"Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!... - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

"Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!...

Cevap: "Sarışın provokatör" Kanaltürk'te!...

Edilen küfürlerden rahatsız olduğu yüzünden nasılda belli gülüyor.Trübün'de zenci yokmuş sanırım...

Arkadaşlar programda olanları objektif olarak bir özet geçer misiniz? Merak ettim:)

Bir bu kadın bir de yayında "arkadaşım" dediği adamla canlı yayına çıktılar.Canlı yayın dediysek Serhat Ulueren çekinmiş onları asıl stüdyoda konuk etmeye,başka bir stüdyodan telefonla bağlantı şeklinde bir canlı yayın oldu. Yaptıkları çirkinliklerden gurur duyduklarını göstermek için kadın bir Fenerbahçe atkısı,yanındaki adam da sarı-lacivert bir Fenerbahçe eşofmanıyla çıkmışlar.Kadın söz alır almaz Ahmet Çakar'a bulaştı.Bu ikisi programda bayağı bir hırlaştı. Ahmet Çakar tabir-i caizse kedi-fare oynar gibi oynadı bunlarla.Ama asıl şu bölümü çok bombaydı:

AÇ:Siz şu an içkilisiniz.

DK:Hayır değilim,bunu ispat etmek zorundasınız.İspat edemezsiniz tüm Türkiye önünde benden özür dileyecek misiniz?

:programdan sonra bekleyin geliyorum oraya.

DK:Yanınızda bir de üfleme aleti getirin.

AÇ:Hayır ben başka türlü yapıcam o işi:D:D:D

Mod notu: Lafı ettiğimiz kişi birilerinin annesi, kardeşi, eşi olabilir. Bu ifadeler bizlere yakışmıyor.

Mod notu: Lafı ettiğimiz kişi birilerinin annesi, kardeşi, eşi olabilir. Bu ifadeler bizlere yakışmıyor.

Kinsey, o kadın, fbli yöneticilier vs.vs.vs.

Ben burda kilit olan bir noktaya daha dikkat çekmek istiyorum.

Rasim Başak.

Ben bu adamı canlı olarak Akatlar'da, Ayhan Şahenk'te, İpekçi'de heryerde izledim. Adam benchde otururken yaptığı tek şey el hareketleriyle taraftarı tahrik etmek. Hele Akatlar'da bir maçta bütün beşiktaş taraftarı maçı bırakıp artık rasime sövmekle uğraşmıştı hemde maç boyuncu. Bu kadar adi bu kadar sporculuktan nasibini almamış ana baba terbiyesi 0 olan bu adam bence kilit olan bir diğer noktadır. Kesinlikle onunla alakalıda hukuki işlem başlatılması gerekir.

Hani derler ya çirkin kadin yoktur, bakimsiz kadin vardir diye. Bu kadin kendine bakim yapsa nolur, kaportaci bile güzellestiremez o erkek suratliyi :eek:

Bu eziklik kompleksinde olan başta , yöneticileri olmak üzere ve bilhassa taraftarların GS ya olan düşmanlıkların temelinde,GS yın 2000 yılında aldıgı

UFEA ve SÜPER kupalardır.Neden derseniz aşagıda yazacam olaylar onların nasılda KOMPLEKS içinde oldugunu gösteriyor.

1.S.S stadında oynanan her maçta olaylar hiç bitmedi

2.Fatih Terim ,Gerest,Lusecu oraya gidenlere yapılanların ( tabi başta futbolculara da ) gerek fiziki gerek, küfürler olarak bizim oyuncuları hep olumsuz etkilemişdir.( bide onları stadı 50 bin kişilik olması onların , bize karşı pıskolojik baskı yapmasına sebeb oldugundan) bizimde onları sadece 15 bin kişilik stadda onlara karşı , fazla birşey yapamamızdan onlarda her fırsatta bizi PROVEKE ederek,basket , voleybol, gibi takım oyunlarında hep GS yı proveke ederek

bide medyayı arkalarına alarak, yavuz hırsız ev sahibini bastırır hesabı bizi hep zor durumlarda bırakıyorlar..

3.Küfür olayında bile ÖZÜR DİLEMİYEN FB KÜLÜBÜ ve o ( sözde elit idarecileri) küfürü mazur görürken o sarışın kadınıda SAVUNUR

4.Bir FB-BJK maçında BJK lı oyuncuya saldıran adam FB başkanın yanında

bulunursa, SS deki olaylar hiç bitmez.

5.Göreve geldigi ilk yıllarında ,kendilerini sert eleştirenlerin nasıl PASİFTİRİLDİGİ ortadayken.Heleki o eleştirenler FB in eski sporucularıysa

bugune baktıgımızda ,saha içi ve saha dışı olaylar oldugu zamanda ,sanki SS de hiç olay olmuyormuş gibi davranırlar vede medyadanda SAGLAM destek alırlarsa , neticede GS suçlu olur...

6.Bütün bunların nedeni de GALATASARAY SPOR KÜLÜBÜNÜN gerek futbol, gerek basket takımların ULUSLARARASI BAŞARISINI ÇEKEMEMEKTİRLER..

7.Düşünün biraz - Futbolda 2 avrupa kupası- baskette engellide 2.avrupa,2.dunya kupası,bayan baskette 1 avrupa kupası alan bir spor külübüne duyulan NERET ve KİN ONLARI ve onların MEDYADAKİ UŞAKLARINI KÖR ETMİŞ vaziyette.( bir sitede okudum Azerbaycan kanalında bir maç esnasında spiker GALATASARAY ın başarısını başta Azerbaycanın SEVİNDİRİP GURURLANDIRdıgını,ama bu sevincin ve gururun TÜRKİYEDE görülmedigini ve GS ın başarısını rakipleri tarafından ,kabullenemedigini söylemiş)..

Aynı spikerin GS ın Azerbeycanda çok sevildiginide söylemiş...

Bakın benim yaş 61 yıllar önce GS-FB yi yıllarca yenemedi ve 14 sene şampiyon olamadık, o zaman bizi devamlı yenmelerine ragmen hiç bir maçta fazla olay olmamıştı..Bizi o zaman da yendikleri vakit BÜGÜNKÜ GİBİ SEVİNMEMİŞLERDİ..

Peki soruyorum ne DEGİŞTİ FB-GS yı 2000 yılından itibaren kendi sahalarında

hep yendi , neden bu AŞIRI sevinç neticede bu futbol..( bide bizi yenmek için hep pis numaralara baş vururlar.)...

( ha bide o necip başkan ben şampiyonlugun masada nasıl kazanılcagını ögrendim demesi , bide bizim UEFA yı tesadüf demesi)

Planitinin dedigi gibi

BÜYÜK TAKIMLAR ALDIKLARI KUPALARLA ÖGÜNÜR

KÜÇÜK TAKIMLARDA BÜYÜK TAKIMLARI YENDİKLERİ ZAMAN ÖGÜNÜR ve SEVİNİRLER..

Hulasa FB ın yönetcileri ve taraftarları ( içlarinde makul olan bir gurub bizi takdir etsede ) Büyük çogunlugu GALATASARAY dan nefret etmektedirler

çünkü 10 yıldır avrupadan bir kupa getiremedikleri için,İÇLERİNDEKİ KİN ve NEFRET i bize karşı kusmaktadırlar..

Bütün olay budur ( ha bide satılmış medyanın KUYRUK ACISINIDA UNUTMAMAK lazım)..

Bu nefret ve kinleri ,futbol,basket,voleybol maçlarında her zaman göstermeleri de bundandır..

Bunlar bu hasetlikleri ve fesatlıkları oldukça ELLERİ HEP BOŞ KALACAKLARDIR.

Malum ALLAH HASET OLANA BİR ŞEY NASİP ETMEZ..

Saygılar..:2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima

Kinsey, o kadın, fbli yöneticilier vs.vs.vs.

Ben burda kilit olan bir noktaya daha dikkat çekmek istiyorum.

Rasim Başak.

Ben bu adamı canlı olarak Akatlar'da, Ayhan Şahenk'te, İpekçi'de heryerde izledim. Adam benchde otururken yaptığı tek şey el hareketleriyle taraftarı tahrik etmek. Hele Akatlar'da bir maçta bütün beşiktaş taraftarı maçı bırakıp artık rasime sövmekle uğraşmıştı hemde maç boyuncu. Bu kadar adi bu kadar sporculuktan nasibini almamış ana baba terbiyesi 0 olan bu adam bence kilit olan bir diğer noktadır. Kesinlikle onunla alakalıda hukuki işlem başlatılması gerekir.

Ben bu adamı hiç tanımam ama tek bir cümlesiyle ne mal olduğunu anladım.5 ay önceki Efes maçını görmezden gelerek "Daha önce hiç taraftarın sahaya inerek basketbolcu dövdüğünü görmemiştim."dedi.Yahu insanda biraz utanma arlanma olur hepsini geçtim zeka'da yok bu adam da acaba bu sözleri söylerken hiç aklına gelmedimi bu görüntüleri Galatasaraylı taraftarlarca çıkartılacağını.

Üst Alt