Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018 - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018

Artık günahıyla sevabıyla bu puandayız ve şartlardayız,zor maçları kazanıp vura vura şampiyon oluruz inşAllah

antalya, malatya, sivas ve kasımpaşa maçlarından en az 8 puan çıkarmalıydık. 7 puan fazlamız olurdu ve şuan seneye nasıl bir sistemde olacağımızı konuşuyor olurduk. ah ulan yak yak :cigara:

DW-7fJ3XkAYlqt1.jpg:large

Lige bak yaw aksiyon filmi gibi

Biz şampiyon oluruz. Alanya,Osmanlı ve Karabük düşer. Türkiye kupasında Fener'e vurur duble yaparız. Süper kupada yine Fener'e vurur sezonu da kupayla açarız.

Ne olursa olsun sezon sonuna kadar artık maç kaybetmememiz gerekiyor

Fatih Terim 'de buna vurgu yaptı tüm mağlubiyet kotamızı doldurduk bence artık

İç sahada bizim mağlup olacağımızı düşünmüyorum bu saatten sonra

Ama dış saha maçlarında özellikle takım savunmasına bireysel olarak da Muslera 'ya çok iş düşüyor burada

Diğer oyuncularımızdan nispeten verim aldık bu kadar çok tartışılan Belhanda bile asist krallığında zirvedeydi hep

Artık bir şekilde Muslera 'nın da kendine gelmesi lazım maalesef Muslera bu kadar kötü oynamaya devam ederse şampiyonluk hayal. Ama iyi bir Muslera tek başına zirvede tutabilir bizi lig sonuna kadar ...

26. Hafta sonunda Galatasaray ve Başakşehir, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ ın 8 puan önünde olacak.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maç başı 2,26 gol ortalamasına sahibiz makine gibi gol atıyoruz tek eksik olan deplasmanlar da daha az gol yememiz lazım onu da başardığımız an bu takım açık ara şampiyon olur 32. hafta beşiktaş maçında iç sahaya şampiyonluk maçına çıkarız

Ligin lideri Galatasaray
Ligin en çok gol atan takımı Galatasaray(52 gol maç başı ortalama 2,26 gol)
Ligin gol kralı Gomis(20 gol)
Ligin en çok asist yapan 3 futbolcusundan 2'si Belhanda ve Rodrigues(16 asist)

73-74 puanla şampiyon olabiliriz. Fikstürlere baktım saatlerce inceledim. Çok avantajlıyız. Evimizde Başakşehir'i yenersek 90% şampiyonuz.

Gscimbom

73-74 puanla şampiyon olabiliriz. Fikstürlere baktım saatlerce inceledim. Çok avantajlıyız. Evimizde Başakşehir'i yenersek 90% şampiyonuz.

Gscimbom
Puan hesabına çok takılmıyorum ben Şampiyon olalımda ha 73 ha 67 fark etmez.

Fikstür konusuna gelince gerek sezon başı başlangıcı için gerekse sezon sonuna avantajlı bir şekilde girmek için gayet iyi bir fikstüre sahibiz bu sezon.

Başakşehir maçından önce ben kırılma maçımızın kadıköy deplasmanı olduğunu düşünüyorum.

Yine söylüyorum ordan alacağımız sonuç ne olursa olsun 26.haftayı lider kapatırsak yolu yarılamış oluruz.

Maç başı 2,26 gol ortalamasına sahibiz makine gibi gol atıyoruz tek eksik olan deplasmanlar da daha az gol yememiz lazım onu da başardığımız an bu takım açık ara şampiyon olur 32. hafta beşiktaş maçında iç sahaya şampiyonluk maçına çıkarız

Ligin lideri Galatasaray
Ligin en çok gol atan takımı Galatasaray(52 gol maç başı ortalama 2,26 gol)
Ligin gol kralı Gomis(20 gol)
Ligin en çok asist yapan 3 futbolcusundan 2'si Belhanda ve Rodrigues(16 asist)

Aslında cok gol yemiyoruz ,sadece besiktas ve basak maçlarında 8 gol yemişiz genel ortalama bu iki maç yüzünden çok yüksek yoksa diğer maçlar dikkate alındığında ligin en az gol yiyen takımlarından birisiyiz

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt