GSC Haber - Şardan: "Bu kadar aday çıktığına göre bir önceki yönetim iyi bir şeyler yaptı herhalde ki durumlar, işler iyi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Şardan: "Bu kadar aday çıktığına göre bir önceki yönetim iyi bir şeyler yaptı herhalde ki durumlar, işler iyi"

bu herif bence seçilemez. polat ve cengiz gibi ne kadar sevilmeyen herif varsa onları temsil ediyor. zaten yönetimi de söylendiği gibi güçlü değilmiş. yine de çok aday olduğu için oylar birbirine yakın olacak tam emin olamıyorum.

Aynen oyle haklilik payi var cengiz kulubu duzluge cikartti simdi aday cok..Secilen biri batirirsa yine herkes saklanacak yer arar..Mazlumun biri yine kurtarir sonra hurra herkes yine aday boyle gecer kulup baskanliklari..
Ha bide hic duzluge cikar(a)mayanlar var borc verip kulubu gebe birakip surekli koltukta kalanlar..Azizi yildirim ali koc mehmet ali yilmaz vs gibi verin parami gideyim diyenler sukur ki oylesi yok kulüpte bi sekilde kurtariliyoz..
Hayirlisi ama herkesin transfer listesindeki hoca terim herhalde o yuzden terime yetki verilup hemen transfere baslamali..
Birkez olsun tam kadro kamp yapabilecez miyiz acaba
Neyi düzlüğe çıkardı

Borç alacak farkı 1.4 milyardan 2 milyarın üzerine çıktı

Kendi şovlarını yaptılar her yerde kendi fotoları, videoları 3 senedir.

109.2'den disipline sevkedilmesi gereken minimum iki adamı yönetimine alan başkan adayı.. Çok hoş. Olur da seçilirse ilk Mali Genel Kurul'da başına geleceklerden haberdardır umarım. Başarı dilemiyorum. Umarım kaybeder kendisi.

Bu herif böyle boş boş konuşacağına listesinde fanatik beşiktaşlının ne bok işi var onu açıklasın bence!

Ulan midem bulanıyor şu Adnan Polat ve tayfasından. Bunların isimini ne zaman duysam ya da görsem o bizlere reva gördükleri iğrenç ötesi yıllar geliyor aklıma. Abv!

Helvacı hariç Adnan Polat döneminin yönetimini toplamış o yönetiminde ne olduğu belli kendiside o yönetimdeydi Şardan gelirse şu bir gerçek ki Terim ile devam etmez gibi en son Polat ile birlikte Terim'in kapısına gitmişlerdi Terim teklifi kabul etmemişti.

Umarım kazanamazsın. Mevcut yönetim başkanın ekstra performansı haricinde ne projeler üretti de aynı takımı alıp birde ikinci başkan yapacakmış :D
Lan kulüp 1 senedir doğru düzgün bilgilendirme açıklaması yapmıyor.
Aynı bokun lacivertiyle seçime girmekte ne bileyim.
Hayır sürpriz yumurta gibi çıkmak kolay 10 günde ne projesi ürettin söyle bilelim.

E2esVlyXIAMUGe5

FFP bitince herkes sıraya girdi. Neden FFP varken kimse aday olmadı ?

Artı bu takım mali genel kongresini yapmadı. Mali genel kongresini yapsaydı da ak kaşık mı kara kaşık mı görseydik.

Yiğit Şardan'ın seçilmemesi lazım.

Ha diğerleri çok mu iyi Burak ağır Terimci . Eşref liseci.

Ama adaylar arasından en iyisi Burak duruyor.

Aslında Ali Sabancı veya Bahattin Demirbilek başkan adayı olmalıydılar. Ama bir bildikleri vardır. Özelikle Ali Sabancıyı çok isterdim.

Terimi kovacak her baskan adayina canim feda ben ite kaka rakipler kotu diye sampiyonluk istemiyorum sistemli vura vura sampiyonluk istiyorum guzel futbol istiyorum her mac bir paket sigara icmek istemiyorum futbol gozzevkidir bis ikence cekiyoruz hic kimse Galatasaray isminin uzerinde degildir Terim dahil

Terimi kovacak her baskan adayina canim feda ben ite kaka rakipler kotu diye sampiyonluk istemiyorum sistemli vura vura sampiyonluk istiyorum guzel futbol istiyorum her mac bir paket sigara icmek istemiyorum futbol gozzevkidir bis ikence cekiyoruz hic kimse Galatasaray isminin uzerinde degildir Terim dahil
Sen cidden bayağı takıntılısın ya, en sinir olduğum şey de her konuda aynı minvalde içerikleri okumaktır. Terim'i sevmiyor musun izleme kardeşim, takip etme. Bu nedir yav, her konuda aynı şeyleri yazıp duruyorsun.

Sen ne zaman vura vura şampiyon oldun yav, son 2 seferde Terimle oldun vura vurayı. Ondan önceye gidiyorum 2008 ve 2006 da vura vura değil, 2002 de değil. Bakıyorum yine 2000'de Terimle vura vura olmuşsun.

Öyle bir kafa yapısı varki Terim olmasa vura vura oluyorduk da o geldikten sonra olamıyoruz sanki. Dayanaksız yaklaşımlara son verin artık.

Üst Alt