Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018

Bu köprünün altından daha çok sular akar, yolumuz uzun.
Daha çok eksikler var, ayağımız yere basarak durmadan daha fazla çalışmak lazım.

Sinerji Fernando transferi ile başlamıştı zaten.
Bazı muhasebeci arkadaşlar ndiaye ye 7.5 verilir mi yea? diyordu
ama REİSLER VERİLEN PARANIN HAKKINI VERDİLER.

ŞAMPİYONLUK YAKIN MEŞALELERİ YAKIN...:D

DIGmbScXsAILCEn.jpg
Ooo NOS Teletext reis

Şampiyonluk yolunda benim sunacağım en büyük katkı maçları 2014-2015 sezonu formasıyla izlememek. 4. yıldızı taktığımız sezon dahil 2015-2016 / 2016-2017 sezonlarında o formayla hangi maçı izlesem mutlaka puan kaybettik.

Şampiyonluk yolunda benim sunacağım en büyük katkı maçları 2014-2015 sezonu formasıyla izlememek. 4. yıldızı taktığımız sezon dahil 2015-2016 / 2016-2017 sezonlarında o formayla hangi maçı izlesem mutlaka puan kaybettik.

Benimde uA UNI şalım vardı. Geçen sezon içerde oynanan Trabzon maçına giden bir arkadaşa vermiştim. Taraftar müthişti ama kaybettik. Ve geçen sezonun uğursuzluğu o maçla başlamıştı. Yazın geri istedim. Şuan sandığa falan kaldırdım. Takımın maşallahı var. Bende böyle bir katkı sağlıyorum :)

taraftar ,yönetim ,futbolcular herkes şampiyonluk istiyor.GS camiası Bu kadar Kenetlendiğinde her zaman Şampiyon olmuştur.Allah birlik beraberliğimizi bozmasın.

Üst Alt