Şampiyonluğun Şifreleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluğun Şifreleri

Şifre mi bilmiyorum ama fener maçına kadar tekrar 7-8 galibiyet ile çıkmalıyız.O ara onlar 2 beraberlik filan alsa kadıköye 6 puan avantaşla gideriz.Tam tersi olup fener ts-bşk-bjk maçlarından 3 yenilgi alsa bu sefer rakip bşk olur.
Fener maçına kadar
Bşk-fener
Ts-fener
Ts-bşk-
Bjk-fener
Bs-bjk
Ts-bjk
Anty-bjk
Ks-bjk
Şu maçların hepsi berabere bitse sadece biz ve bşk kalıyor.
Okuyorum yok kayseride puan kaybederiz yok sivasda puan kaybederiz falan filan.Bu takımlara da puan kaybedeceksek direk 4.-5. oluruz. O takımlara takılacaksak Tudor niye kovuldu? Hele sadece solbek alalım diyenlere tav oluyorum.Bu takıma özellikle solbek ve sol açığa da Belhandanın yapamadığı saha içi liderliğini yapacak oyuncu şart.Aslında iyi bir Arda tam aradığımız oyuncu idi.
Bana kalsa sol stoper ve 8 numara da alırım fakat imkansız gibi.
Yazmaya unuttum.Bu sene Kadıköyde kazanmak zorunda olabiliriz.2-3 transfer ile çok da zor olmaz.

Son düzenleme:
Bahsettigin maclarda puan kaybetmeyen pek yok ama

malatya kayseri ve sivasta sanirim 7 puan verdi bjk
fb iceride oynadi 2 verdi

zaten bu kayseri ve sivas deplasmanlarina 6 yaziyorsan sampiyonluk icin kalan tek sey derbileri kaybetmemek olur

baska seye gerek kalmaz

Terim 'in anadolu takımlarına çok fazla puan kaybedeceğini zannetmiyorum

Fb ve Ts maçlarında 3'er puan çıkarabilirsek şampiyonluk moduna girelim

Fenerin ilk 9 haftada ki performansı ligin kaderini belirler.
Sonraki 8 haftası çok kolay.
Son 8 hafta,neredeyse fenerden 1 puan bile kopartacak takım yok.

Fener İlk 9 haftada 20 puandan fazla toplarsa eğer sonra ki maçları kaybetmezler ve çok rahat şampiyon olurlar.(ki bana kalırsa çok rahat 20 puan üstüne çıkarlar)
En büyük rakip olarak feneri görüyorum.

Başak ise deplasman da çok puan kaybeder.
Çünkü amaçsız oynuyorlar.

Bjk'e oyun stilini değiştirmez ise ilk yarı daki kadar olmasada puan kaybeder.
Ancak iyi bir transfer dönemi geçirip , q7'ye ayar çekerlerse 17 de 17 yapma olasılıkları çok fazla.Çok alternatifli bir kadroları var.

Rıza, er yada geç trabzondan kovulacak özelikle kendi sahaların da oynayacakları derbileri kaybedeceklerini düşünüyorum.
Trabzon her zaman ki gibi derbiler de yenilir bize ise çekme takar.

Göztepe ve kayseri ikinci yarı inanılmaz bir düşüş yaşayacak inanamayacaksiniz.
Bu tarz hızlı çıkış yapan takımlar devre arası kampından sonra çok fazla boşluğa düşüp bocalıyor.
Toparlanincaya kadar lig bitiyor.

Bizim ise kayseri ve sivas maçları hava şartları sebebiyle rahat puan kaybedeceğimiz deplasmanlar.
Ve bu iki maçı alamazsak oluşan olumlu hava bir anda tersine döner ve sezon sonu kendimizi 3.veya 4.sırada bulabiliriz.

Fernando ve maicon'un olmayışı bizi etkiler.
Çünkü alternatifleri yok.

Gün yüzü görme DURSUN!

Fenerin ilk 9 haftada ki performansı ligin kaderini belirler.
Sonraki 8 haftası çok kolay.
Son 8 hafta,neredeyse fenerden 1 puan bile kopartacak takım yok.

Fener İlk 9 haftada 20 puandan fazla toplarsa eğer sonra ki maçları kaybetmezler ve çok rahat şampiyon olurlar.(ki bana kalırsa çok rahat 20 puan üstüne çıkarlar)
En büyük rakip olarak feneri görüyorum.

Başak ise deplasman da çok puan kaybeder.
Çünkü amaçsız oynuyorlar.

Bjk'e oyun stilini değiştirmez ise ilk yarı daki kadar olmasada puan kaybeder.
Ancak iyi bir transfer dönemi geçirip , q7'ye ayar çekerlerse 17 de 17 yapma olasılıkları çok fazla.Çok alternatifli bir kadroları var.

Rıza, er yada geç trabzondan kovulacak özelikle kendi sahaların da oynayacakları derbileri kaybedeceklerini düşünüyorum.
Trabzon her zaman ki gibi derbiler de yenilir bize ise çekme takar.

Göztepe ve kayseri ikinci yarı inanılmaz bir düşüş yaşayacak inanamayacaksiniz.
Bu tarz hızlı çıkış yapan takımlar devre arası kampından sonra çok fazla boşluğa düşüp bocalıyor.
Toparlanincaya kadar lig bitiyor.

Bizim ise kayseri ve sivas maçları hava şartları sebebiyle rahat puan kaybedeceğimiz deplasmanlar.
Ve bu iki maçı alamazsak oluşan olumlu hava bir anda tersine döner ve sezon sonu kendimizi 3.veya 4.sırada bulabiliriz.

Fernando ve maicon'un olmayışı bizi etkiler.
Çünkü alternatifleri yok.

Gün yüzü görme DURSUN!

Fener bjkye kesin yenilir.Bşk maçı 3 ihtimalli.Ts maçı diğer yıllar gibi kolay olmayacak.Bu 3 maçtan 1 M 2 B alırsa kesin yarış dışı kalırlar.Son 7-8 haftada puan kaybetme olasılığı sadece Kayseri ve düşme hattıda ise Malatya.

Besiktas ve ts nin kendi sahalarinda fb ile oynayacagi maclarin onem ve atmosferi benzerine rastlanmayan sekilde olacak gibi geliyor

ozellikle bjk fb macinda dehset bir gerginlik bekliyorum

şampiyonluğun şifresi konyasporun iyi bir devre arası geçirmesi kanımca

fenere yaptıkları gibi sırasıyla trabzon başakşehir ve beşiktaşa da evlerinde kaybetmezlerse , bizim orada aldığımız 3 puanın değerini 3le falan çarpıp bizi rahatlatabilirler

2. yarının ilk 6-7 haftasında farkı açabilmemiz konyasporun iç saha performansına bağlı gibi zaten diğer maçlarda aralarında oynayacak fb,ts,bjk,başak

konya tesbitine katiliyorum cunku en coskulu takimi bile uyutma potansiyeline sahipler , fizik gucleri dusmus biraz gecen senelere gore , fakat hala direncli takim .

bjk den ziyade basaksehire celme takmalari olasi

ilk 4 deplasman çok önemli. kayseri, sivas, kasımpaşa ve karabük ile oynayacağız. bu 4 deplasman maçında en az 8 puan çıkarmamız lazım.

bu arada içerde osmanlı, antalya, bursa ve konya ile oynayacağız. bu maçların hepsini kazanacağımızı hatta handikap yapacağımızı düşünüyorum.

eğer bu 8 maçı 20-24 puanla atlatırsak 2. ile puan farkını açar adım adım şampiyonluğa yürürüz.

ligin ikinci yarısını tek fb mağlubiyeti ile bitirebiliriz, diğer hiç bir maçı kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

Şifre mifre yok, taktik de yok. Bam Bam Bam... Mayısta Şampiyonuz. Kombinesi olmayanlar almak için , olanlar yenilemek için şimdiden finansal planlamalar yapsın. Seneye Stadtan canlı canlı ŞL müziği dinleyeceğiz.

Ben de benzer dusunuyorum , kazanilmasi son senelerdeki umutsuzluktan oturu zor gorunen basaksehir ve ts maclarini ciddi sekilde domine edecegimizi , oyun olarak hep ustun olacagimiza hemen hemen eminim , skor da gelecektir . bjk maci icin bir sey diyemiyorum cunku bjk nin 2 maci birbirinden cok farkli oluyor , deplasmanlarda iyi degiller ama zorluk derecesi yuksek olan , fakat uzerlerine gelinen maclarda tekrar iyilesiyorlar , bjk macina isimiz kalirsa onu da yenebiliriz

forumdan farkli dusundugum tek mac , fb deplasmani .. hissim o ki aykut un kilibik oyun tarzindan siyrilacagi bir mac olacak , ve rencide edilmenin ust limitlerinde yenilecegiz . cunku dendigi gibi o gune dek puan farki olusacak ve ya herro ya merro , lige renk gelsin nagralari atilacak

kilimizi kipirtadamadan 4-0 yenildigimiz mac gibi bir sey bekliyorum .. fakat eger seyirci ve camia bunu soguk kanli atlatirsa geri kalan kisim kolaylasa da bilir

Bu ligi biraz biliyorsam Fenerbahçe'nin şampiyon olma şansı yok. 2011-2012 den itibaren şampiyonlara bakarsak hep iyi futbol oynayan, iyi hücum eden takımlar şampiyon oldu. Belki tek istisna Hamza hoca ile şampiyon olduğumuz 2014 2015 sezonu olabilir. Orda da Bjk tecrübesiz ve statsız, Fener de hocasızdı(İsmail Kartal). Bizim de atan ve tutanımız iyiydi. Onun dışında kimse Ersunlu Fenerin ya da Sosalı, Gomezli Beşiktaş'ın şampiyonluklarına hak etmedi diyemez. Ya da bizim üst üste iki şampiyonluğumuza. Bu nedenle Fenerbahçe' yi şampiyonluk adayı görmüyorum. Oynadıkları futbol şampiyon takımın oynayacağı futbol değil. Ayrıca bence kadro kalitesi olarak da 4 takım arasındaki en yetersiz takım. Beşiktaş'ı da hem şampiyonlar ligi faktörü hem de fikstürünün çok zor olması nedeniyle bizim ve Başakşehirin ardından 3. olur gibi görüyorum. Başakşehir sonuna kadar yarışta olur ama seyirci desteği olmadan çok zor şampiyon olması. Biraz camia gücü olsa aslında futbol olarak ligin en iyi takımı. Biz ise deplasmanı biraz çözersek şampiyonluğun 1 numaralı favorisiyiz. İnanılmaz bir fikstür avantajımız var. 4 büyük maçın 3 ü içerde ve en önemlisi artık Fatih Terim var.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bahsedilen avantajlara ben de katiliyorum zaten uzun yazimda da yazmistim ama bazi dezavantajlarimiz da var . oncelikle tudor kaynakli olsun ya da olmasin ciddi bir kirilganligimiz var , rakip biraz eli yuzu duzgun oynayinca her duran top , her yan orta kabus oluyor .. terim geldi ama bir anda bunlari sifir hataya getiremez , ornegin kayseride maicon cezali ,fernando yetisemeyecek diyorlar , ben bu 2 eksikle oradan maglubiyetle donulurse tum sinerjinin kaybolabilecegini dusunuyorum , onu gecsen sivas var ve hakemlerin davranislari ic sahada bile ortada

fb ile ilgili goruslere gelince , fb de degisik bir durum var, hucum takimlarinin sampiyonluguna ben de daha yuksek olasilik veriyorum . fb nin maclarin buyuk bolumunde senelerdir eksikligini yasadigi hiz ve tempo sorununa da katiliyorum .. ama konya , sivas ve kasimpasa maclarindaki reaksiyon verme becerilerinin kucumsendigini dusunuyorum

fernando ve soldado oyuna dahil olduktan sonra tirnaklarimizi yedik ha attilar ha atacaklar diye , yani oyle forvette cok yetersizlere katilmiyorum ,gol sayilari da gayet yuksek.. ki forvetlerinden 5 golluk katki alabilmisler , ona ragmen birileri golleri atmis oyle ya da boyle

ilginc bir sekilde tinerciler inanılmaz gerginler kendi arkadaslarımdan da görüyorum o göt kalkması artistlik yerini gerginlige bırakmıs

bunda 2 sey cok bariz etkilemis şenolun bunları bırakma düsüncesi ve bayernin rakip olarak cıkması hayalleri hep basel ve ceyrek finaldi :red:

Son düzenleme:
51 puanda 30 alip 21 kaybedersen illa ki olacaktir bu , ayrica diger tutundugun dalda da bayern ile eslesince bir anda elde avucta sifir olma ihtimali var , ama bjk nin hala cok iyi yonetildigini dusunuyorum , son 2 sene CL geliri 80 milyon euro olmus , gecen resmi rakamlardan baktim (bu sezonun reklam payi tahmini , gerisi gerceklesmis) , hesaplayinca 350 milyon liraya filan tekabul ediyor , bizim araziler icin alip kirdirdigimiz para

sen 2 sene sampiyon olsan ve bu parayi alsan , hem sen alacaksin hem rakibin alamayacak .. ustelik ucuz bonservissiz ve dusuk maasli oynatilma detayi da var , buna acilen bu sene son vermek lazim artik , yani biz olamiyorsak gitsin trabzon , basaksehir ,kayseri olsun ama bjk ya da fb olmasin

para cok onemli faktor haline geldi artik , terimin bu kalan maclarda dantel dantel hesap yapip isleyip zirvede kalmamizi saglamasi lazim

allah korusun , ama en en en kotu olasilikta bile 2 inci olmamiz sart

kayseri ve sivas deplasmanlarını galibiyetle geçtik mi tamamdır bence bu iş içerde maç vereceğimizi hiç sanmıyorum başakşehir bursa trabzon konya alayını yeneriz

2017-2018 Sezonu Sampiyonu Galatasaray
------------------------------------------------------------
-Lig'e sampiyonluk parolasiyla kurulan bir Galatasaray'i sampiyon gorememeyi hayal edemiyorum.
-Lig'de kenetlenmis bir Galatasaray'in ikinci bitirebiliceginin ihtimalini var sayamiyorum.
-Lig'de son 4-5 haftalara 1-2 puan geride yada 1-2 puan onde girmis bir Galatasarayin sampiyonlugu kaybedecegini dusunmuyorum
-Fatih Hocanin takimdayken Sampiyon olamayisimizi goremiyorum.
-Forvet oyuncumuzun buyuk ihtimalle gol krali olacagi bir sezonda Sampiyon olayamayacagimizi goremiyorum.
-En zorlu fiksturu 35 puanla ikinci ve liderden 1 puan geride kapatip diger tum derbileri icerde ( fener haric ) kenetlenmis 50 bin taraftarin onunde oynayacagimizi dusunerek sampiyonlugu kaybedecegimizi dusunmuyorum

Uzun lafin kisasi ;

Fatih Terim + Sampiyonluk iddasiyla girilen ve ona gore insa edilen bir kadro + Kenetlenmis taraftar + Ilk iki icinde garanti olacagimiz ve son haftalara girerken sampiyonluk iddiamizin garanti surececgi gercegi = Sampiyonluk

Rahat olun bu sezon sampiyonuz.

Üst Alt