Şampiyonluk Yolunda Sarı Kart Tablosu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Yolunda Sarı Kart Tablosu

Muslera'nın işi çok kötü oldu :/ Yedek kulübesinde Eray oturduğuna göre büyük ihtimalle Gençlerbirliği mçaında Eray'ı görecez kalede. Kâbus :/

Tabii bi de iyi haber, Olcan da ceza aldı :) Tahkime başvurup şunun cezasını 2-3 maça çıkarsak hiç fena olmaz :)

Ç.Rize'de;
Eren Albayrak
, Ousmane Viera, Sercan Kaya, Kyle Lafferty 3 sarı kartta. Konya maçında sarı kart görürlerse son maç bize karşı yoklar.

Başakşehir'de;
Ferhat Öztorun
sarı kart cezalısı, yerine Alparslan Erdem oynayacak. Sol bekte Alparslan'ın oynadığı 4 maçın 3'ünü kazanıp 1'ini berabere bitirmişler.

Kasımpaşa'da;
Barış Başdaş
, İlhan Eker, Sancak Kaplan 3 sarı kartlı. Erciyes maçında sarı kart görürlerse son maç Fenerbahçe'ye karşı yoklar.

Ç.Rize'de Viera Konya maçında sarı kart gördü, bize karşı yok.
Kasımpaşa'nın Erciyes maçında sarı kart gören oyuncusu yok, Fenerbahçe'ye karşı eksik yok.

Egemen son maç Saracoğlu'na çıkmaya cesaret edemedi :D Cezalı son hafta :D

Ben 1-2 kişiden de kırmızı bekliyorum bu maçta :D

2015 şampiyonluğunda yazıyodum. Konuyu canlandırmış olayım madem.

Şu an için bizde sarı kart ceza sınırında olan oyuncular; Serdar Aziz ve Feghouli. Zorlu fikstürdeyiz o yüzden cezaya 2 kart uzaklıkta olanları da yazayım. Maicon, Rodriguez, Belhanda, Tolga.

Başakcity'de; Caiçara, Mahmut Tekdemir ve Adebayor.

Beşiktaş'ta; Caner, Tosic, Tolgay, Quaresma, Atiba, Oğuzhan.

Fenerbahçe'de; Hasan Ali, İsmail Köybaşı, Soldado.

Önümüzdeki 5 maç kritik. Özellikle Serdar dikkatli olması lazım.
Keşke Karabük maçına ayarlasaydılar bir iki tanesini...

Gscimbom Mobile

2015 şampiyonluğunda yazıyodum. Konuyu canlandırmış olayım madem.

Şu an için bizde sarı kart ceza sınırında olan oyuncular; Serdar Aziz ve Feghouli. Zorlu fikstürdeyiz o yüzden cezaya 2 kart uzaklıkta olanları da yazayım. Maicon, Rodriguez, Belhanda, Tolga.

Başakcity'de; Caiçara, Mahmut Tekdemir ve Adebayor.

Beşiktaş'ta; Caner, Tosic, Tolgay, Quaresma, Atiba, Oğuzhan.

Fenerbahçe'de; Hasan Ali, İsmail Köybaşı, Soldado.
Hasan Ali çoktan cezalı duruma düştü.Beşiktaş maçında cezalıydı galiba.Son dakikalarda sarı yiyip cezalı olmuştu hatta

Hasan Ali çoktan cezalı duruma düştü.Beşiktaş maçında cezalıydı galiba.Son dakikalarda sarı yiyip cezalı olmuştu hatta
Bizde yanlış olmaz Hüseyin. Olursa yanlışlıkla olmuştur.
598b66cde67bac8e77182c681c9328e3.jpg

Kargalari boşuna saymayin.
Bu hafta kart görüp kardeş takımları göztepe maçında kart temizliği yaparak rahat bir galibiyet alırlar.
Başak,kollanmaya devam eder ve bu saatten sonra kolay kolay kart yemezler.

Bizdd ise tüm zor maçlar öncesi birileri mutlaka cezalı olur.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Üst Alt