Samsun 19 Mayıs Stadyumu | 33.919 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsun 19 Mayıs Stadyumu | 33.919

N harfinde bir gariplik söz konusu

zKxz.jpg

SC6J.jpg

f9f9.jpg

Samsun halkına hayırlı bir stad olur inş ama bu kadar çıkış tüneline ne gerek vardı maraton tribünün de 10 tane çıkış tüneli var 6 tane bile yeterli olacaktır eleştireceğim bir diğer nokta da Türkiye de TT arena + Timsah Arena + Antalya Arena hariç kendine özgü bir stadyum yok denecek kadar az hala aynı tip stad yapıyoruz 2 kat arası loca hiçbir tasarım mantığı olmadan yapılıyor basitliğe kaçılıyor neyse buna da şükür patates tarlalarında oynamaktan kurtuluruz :D

Sahaya ilk benim atlayacagimda supheniz olmasin. Sanli gscimbom bayragini dalgalandiracagim.
Sanirim 2lik kirmizi grup oluyor oyle dimi kisaca 3. Lig diyelim ona biz 2-3 seneye kalmaz mahalleler arasi stat turnuvasi duzenleriz burada

Bütün stadları aynı mimara mı çizdiriyorlar gardaş ? Hepsi aynı kalıptan çıkma gibi. Zerre orijinallik, zerre kişilik katma olayı yok.

Bunun için özel bir başlık açılmalı.
Bu arada yapacağınız stada sicayim su basamak genişliğini planlayan mimar-muhendis betonu döken işçi çimento fabrikasından çimento aracının tekerini üreten firmaya kadar aklıma kim geldiyse random andım. İnsan oturacak lan o koltuklarda insan cüce değil bunlar ortalama 1.60 cm boyunda insanlar. Arkadakinin ayakları omzumdaydi benimki onumdekinde o seride aşağıya dogru dusunun.

Ha unutmadan yapacağınız organizasyonun içine tüküreyim, potansiyel seyirci sayısı 20bin toplu taşıma nedir neye denilir. Samulaş başındaki adamla bir kere daha şiddetli tartisacagiz anlaşılan. Lan 20 km tramvay hattı mi olur. Bir ucundan öbür ucuna 2 saatte gidiyorsun aynstayn herifler. 10 bin insan 3 saat taşıma aracı bekledi lan.

Ha unutmadan gecmeyeyim bizim insanımızın comarligindan bir kere daha utandim bugün. Ermeni, israilli sporcular çıkınca yuhalayan basit insanlar, spor lan bu spor edepsiz insanlar

Üst Alt