Şansal Büyüka: "Galatasaray, Bafetimbi Gomis'le ilgileniyor" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şansal Büyüka: "Galatasaray, Bafetimbi Gomis'le ilgileniyor"

Adam 32 yaşında hayatında oynadığı en büyük klüp Lyon

32 yaşında bonservis verilip bir yığın maaşla alınacak adam değil 32'sini devirmiş adam alacaksan Ibrahimovic gibi Gomez gibi Drogba gibi adam alırsın hani en kötü J.martinez dzeko seviyelerine çıkabilmiş bir adam alırsın

Ben bir forvet oyuncusunun yaşına takılmam hayatta ama 32 yaşında bonservisiyle alacağın adam Gomis olmaz arkadaş

2014'de bonservissiz olarak 29 yaşında gelecekti o zaman bişey demezdim 2 forvetimizden biri olurdu rahatlıkla
32 yaşında drogba ibo gibi oyuncuları nasıl alacakmıssın renkdaş.
ya da banane ya istediğinizi getirin alın satın hayal kurun

e04fb99f33e948e8a5659e3f0b05329d.jpg

Düzenli oynayan adamın yaşına o kadar da takılmamak gerek. Zaten yaşa takılacak bir durumda değiliz şu anda.

Oyuncunun düzenli oynaması en önemli kriter, hazır gelecek demektir. Mesela Coentrao da bence çok iyi transfer olur çok kaliteli adam ama hiç oynamıyor neredeyse o yüzden elimizde patlama ihtimali de az değil.

Ben bu forumdakileri harbi anlamıyorum. Lass Diarrada 32 yaşında gelsin diye ölüyordunuz yazın orta saha olmasına rağmen. Gomisin yaşına mı taktınız kafayı. Bu forumda beğenilmeyen bi transfer varsa o transfer tutar

Hahahah forvette eren var burun kıvrılan adama bak :D bu ligde gekas iş yapmış, Mario gomez yeniden dirilmiş, Drogba estirmiş, eto ve vagner love coşmuş, adebayor bize iki tane sallamış, çoğu 34-35inde gelmiş üstelik... Gomis beğenilmiyor HAHAHA

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anadolu kulubü olma yolunda ilerleyen galatasaray bundan sonra medipol başakşehir ayarında adamlar almaya devam edecektir. o da bir iki tane .

Millet bu başarısızlıkta ve mali tabloda ibra falan gelsin istiyor galiba, sizin yüzünüzden bizim adımız tinerci çıkacak kafalar pırıl pırıl

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt