Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Nöbeti 2017/2018

Fenerin orta sahası uzun maratonda düşecek kapasite yok o alanda.

Hakemlerle bi yere kadar

En ciddi aday bjk'yi görüyorum yine ama başakşehir ve bjk'nin avrupa arenası olduğunu düşünürsek avantaj bizde

Geçen sene Bjk'ye verilen destek ilk 5'teki hangi takıma verilirse verilsin o şampiyon olurdu.Kadro kalitesi olarak sana katılıyorum ama o kadar hoca dururken Aykut'un getirilmesi,Rıdvan-Aykut-siyaset üçlüsünün ilişkisi,medyada anlamlı anlamsız yapılan Aykut Kocaman övgüleri ve Aykut'un her fırsatta kendinden emin bir şekilde şampiyonuz rahat olun demesi beni korkutuyor.Şikenin diyetinin ödeneceğini düşündürüyor.

Geçen sene Bjk'ye verilen destek ilk 5'teki hangi takıma verilirse verilsin o şampiyon olurdu.Kadro kalitesi olarak sana katılıyorum ama o kadar hoca dururken Aykut'un getirilmesi,Rıdvan-Aykut-siyaset üçlüsünün ilişkisi,medyada anlamlı anlamsız yapılan Aykut Kocaman övgüleri ve Aykut'un her fırsatta kendinden emin bir şekilde şampiyonuz rahat olun demesi beni korkutuyor.Şikenin diyetinin ödeneceğini düşündürüyor.

Allah'ın adaleti eninde sonunda yerini bulur, bkz 3 temmuz. Akladık deselerde herkes biliyor neyin ne olduğunu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Aykut vardar'ı da eleyeceğiz merak etmeyin demişti.

Safi rüzgar başka bişey yok.

Oyuncularını motive etmek için şampiyon olacağız diyo ama kapasite belli.

Ayrıca o takımı hiçbir yabancı TD almaz kaliteli olan. Advocaat 10 numara almadılar diye sezon sonu imza ya yanaşmadı, Fener'in niyeti imzalamaktı.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Futbol Arena‏Onaylanmış hesap @futbolarena 2 dk.2 dakika önce
Daha fazla
ÖZEL - Galatasaray'ın yeni transferi Latovlevici önümüzdeki hafta maskeyle forma giyebilecek durumda.

Son düzenleme:
Çok klasik olacak fakat yine de söyleyelim; derbiler ve deplasman performansı etkili olacak. Uzun lig maratonunda sakatlık, kart cezaları, mevsimsel yorgunluklar, puan durumuna göre gevşemeler, tahmin edilemeyen sorunlar ve pek tabi TFF'yi de eklediğimizde kulübenin önemi ortaya çıkıyor. Ocak'ta da inşallah kulübemizi zenginleştiririz.

Yine klasik ama defalarca doğruluğu kanıtlanmış bir slogan; yönetim, futbolcu, taraftar; Şampiyonsun Galatasaray! O yüzden sacın tüm ayakları kenetlenmeli, gevşeyeni diğer taraflar kolundan tutup kaldırmalı.

:f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::f50::cimbombom::cimbombom::cimbombom::cimbombom::cimbombom::cimbombom::cimbombom::cimbombom::cimbombom::cimbombom:

SİNERJİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Futbolu aşağı yukarı 94-95'ten beri takip ederim,Fener'in şampiyonluksuz geçtiği en fazla 4 sene gördüm onda da biz şampiyon olduk üst üste.Bir de 2007-2010 arası 3 sene üst üste var.Şimdi de 3 senedir şampiyon olamıyorlar,bunun 4-5 falan olacağını hiç sanmıyorum.

Sarper Bey, Carlos Alberto Parreira ile gelen şampiyonluk 7 yıl aradan sonra gelmişti.

Üst Alt