GSC Haber - Şardan: "Bu kadar aday çıktığına göre bir önceki yönetim iyi bir şeyler yaptı herhalde ki durumlar, işler iyi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Şardan: "Bu kadar aday çıktığına göre bir önceki yönetim iyi bir şeyler yaptı herhalde ki durumlar, işler iyi"

Sen cidden bayağı takıntılısın ya, en sinir olduğum şey de her konuda aynı minvalde içerikleri okumaktır. Terim'i sevmiyor musun izleme kardeşim, takip etme. Bu nedir yav, her konuda aynı şeyleri yazıp duruyorsun.

Sen ne zaman vura vura şampiyon oldun yav, son 2 seferde Terimle oldun vura vurayı. Ondan önceye gidiyorum 2008 ve 2006 da vura vura değil, 2002 de değil. Bakıyorum yine 2000'de Terimle vura vura olmuşsun.

Öyle bir kafa yapısı varki Terim olmasa vura vura oluyorduk da o geldikten sonra olamıyoruz sanki. Dayanaksız yaklaşımlara son verin artık.
Dogru Terim olmasa sampiyonda olamayiz Terim olmasa futbolda olmaz Galatasaray da olmaz ben yanlis biliyorum siz dogruyu biliyorsunuz

Dogru Terim olmasa sampiyonda olamayiz Terim olmasa futbolda olmaz Galatasaray da olmaz ben yanlis biliyorum siz dogruyu biliyorsunuz
Benim mesajımda öyle bir ifade yok ancak senin ortaya herhangi bir sav koyacak bir düşünce yapın olmadığı için bu tarz altı boş sözlere devam etmeni normal karşılıyorum.

En son ne zaman vura vura şampiyon olduğumuzu söylersen, sana hak verebilirim.

Senin sürekli yaptığın şey bir şeylere bok atmak ama sadece bok atıyorsun, alternatif bir done koyamıyorsun ortaya sadece eleştiri, eleştiri, eleştiri. Bu hiç bir şeyi beğenmeme olayı bir sendromdur, yüksek ihtimalle realitede de bu şekilde bir tarzın var, bundan vazgeçmeni tavsiye ederim.

Malesef borc büyüdü.
Avrupa ve Sampiyonluk yok buda büyük faktör
Cengiz dönemi tek başarılı olduğumuz futbol, o da ilk 2 sene şampiyonluk işte. O şampiyonluklar olmasa -60 milyon euro olacak yani borç tam iki katına çıkacaktı.

3.5 senede 1.4 olan borç alacak farkını potansiyel olarak 2.8e çıkarmış bir yönetim başarılı adledilemez.

Abdürrahim'in transfer konusunda yaptığı rezillikler en az 300 milyon liraya mal oldu, bireysel kendi hataları yüzünden yaptıkları sadece, bu adam kasa kolaylığı yapsa nolur.

Cengiz dönemi tek başarılı olduğumuz futbol, o da ilk 2 sene şampiyonluk işte. O şampiyonluklar olmasa -60 milyon euro olacak yani borç tam iki katına çıkacaktı.

3.5 senede 1.4 olan borç alacak farkını potansiyel olarak 2.8e çıkarmış bir yönetim başarılı adledilemez.

Abdürrahim'in transfer konusunda yaptığı rezillikler en az 300 milyon liraya mal oldu, bireysel kendi hataları yüzünden yaptıkları sadece, bu adam kasa kolaylığı yapsa nolur.

Katiliyorum.
Iyi olan yönleri vardi ama hatali oldugu yönleri elbette daha fazla.

Ben Fatih Terimi elesitiyorum elestirdim ama söyle bir gercek var , Fatih Terimsiz simdiki durumda olmaz.

Basari gelmezse borc dahada büyür ve sonuz Fenerbahce gibi oluruz.
Fatih Terim devam etmeli.

Adaylardan kimseyi begenmedim, Burak Elmas‘a hic güvenmiyorum!
Ama Fatih Terimle calisiyorsa olsun napalim artik..

Katiliyorum.
Iyi olan yönleri vardi ama hatali oldugu yönleri elbette daha fazla.

Ben Fatih Terimi elesitiyorum elestirdim ama söyle bir gercek var , Fatih Terimsiz simdiki durumda olmaz.

Basari gelmezse borc dahada büyür ve sonuz Fenerbahce gibi oluruz.
Fatih Terim devam etmeli.

Adaylardan kimseyi begenmedim, Burak Elmas‘a hic güvenmiyorum!
Ama Fatih Terimle calisiyorsa olsun napalim artik..
Beklediğim adamların çoğu hiç bir listede yer almadı. Kulüp resmen öksüz kaldı, antin kuntin herifler yönetiyor yıllardır kulübü

Benim mesajımda öyle bir ifade yok ancak senin ortaya herhangi bir sav koyacak bir düşünce yapın olmadığı için bu tarz altı boş sözlere devam etmeni normal karşılıyorum.

En son ne zaman vura vura şampiyon olduğumuzu söylersen, sana hak verebilirim.

Senin sürekli yaptığın şey bir şeylere bok atmak ama sadece bok atıyorsun, alternatif bir done koyamıyorsun ortaya sadece eleştiri, eleştiri, eleştiri. Bu hiç bir şeyi beğenmeme olayı bir sendromdur, yüksek ihtimalle realitede de bu şekilde bir tarzın var, bundan vazgeçmeni tavsiye ederim.
Vura Vuraadan kasitim ocak ayinda sampiyon olmak degil di en azindan 40 macin 10 tanesinde goze hos gelen furboldu tudor donemi gibi onde baski kapilan toplar on alanda baski gibi seylerdi sahada kondisyonu olan basan isiran bir takim gormek istiyorum

bu sene besiktasin 30 dakikada 10 kisi kaldigi bir mac vardi hangisi hatirlamiyorum rakibe pozisyon vermeden insanustu kosup kazandilar bizim 3 senede bir tane macimiz yok tum takimin mucadele ettigi bir her mac sidik zoruyla bitiyor ben taraftarim basari isterim ama birazda futbol istiyorum terimin her takimi sezona nal toplayarak basliyor sonra ugraski yakalayasin

Sadece kosan basan iyi top oynayan takim istemek suc mu ? bu futbolu terimin oynatacagina inanmiyorum o yuzden gitsin torunlarini ve siskin egosunu sevsin istiyorum bu kadar basit

Vura Vuraadan kasitim ocak ayinda sampiyon olmak degil di en azindan 40 macin 10 tanesinde goze hos gelen furboldu tudor donemi gibi onde baski kapilan toplar on alanda baski gibi seylerdi sahada kondisyonu olan basan isiran bir takim gormek istiyorum

bu sene besiktasin 30 dakikada 10 kisi kaldigi bir mac vardi hangisi hatirlamiyorum rakibe pozisyon vermeden insanustu kosup kazandilar bizim 3 senede bir tane macimiz yok tum takimin mucadele ettigi bir her mac sidik zoruyla bitiyor ben taraftarim basari isterim ama birazda futbol istiyorum terimin her takimi sezona nal toplayarak basliyor sonra ugraski yakalayasin

Sadece kosan basan iyi top oynayan takim istemek suc mu ? bu futbolu terimin oynatacagina inanmiyorum o yuzden gitsin torunlarini ve siskin egosunu sevsin istiyorum bu kadar basit

"Vura vura şampiyon olmak". Biz bunu uzun süredir yaşamadık hatta böyle şampiyon olduğumuz son 3 sezon, 2018, 2012 ve 2000 hepsi FT ileydi.

İyi top oynamaksa kasıt Skibbe dönemi çok iyi top oynuyorduk ama şampiyon olamadık zaten sezonu da bitiremedi.

Mevzu iyi futbol, dinamik futbolsa Tudor da bunu zaten iç saha Anadolu maçlarında başarabildi.

İyi futbol istemek herkesin hakkıdır benim lafım ona değil, benim lafım FT gitsin "vura vura şampiyon olalım." lafına, o kadar kolay olsaydı son 20 senede buna benzer örnekler olurdu ama hiç yok neredeyse.

Üst Alt