Şampiyonluk Yarışında Kalan Maçlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İç sahaya girme bile ,konya maçinda penalti verir gider
14 maça çıkacağız. 7 deplasman demek bu. 3g 1b 3m alırız deplasman performansımıza göre. Direkt şampiyonluk gidiyor. Bak iç sahaya girmedim bile. Hadi ona da el atalım 7 iç saha maçında da 5g 2b alsak 14 maçta 8 galibiyet 3 beraberlik 3 mağlubiyet. 27 + 36 = 63 ediyor. Bu puan şampiyonluk puan değil maalesef. Havlu attık bile.

iç sahaya gir kardesim niye girmiyorsun?
konya maci penalti ,
Rize maçı linnese penaltı
Fb maçı yanlis kararlar

Deplasmana da girelim
Göztepe maçı haksiz penalti
Linnese penalti
Bjk maci onyekuru penalti
Alanya maçı rakibe 7 sari kart

Bak var a rağmen napmışlar

Son düzenleme:
Bence Rize ile Sivas'ın son haftalarda iddiasız olması çok muhtemel.Bir de son haftalarda eğer şampiyonluk şansımız ciddileşirse bu 2 maçı asılıp alabiliriz.Geri kalan 5 deplasmandan 2 galibiyet 2 mağlubiyet 1 beraberlik alsak 70 yapıyor ama ben Başak'ın 70'e düşeceği konusunda ümitli değilim artık.Tamam berbat oynuyorlar ama çok ballılar.Ayrıca 14 maçın 6-7'sinde puan kaybetmeleri çok zor.

Bence Rize ile Sivas'ın son haftalarda iddiasız olması çok muhtemel.Bir de son haftalarda eğer şampiyonluk şansımız ciddileşirse bu 2 maçı asılıp alabiliriz.Geri kalan 5 deplasmandan 2 galibiyet 2 mağlubiyet 1 beraberlik alsak 70 yapıyor ama ben Başak'ın 70'e düşeceği konusunda ümitli değilim artık.Tamam berbat oynuyorlar ama çok ballılar.Ayrıca 14 maçın 6-7'sinde puan kaybetmeleri çok zor.

Fb ve Bjk bize kıyak geçmezler mi ahbap Fb bizi de yenebilir kadıköyde ama başşakları da yenip telafi etmez mi ? diğer türlü ona göre 11 p olarak hesap etmek daha mantıklı olur çünkü.

Fb ve Bjk bize kıyak geçmezler mi ahbap Fb bizi de yenebilir kadıköyde ama başşakları da yenip telafi etmez mi ? diğer türlü ona göre 11 p olarak hesap etmek daha mantıklı olur çünkü.

Fener küme hattına yakın olursa yatamaz ve puan alır ama Bjk'nin çok net yatacağını düşünüyorum.Zaten normalde de şansları hiç tutmuyor.

burdan şampiyonluğu alırsak reis Gsarayımızı tümden kapatabilir. hatta haksızlık olmasın diye 3 büyük kulübe kayyum atayıp fesih ettirebilirler

böyle bir demeç verilir mi.Bugünkü akhisar hocası ağlıyor resmen hakemden dolayı şimdi hakemler adil olabilir mi şu saatten sonra

Basakin puan kaybedecegi maclar bana göre
3p malatya deplasmani
1p fenerle icerde
3p bjk disarda
3p bizle disarda
kayseri 1p ve sivas 3p deplasmanlari toplam 14 puan. Simdi arada 8 puan var, bizimde basagi yenmemizle beraber 6 puan kaybetme luksumuz var olurmu? Cok zor. Ancak onlarin hesapta olmayan puan kayiplari olursa olur

2 beraberlik 1 maglubiyet olmali

Kadikoy'de marizlenelim, Erzurum'da dona kalip 1 puani alalim ve Konya'da 1 puana sukredelim sampiyonuz

14 maç ta 5 mağlubiyet çok zor asıl bizim maç vermememiz lazım 12 galibiyet 2 mağlubiyet yapmak zorundayız 72 yapar
27 puan alsalar 71 yapar
8 maç alsalar 24 3 beraberlik 3 puan 3 maç mağlubiyet 0 puan
71 yapar
9 galibiyet 5 mağlubiyet yeter 71 yapar

Dogru cevap 3 maglubiyet 3 beraberlik

Biz vururuz, Fener vurur bir de Konya vurur

Beraberlikler surpriz olur

1 beraberlik alsalar bunlar peşi sıra rahat gelir Akhisar'ın azıcık son vuruşları düzgün olsa 2 0 dan 2 2 olucaktı maç , Ölmüş ts , dağılmış paşa ve stopersiz Akhisarı yendiler sadece gerçek ölçü maçı oynamadılar hala , yeterince havaya girerlerse ki medya onu halleder rehavet başlar sonrası da kolay gelir zaten yeter ki 1 maçta beraberlik gelsin.

Üst Alt