Şansal Büyüka: "Galatasaray, Bafetimbi Gomis'le ilgileniyor" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şansal Büyüka: "Galatasaray, Bafetimbi Gomis'le ilgileniyor"

Dursun denen makat maymunu rezillikleri örtbas etmek için medyaya böyle haberler yaptıracak, taraftarların dikkatini bu yöne kaydırmaya çalışacak. Şansal gibi düzenin ve paranın uşakları da bunların tetikçiliğini yapacak. Bırakın bu transfer işlerini falan. Bu şerefsiz yönetim gitmeden transfer falan lazım değil. Gideceksiniz ne idüğü belirsiz herifler. Şikeci Azizin başarısız olduğunda pavalı köpekleri kandırmak için yaptığı hamleler Galatasaray taraftarına sökmez. Olmayan aklını alırız fil kulaklı dilenci Dursun!

Daha gecen Sansal'in programina katildi adam. Kesin orada anlasmislardir para konusunda, sen yap haberi ben sana havale ederim parayi diye.

olmaz bizim işimiz heveslenmeyelim

3 tane adam akıllı oyuncu alsalar bu sezon bile rahat rahat şampiyon olurduk,hale bak ki bunu dahi göremeyecek embesiller tarafından yönetiliyoruz

1 milyona gelirse iyi yoksa 32 yaşında adama 3-5 vereceklerse olmaz o iş.

Bizimkiler senelik en az 3 milyondan 3-4 yıllık kontrat gömerler.

Gerçi oyuncu ve menajeri de takımdaki kontratlara bakınca böyle isteklerde bulunacaktır. Çok haklı bir istek olur çünkü bu paraları dağıtıyorsan yeni gelen oyuncu da aynısını ister doğal olarak. Takımımızı son vurgunun yapılacağı yer seviyesine bizi yönetenler çekti.

Ulan valla kafayı yiyecem iyice veteran takım kuracaklar

Dursun sadece adı olan ölü topçuları transfer edip bak bir sürü yıldız aldım diye taraftarı kandırma niyetinde

neyini ilgileniyorlar? bizim icin lig bitti, hala ilgilenmek nedir? simdiden transferleri yapacaksin, rahat birsekilde sezona basliyacaksin

Sportif direktör Cenk Ergün Marsilya’da kiralık olan Gomis’in transferi için Swansea City ile görüşmek üzere İngiltere’ye uçtu. (Gamaspor)

Fransız gazeteci Mathieu Gregoire’e göre, Marsilya forması giyen Bafetimbi Gomis takım içinde; “Galatasaray’dan mükemmel bir teklif aldım” diyor.

Gregoire attığı bir tweet’te “Türkçe ‘Büyük bir forvet’ nasıl söyleniyor?” yazıyor ve Bafetimbi Gomis’i etiketliyor.

gomis-300x158.png

Gomis’in bonservisi Premier Lig ekiplerinden Swansea’de bulunuyor.

Gomis için Marsilya’nın da teklif yapacağı öğrenildi.

gomis bitti o zaman. keske 2 yıl önce serbest kaldıgında alınsaydı. o zamanlar kalp hastası falan filan denildi, 2 yıl üst düzey katkı sağlardı. tabi simdide gelse min. 2 sene katkı sağlayacaktır.

Ulan 3 milyon pound filan bonservis vermesinler şu adama

Anasını satayım 28 yaşındayken bonservissiz Gomis'e burun kıvırıyorduk Dursun geldi 32 yaşındaki Gomis'i yüksek bonservisle alacağız diye millet kafayı yiyor ....

Üst Alt