Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons! | Video - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons! | Video

Cevap: Saracoğlu'nda Bu Da Oldu! Şikeci Aziz Yıldırım'dan Anons! | Video

Çavusesku Romanya'sında bile görülmemiştir böyle bir şey. Bari timeout diyip oyunuda durdursaydı. Küfür edemiyoruz ki uygun sıfatı yapıştırayım. Bu sene bence çok şeylere gebe. Daha çok şaşıracağız gibi. Kesinlikle ne olursa olsun takımın arkasında olmalıyız. Bizimle çok uğraşacaklar hemde çok.

Abdi İpekçi'de Yalçın Dümer yerine düşünülebilir mi acaba? İyi anons yapıyor, coşturuyor, anonsundan sonra 2 gol attı kabız gibi takım.

Yemin ediyorum bu adamın aklından şüphe duyuyorum.Ne zannediyor bu adam kendini derin devletin başı mı olduğınu farzediyor.Adam çete kuruyor,şike yapıyor,teşvik veriyor.Bir sene hapis yatıyor.Yine banamısın demiyor.Elini kolunu sallaya sallaya stada giriyor.Biri bu adamı durdursun.Gerçekten çok sevimsiz bir karakter.

E oldu olacak Aykut mikrofonu alıp eline oyuncularına talimat versin? Ya da basın toplantısını da maç esnasında yapsınlar? Böyle saçmalık nerede görülmüş yahu? Pardon şimdi hatırladım 2-2 faciası vardı.

O değilde maç devam ederken bu iğrenç ses kimden geliyor. Acaba angut bir kız kabini basıp şarkı mı söylemeye başladı diye düşündüm.

Şimdi LigTv'ye röportaj verdi . Bir aykuta salladı bir alexe salladı . Bir , fenerbahçede herkes gidicidir dedi diğerlerinde zaten söyleyemedi adam R harfini söyleyemiyor . V ile M'nin karşımı bişi söylüyor .

Yalnız tam rezillik.Bir kulüp bir kişinin köpeği olmuş uyuyorlar.Bayan taraftarlara bile müdahale ediyor.Tek bildiği şey tehdit, şiddet ve illegal işler.Yalnız melihe hayran oldum o anonstan nasıl bişey anladı.Ben bir an domuzun teki homurdanıyor sandım.

A1LNE9VCUAEtTWJ.jpg

Vay arkadaş :D Muahahaha. Ben sadece maç sonu konuştu diye biliyordum meğer maç oynanırken anons yapmış :D

adamı içerde ellemişler kesin , kafayı kırmış bu ne la :b5:

Adnan Polat zamanın da taraftarı tv'ler önünde stad açılışında ki olaylar nedeni ile eleştirdiğinde haklı ve ya haksız olmasına rağmen bütün taraftarı karşısına almıştı.Aziz bunların karılarına kızılarına maç esnasında fırça çekiyor bunlar hala ooooooooooo aziz yıldırım.:D

Başlat-Programlar-Donatılar-Eğlence-Fenerbahçe:D:D:D

bu fenerlilere herşey müstehak arkadaş adam resmen fırçayı çakmış bunlarda gurur onur hiç bir şey yok!

namusta yok örn. cas davası... vb...

ezikler yaa

yakinda yine mapus damlarina gidecek reis birakin anons felan yapsin karismayin

AY:Ben 13 yıllık başkanım hiç twiter'dan yazmadım:haha:

NOT:Şaka değil gerçek.

Üst Alt