Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018 - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018

Bu sene feneri karıköyde yeneceğiz.Her türlü iddiaya varım.

LG-D802TR cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hacı bu her sene söylediğin bir şey mi değilse bu sene değişen ne ? :D Ben -3le başlatıyorum bizi her sezon. Beraberlik olursa define bulmuş kadar sevinirim öyle diyim yani. Korkaklık vs. değil şansımız tutmuyo işte orda 3 5 sene geçince hakemler de ayak uydurdu 20 seneye kadar çıktı yapacak bişey yok :D

Ne Mutlu Türk'üm Diyene! ������ ❤️@tikitaka1905 1 hr1 hour agoDaha fazla

Kayserispor'un 4 yenilgisi var, bizden az yenilmiş adamlar. Ve 4 yenilginin 2sini bizden almışlar. Beşiktaş, Fener ve Başakşehir'e 2 puan takmış. Şampiyon olursak Kayserispor'un ciddi bir katkısı olacak. :)

üstelik daha 2. maçları var kayserinin rakiplerimizle

cacık bir takım gibi duruyor fakat ben ottomandan da birkaç puan kıyak bekliyorum başak veya bjk iç saha maçlarında

Hacı bu her sene söylediğin bir şey mi değilse bu sene değişen ne ? :D Ben -3le başlatıyorum bizi her sezon. Beraberlik olursa define bulmuş kadar sevinirim öyle diyim yani. Korkaklık vs. değil şansımız tutmuyo işte orda 3 5 sene geçince hakemler de ayak uydurdu 20 seneye kadar çıktı yapacak bişey yok :D

Bu sene tutacak inancım tam.Çünkü fenerin başında aykut ve aziz var.Bizdede fatih hoca var.Ortam bundan müsait olamazdı.

Bu sene tutacak inancım tam.Çünkü fenerin başında aykut ve aziz var.Bizdede fatih hoca var.Ortam bundan müsait olamazdı.

hayal görmeyin bosuna beraberlik dahi cıkmaz bence adamlar en boktan kadrosuyla bile ligin en iyi duran toptan gol atan takımı

bizim icinse duran toplar = penaltı

kadıköyden galibiyet birgün cıkar ama bu sene olmaz 3.küme takımı bile duran toptan gol atarken bize imkansıza yakın bu

Hacıbaba top oynasak goller kaçırsak saç baş yolsak tamam şanssızız derim de,orada top oynamıyoruz ki senelerdir.Galibiyete en çok yaklaştığımız maç 2-2 biten maç.Sonra 4-4 biten kupa maçı çok çekişmeli güzel bir maçtı.Kupada da 0-0 biten bir maç var,cidden bak o maç şanssızlıktı diyebiliriz.Hakemle kaybettiğimiz maçlara bir tek 1-1 biten maçı sayabilirim.Tamam yine iyi değildik ama Fener de top oynamıyordu,ofsayttan gol attılar Sneijder'i kasap gibi doğradı Fenerli topçular hiçbiri kart görmedi ilk yarıda.Rijkaard dönemi de ofsayttan gol yedik ama Fener o maçlarda iyiydi,atarlardı mutlaka yine.Geri kalan maçlarda hep Fener oynadı,atak yaptı pozisyonlara girdi ve kazandılar doğal olarak.Bizim Kadıköy'de net gol pozisyonu üretmemiz bile büyük iş oluyor çoğu zaman,rakip kaleye gidemiyoruz oyuncuların eli ayağı dolanıyor birbirine.Bu durumda kaybetmek çok normal.Yoksa şanssızlık bu kadar sürmez,70. dakikayı beklemeden top oynasak illa ki maç alırdık orada bunca yıl.

Deplasman performansimiz ortada iken Kadiköy galibiyetinden bahsetmek de ayri bir gariplik.

Bizimkiler yillardir psikolojik olarak 2-0 geriden basliyor maca direkt. Ilk önce bu durumu atlatmamiz lazim, yoksa coktan galibiyet alirdik orada kac yildir.

Neredeyse her mac ilk 45 dakikayi resmen cöpe atiyoruz Kadiköy de, hatta daha fazlasini bile. Fener genelde maclara hizli baslayip isi bitirme pesinde yillardir son sezonlarda kötü olsalar dahi.

DV-9brYX0AAeV-U.jpg

Basak karsısındaki Fener performansı açıkcası beni biraz urkuttu..

Bu sene ilk defa Feneri bu kadar pozisyon zengini ve kuvvetli gordum..

Basaksehirin oyun plani cozulmeye basladi.bjknin hem fiksturu zor hem de eski performanslarindan uzak.yasli kadrosu kaldiramayacak.
sampiyonluk fenerle bizim aramizda gececek bizim zorlu periyota girdigimizde fenerin maclar cok rahatlayacak.fenere 8 puan fark atmadikca nisan ayina girmemek lazim.

Basaksehirin oyun plani cozulmeye basladi.bjknin hem fiksturu zor hem de eski performanslarindan uzak.yasli kadrosu kaldiramayacak.
sampiyonluk fenerle bizim aramizda gececek bizim zorlu periyota girdigimizde fenerin maclar cok rahatlayacak.fenere 8 puan fark atmadikca nisan ayina girmemek lazim.

Evimizdeki büyük maçları da kazanalım artık yav. Kazanamazsak şampiyon olmayalım bi zahmet.

tahminimce bu hafta bjk konyaya takılır. berabere bter ve bizde kazanrsak bjk devre dısı diyebbiliriz artık.

paşa GS biz galip
fb alanya fb galip
konya bjk berabere

bu sonuclar ısıgında fener bjk macı berabere biterse çok tatlı olacak.

Üst Alt