Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons! | Video


c27ed217849_455247331182050_187541320_n.jpg
Fenerbahçe'nin Gaziantepspor ile oynadığı karşılaşmada Aziz Yıldırım anons yaptı.Fenerbahçe-Gaziantep maçında, statlarda ilk kez görülen bir olay yaşandı. Maçın 70. dakikasında Fenerbahçeli kadın taraftarlar "Aykut söyle Alex nerede" diye tezahürat yaptı.Bu tezahürata çok sinirlenen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, tribünden sahaya indi. Saha kenarında mikrofonu eline alan Aziz Yıldırım, sert bir ses tonuyla "4 sene Alex'in aleyhine bağırdınız, biz sahip çıktık. Şimdi de Aykut Kocaman'a yanlış yapıyorsunuz. Sahada oynayan futbolculara sahip çıkın. Diğer futbolculara haksızlık yapmayın" uyarısında bulundu.VideoKaynak: Lig TV
 
Cevap: Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons!Anonsdan sonra 2 gol oldu :lol:Aziz bu herşey beklenir :asd:
 
Cevap: Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons!Bu ne abi babalarının çiftliği gibi istedikleri gibi hareket ediyorlar.
 
Cevap: Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons!Yakında anonsla hakemleri bile tehdit eder bu maganda, beklerim yani bu sıçıktan..
 
Cevap: Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons!Şike yapmak başkalarının emeklerine haksızlık olmuyor mu?

Millete öğüt vereceğine önce git aynaya bak pis şikeci!
 
Cevap: Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons!Maç içinde bu tarz bir hareket yapmak yasak diye biliyorum muhtemelen ceza alacaktır. (NŞA)
 
Cevap: Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons!yakında maç içinde mikrofonla taktik verir."kıvasiç napıyosun ovlum ovda dön gevi, gökhan givsene yobonun kademesine ne bakıyon öküz gibi"
 
Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons!Azish isinma turunu yapti bugun. Yarin obur gun bir baska macta yine kotu bir tezahuratta mikrofonu eline alip 'oturdugunuz koltugu ben yaptim, ben yaptirdim' derse....
 
Cevap: Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons! | Videoşike sahaya yansımadı, alenen şike sahaya indi.
 
Cevap: Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons!köy takımı ya...ünal aysalın aynı şeyi yaptığını hayal edebiliyor musunuz:D
 
Üst Alt