Şampiyonluk Nöbeti - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Nöbeti

Cevap: Şampiyonluk Nöbeti

Daha önce buna benzer başlıkları kuşlar kendi forumlarında açtıklarında bize pis malzeme olmuşlardı. Allahın izniyle şampiyonluğumuzu ilan edicez İnşAllah. ama Allah muhafaza şampiyonluğumuz gasp edilirsede kimseye malzeme vermeye gerek yok diyorum.

2-3 ergen anguttan korkan zaten sampiyonluga falan sevinmesin

Vallah seni bilmiyorum da ben bu şeref yoksunlarının haksız yere şampiyon olmasına katlanamam. Birde üzerine böyle gıcık gıcık konuşan birisi olursa kendimi nasıl tutarım bilmiyorum artık.

orasi öyle. kimse katlanamaz bu adamlar sampiyon olacak olursa.

benim demek istedigim sey, isterlerse sabaha kadar her mesajimi alinti yapsinlar, umrumda olmaz yani

sampiyon olacaz ama yenilirsek dünyanin sonu degil bu ezikler zaten sampiyonlar ligine alinmayacak otamatikman biz gidecez.:m26:

Maça Şampiyon Olarak Başlayacağız

bunun çoğu kişi farkında değil hatırlatayım dedim. 34 maçtan bahsetmiyorum. biz saraçoğlunda oyun başladığı anda zaten şampiyonu 90 dakikayı bekleyeceğiz. bu 90 dakikada birisi bizden onu almaya çalışacak sadece durum bundan ibarettir. rahat olun ben hiç olmadığım kadar rahatım bu sene.

Cevap: maça şampiyon olarak başlayacağız

bunun çoğu kişi farkında değil hatırlatayım dedim. 34 maçtan bahsetmiyorum. biz saraçoğlunda oyun başladığı anda zaten şampiyonu 90 dakikayı bekleyeceğiz. bu 90 dakikada birisi bizden onu almaya çalışacak sadece durum bundan ibarettir. rahat olun ben hiç olmadığım kadar rahatım bu sene.

ya renktaş çok teşekkür ederim, bir haftadır bir şey eksik ama neydi diye düşünüyorum. maçı huzur içinde bekleyeceğim artık.

Cevap: Maça Şampiyon Olarak Başlayacağız

renktaş işte buldum sayende. arıyordum meğersem bu eksikmiş.

tamam lan, hakkını veriyorum, güzel cevap verdi herif.

hadi git işine gece gece aklınca komiklik yapmaya çalışma. seviyesiz esprilerini başkalarına sakla

Maça 1-0 öndeymiş gibi başlıyacaksınız. 10. saniyede elmander gol attı gibi düşüncez...

ahada bize o maçı kaybettirecek zihniyet

maça şampiyon başlıyoz dimi

90 dk defans yapalım

yenilip verelim kupayı

kadıköyde yapılan maçlara fener 2-0 önde başlar

ahada bize o maçı kaybettirecek zihniyet

maça şampiyon başlıyoz dimi

90 dk defans yapalım

yenilip verelim kupayı

kadıköyde yapılan maçlara fener 2-0 önde başlar

işte bu zihniyettir yıllardır galibiyet yüzü görmeyen. neden bu kadar korkuyorsunuz anlamıyorum. çıkıp çatır çatır yeneceğiz. kendisine galatasaraylıyım diyen biri bile bu lafşarı edebiliyor Allah'tan o psikolojidek eskiler taklımdan uzaklaştı da 2 senedir saçma sapan yenilmiyoruz orada

ya maça şampiyon başlıyosak bu şampiyonluğu korumaya çalışalım kapanalım bekleyelim demektir

bence saldırgan başlayalım

Üst Alt