Şampiyonluk Nöbeti - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Nöbeti

Cevap: Maça Şampiyon Olarak Başlayacağız

maça şampiyon olarak başlıyorsak kupayı da maç başlamadan önce kaldıralım o zaman

troll-face13.jpg

Şöyle düşünün dakika 10 saniyede elmander gol attı maç fb 0 - 1 gs..

Sizin tek avantajınız 1 gol...

Beyler ben fenerbahçeliyim zaten profilimde de yazıyor. Üye olmadan önce bu siteye her takım taraftarı olabilir yazıyordu ?

hayır onu geçtim bu beceriksiz fenerbahçe karşısında gol yememeye çalışıp da gol yiyecek kadar kalitesiz isek zaten boşverin. ciddi söylüyorum hücum olarak şu kadrosuyla fenerbahçeyi kilitlemek çok basit akıllı bir oyunla çok rahat kazanırız

G.saray defansif bir anlayışla çıkarsa maç bitti demektir. Zaten Fatih Terimin böyle birşey yapacağına inanmam!

Görüşünüze saygı duyuyorum, zamanla kiminli suclu olup olmadığını görebiliriz, şu anda ne konussak boş.

sizin yuzunuzden biz Avrupa'ya gidemezsek iciniz sızlamaz mı ? sizin yuzunuzden lisansımız iptal falan olursa nasıl sokaga cıkıcaksınız cok merak ediyorum.

size şike yaptıgınız icin kızmıyorum, hala aziz'e destek veriyosunuz. hangi aklı basında taraftar bunu yapar ? sizin kulubunuze leke surmus, adınızı kirletmis bir adamı nasıl bas tacı yapmaya devam ediyorsunuz ?

lutfen bana "sike yok", "hukuk var" gibi komik lafzalarla gelmeyesin:ka21:

Üst Alt