Şampiyonluğun Şifreleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluğun Şifreleri

bizim artik besiktas'in pesini birakmamiz gerekiyor.

adamlar bayern'le oynayacaklari ilk mactan önce deplasmanda konya ile oynayacaklar.
bayern macindan sonra kendi sahalarinda fener'i konuk edecekler.
rövans maci öncesi kendi sahalarinda genclerbirligini konuk edecekler
bayernle oynadiklari rövans macindan sonra deplasmanda basaksehir ile oynayacaklar.

simdiden 5 puan önde oldugumuzu varsayarsak fatih terim'le bunlari iceride tokatlariz diye düsünüyorum. en kötü ihtimal 1 puan aliriz. o yogun mac trafigi ve 2 sene üst üste sampiyonluk derken bu sene bunlardan bir sey olmaz.

basaksehir ve fenerbahce sampiyonluktaki rakiplerimiz olacaktir.

trabzonspor'un ic saha performansi ayrica belirli olacaktir. adamlar fenerbahce ve basaksehir ile kendi sahalarinda oynayacak. fenerbahce macina formda durumda cikmalari avantaj. alacaklari 1 puan bile trabzonspor tarihine gececektir. adamlarin fark yemedigi mac olmadi resmen kac yildir.

yanliz ligde 9.bursasporun bile öyle veya böyle sampiyonluk sansi var. hicbir takim ciddi anlamda ucup kacmis degil puan tablosundan görebildiginiz üzere. antalya ve malatya maclarinda kaybettigimiz 5 puan disinda ligde hüsranla sonuclanan derbilere ragmen iyi konumdayiz. bu 2 maci da alsaydik suan 40 puanda olacaktik. kendi sahamizda fener maci disinda hepsini kazandik. kücük maclari aldigimiz sürece sampiyon olacagimizi düsünüyorum. tudor'la bile 2 kaza disinda hepsini aldik. terim'le büyük mac performansimiz da artacaktir diye düsünüyorum.

galatasarayin sampiyonluga oynayip da elinden kacirdigi bir kupa hatirlamiyorum ben. sampiyon olacagiz diye düsünüyorum. ya rezil ya vezir oluyor galatasaray kendimi bildim bileli mancini ile bjk'nin cezali oldugu sene haricinde 2. oldugumuzu hatirlamiyorum. ya kopuyoruz ya sampiyon oluyoruz.

Son düzenleme:
kayseri ve sivas deplasmanlarını galibiyetle geçtik mi tamamdır bence bu iş içerde maç vereceğimizi hiç sanmıyorum başakşehir bursa trabzon konya alayını yeneriz

Tudor'un Denayer ve Tolga ile baslayip hic ettigi Fenerbahce macini bile cok rahat kazanirdik bana kalirsa. Adam Linnes, Yasin ve Rodrigues üclüsünü resmen oynatmayarak 3 puanimizin gitmesine sebep oldu. 3'lü basladigi icin sonradan Serdar Aziz'in sakatlanip Latovlevici'nin girmesine bile sevinir olduk. Linnes dururken Latovlevici'yi eminim taraftarin %80'i oyuna almazdi.

Aykut'un uzun süre bekleyip "Ulan bu Tudor Rodrigues'le Yasin'i niye almiyor" diye düsündügü macta adama 70'de "ben degisiklik yapayim, bu hirvatta is yok" diye cesaret bile geldi. Tabi firsat kollayan Cücü ve Belhanda'nin manyakligi sayesinde 1 puana razi olduk. Adam resmen Gomis'i cikarip Eren'i aldi ya, olacak is degil.

Keske Terim'le cikabilseydik Arena'daki Fener macina. Cok rahat 3-0 falan yenerdik, adamlar isabetli sut cekemedi Tudor'un tüm sacmaliklarina ragmen.

Üst Alt