Samsun 19 Mayıs Stadyumu | 33.919 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsun 19 Mayıs Stadyumu | 33.919

üst kullanım hakkı bizdeydi oranın 49 yıllığına. yani biz çıkmadan çivi bile çakamazdılar oraya.adamlar böylesine büyük bir rantı kaçırmak istemedi. 325 milyona stat yapıp ASY arazisini 1 milyar 250 milyona sattılar.bizi de şehir merkezinden dağın başına yolladılar neredeyse.bu kazıklanma değil mi? bizde bjk gibi olduğu yere yapabilirdik stadı.
Ikide bir dagin basi deniyorda tt arena hic de öyle dagin basinda degil

Köprüye cok yakin ve etrafinda genis capli yerlesim yerleri var

Hatta Mecidiyeköye göre karayolu baglantisi daha iyi olan bir yer

Metro var her ne kadar sorunlar olsada ki onlarda cözüldü galiba

DBlbQy.jpg

X9B1no.jpg

yNPay0.jpg

njA6v1.jpg

VPlW2V.jpg

r6gzYN.jpg

pXRJYm.jpg

Ne kadarda guzel bir stadyum. Merkezden 25 dakikada giden bir tramvaya sahip. Sanayinin hemen yani. Ramazanda tikanan bir yola sahip
30 bin kisi gittigini bir macta mac bitiminden 5 saat sonra evde olunur bu sahane birsey. Gunu harcayacak bir etkinlik.

Ha isim olmaz orasi ayri ben gidenler icin uzuluyorum. Comar gibi yonetilen bir kulup yine ayni paralellikte taraftarlar. Yazik cok yazik.
Ortalama seyirci sayisi 8binlerde kalacak olan stad

Ne kadarda guzel bir stadyum. Merkezden 25 dakikada giden bir tramvaya sahip. Sanayinin hemen yani. Ramazanda tikanan bir yola sahip
30 bin kisi gittigini bir macta mac bitiminden 5 saat sonra evde olunur bu sahane birsey. Gunu harcayacak bir etkinlik.

Ha isim olmaz orasi ayri ben gidenler icin uzuluyorum. Comar gibi yonetilen bir kulup yine ayni paralellikte taraftarlar. Yazik cok yazik.
Ortalama seyirci sayisi 8binlerde kalacak olan stad
Benim bildigim o sanayi deki isyerlerin cogu satmaya yanasmamis, o yuzden de mecbur kalmislar.

Basaksehir, Kasimpasa, Kayseri gibi takimlarin 1. Ligde isleri yok. Samsun gibi bir Sehir Süper Ligde oynamali.

Memleketim olur :)

Yeni statların hemen hepsi karbon kopya gibi birbirinin aynı.Sivas,Mersin,Samsun baktığın zaman mimari olarak hiçbir fark yok.
Fakat o kadar stad yapıldı bana göre hala en iyi stat bizim stad.Akustik olarak bizim stadyum ile birlikte Bursa'nın stadı da çok etkili.Yeni yapılan stadyumlarda en çok Timsah Arena'yı beğeniyorum.

Taraftardan dolayi ayrica spor bakanlari hep samsunluydu. Onunla da alakasi yok gerci ulkede 50 tane stat yapiliyor samsuna yapilmasi mi batti?
Ankara ve izmir kac takima bolunmus halde hangisine yapacaksin birine yapsan digeri mirin kirin edecek.

Taraftari, halki hakkinda eleştiri​ yapabilirsin ben yaşadığım halde beğenmiyorum ama taraftari destek konusunda laf eden carpilir. O sebeple buralara stat yapiliyor. Ha sehre cok uzak eski stadin oldugu bir yerde olsa mac gunu full cekerdi. 3.lige dusse de belirli seviyenin uzerinde seyirci gelecektir.

Son olarakta butun kuluplerin ortak sorununa gelecegim su kuluplerin kasasini bosaltan yonetmekten aciz adamlarin alllah cezasini versin.

Üst Alt