devirde alacağı prime paraya bakar eskidendi o inanıyorum yakıyorum yıkıyorumlar

tatlı tatlı maçları izleyip futboldan zevk almaya bakın ekmeğinizin peşinde koşun sevgili arkadaşlar

O kupa mayısda bizim müzemizde olacak .

Kaptan sabri ve selcuk kaldiracak suyun öte yakasındakiler gorecek .

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bu Aydın kuş değil yav, kay. (Kay deyince kayınım bana kaydı repliği aklıma geldi.:d bkz: youtube)Her gördüğümüz Aydın' a kuş, kuşum demek zorunda mıyız hem?

kim kime yalakalık yapmış anlamadım ama konu bana çok seviyesiz geldi.

..... düşünüyorsanız gidin forumdan.. hadi ordan be sen kimsin! demezler mi adama.

özgüven patlamasından ölmüş bu konuyu açan arkadaş

Bence bizim ikitane sampiyonluk macimiz var. icerde hepsini almamiz lazim. Gaziantepi yenersek 7 maci seri yapabiliriz 25. haftaya. Fnerde en kötü 3 defa takildi , 3 defa berabere kaldi Eskisehir, Sivas, Trabzon (Deplasmanlar). Böylece 2 puan angutlara kalir. 25. haftada Karabükü deplasmanda yenersek sampiyonuz. Zor ama imkansiz degil.

Üst Alt