Şampiyonluğu Satanı Biz de Satarız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluğu Satanı Biz de Satarız

Adam para almadığı bir yerde daha büyük ligten teklif gelirse tabii gitmek ister
Lakin yönetici adı üstünde takımda tutmaya ikna etmek yöneticinin görevi
Riskke girilecekse şampiyonluğa oynayıp şampiyon olup dünya kupası sonrası satmak

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inşallah duruma finansal yönden bakanlar haklı çıkar.

derdimiz ,2 sezon sonra süper olmasa da gerçekten iyi bir kadromuz var ve mayıs ı görebileceğiz diye heyecanlanıyorduk

en azından bundan sonra ki maçlarda rakiplerimiz(şampiyonlukta ki) bize karşı rahat maça çıkamayacaklar diye seviniyorduk

süper oynamasa da kadromuzda bizi az çok heyecanladıran adamlardan bir tanesiydi,kimse geçmiş 2 sezonu tekrar yaşamak istemiyor.tepkilerin çoğu bunun için

ama 3-4 maç iyi gideriz rakiplerde puan kaybederse olay çok çabuk unutulur,iyi ki satmışız deriz

görelim neler olacak

16'ya satmayıp şampiyon olabilirsin.
16'ya satmayıp sampiyon olamayabilirsin.
16'ya satıp sampiyon olamayabilirsin.
16'ya satıp sampiyon olabilirsin

Hangi seçenek daha iyi 16'ya satmadın bir de şampiyon olamadın ne bok yiyeceğiz sorması ayıp?

Sanki şampiyonluk bir tek Badou kalmasına bağlı

Transfer sürecinin sonlanmasına çok az bir süre kala takımdaki eli ayağı düzgün, hiçbir şey yapmıyorsa bile takıma dinamizm katan bir orta saha adamını kaybetmek iyi olmadı. Ha kendi gitmek istiyorsa yapacak bir şey yok zaten çok net bir biçimde gönderilmeli. Böyle bir durumda kalsa da hayır gelmez. Ha oyuncu bana her türlü uyar kafasında olup da acil para ihtiyacından dolayı yönetim tarafından satılmak isteniyorsa bu noktada ben yeni yönetime de bir şey diyemem. Oyuncuların 4 aydır para alamadığı söyleniyor. Bunun sorumlusu yeni yönetim değil, dursun ve avaneleridir. Adama demezler mi; Ulan kulübe ait satmadığın peşkeş çekmediğin bir şey kalmadı. Buna rağmen 4 ay boyunca oyunculara para ödemedi isen sen ve yönetimin tam olarak ne iş yaptı? Yönetimde bulunduğunuz süre boyunca ne işe yaradınız? Utanmanız arlanmanız da mı yok?

Bu kadar çok gitmek isteyen oyuncuyu savunmaya gerek yok. Adam gibi adam olsa bugün sahaya çıkar takımıyla mücadele ederdi ama o takımı sattı ve bizleri yarı yolda bıraktı. Şampiyon olmanın yolu iyi futbolcularla değil inanların mücadelesiyle olur o yüzden inanmayan hangi futbolcu varsa direk satılmalı...

inşallah duruma finansal yönden bakanlar haklı çıkar.

derdimiz ,2 sezon sonra süper olmasa da gerçekten iyi bir kadromuz var ve mayıs ı görebileceğiz diye heyecanlanıyorduk

en azından bundan sonra ki maçlarda rakiplerimiz(şampiyonlukta ki) bize karşı rahat maça çıkamayacaklar diye seviniyorduk

süper oynamasa da kadromuzda bizi az çok heyecanladıran adamlardan bir tanesiydi,kimse geçmiş 2 sezonu tekrar yaşamak istemiyor.tepkilerin çoğu bunun için

ama 3-4 maç iyi gideriz rakiplerde puan kaybederse olay çok çabuk unutulur,iyi ki satmışız deriz

görelim neler olacak
Konuşulan rakamlar doğru ise ben finansal olarak büyük bir kazanç göremiyorum. Sonuçta kendisine 9 Milyon verdik, bunu düştükten sonra kalacak olan miktar 7-8 Milyon olur ise pek bir şey kazanmış olmayız düşüncesindeyim.

Benim için önemli olan oyuncu gitmek istiyor mu? İstiyor ise "yallah șöför yallah ne duriseeen".

ben yönetimin ndiaye için yol yaptığını düşünmüyorum. adam cl de olma sansını premier lige tercih etti, gayet anlasılabilir bir durum . tercih meselesi, kendi açısından bakınca dogru bir seçim. yolu acık olsun. karalar baglamaya gerek yok.

Üst Alt