Savaş uçakları Kandil'i bombalıyor - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Savaş uçakları Kandil'i bombalıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Savaş uçakları Kandil'i bombalıyor

Whatever u want is not matter

Illumunati is forever

Illimunati controls your life

Dont drink red wine

What a meaningless poem i write

Because im so confused about Illimunati tonight

Thanks so much to open our eyes

Now i understand why members of Illimunati drive big cars.

open your eyes look up to the skies and see reyiz

[video=youtube;jHbCE53s9hQ]https://www.youtube.com/watch?v=jHbCE53s9hQ&feature=related[/video]

some guys and selen come up there

and say whatcha there?

illuminatists are undamaged

but we are so incensed

Prepare for the fight

cause we will f*ck the light.

AHILLI OLUN OLMMM!

hadi ben de mesajı verip köşeme çekiliyorum,ustayı analım bi kez daha

[video=youtube;YK-4SgpAJRs]https://www.youtube.com/watch?v=YK-4SgpAJRs[/video]

-ustadan kastım will smith evet ehehehe-

Oha lan konuya bak, tebrikler reisler, simit sarayinda okuduklarima inanamadim, etrafimdaki tiplere ragmen. telefondan 15 sayfa okuttunuz bana.

Gaius Baltar gibi birisi lazim. Boyle yok olacak dunya 3-5 uzay gemisinde kalacak insanoglu o zaman gørecek neyin ne oldugunu.

Ben Fransizim tebrikler ben Fasliyim sana da tebrikler. Onlarca milliyetcilik. Fas tarihi nedir øyle olmuyor iste konusuyorsun Fas milliyetcisi. Millet anlayisi yikilmadan dunya duzelmez.

Anavatan kavrami motherland. Ana ile vatanin øzdelestirilmesi. Metaforlar bøyle sacma sapan. Vatana saldiri anaya saldiri namus gidiyor haydi savasa. Tamam da hani hepiniz Havva ile Adem'den geliyordunuz niye ølduruyorsunuz birbirinizi. Ilk ønce o baslatti anne yemin ederim benim sucum yok cocuklar gibi. Binlerce gerekcesi var insanoglunun ølumu mesrulastirmak icin. Din olur, etnik køken olur, petrol olur vs. vs.

Yakinda Mars'a giderler de halen cok geri insanlik. Uzaylilar falan da varsa ve saldirirlarsa artik anadunya olur dunyanin ismi. Uzaylilar saldiriyor yasasin dunya milleti. Sonra gene birbirlerini yerler.

Hersey icin mesrulastiriliyor birseyler. Ølum mesrulastiriliyor her ne olursa olsun din olsun ya da etnik køken farketmiyor. Sacma sapan seyler. Cok ilkel halen insanoglu.

Katiliyorum. Manyak manyak insanlar yetistiriliyor. En yakin ornegi vereyim. Son zamanlar buralarda cikmaga basladi. Herifler sunni-sii tartismasi yapiyorlar. "Sunniler soyle, Sunniler boyle". Diyorum "ulan manyakmisiniz, ABD geldi dibine kadar bu aptal aptal fikirleriniz yuzunuzden. Birazdan buraya da girip kiciniza tekmeyi koyarlar, akliniz basiniza gelir". Anlamiyorlar ki ama. Aynen devam ediyorlar.

Selen, aslinda bu yazdiklarin benim fikrime gelip cikiyor. Bilincli olarak sunni, sii, vehhabi tartismalarini alevlendirenler var. Bu gucler teror orgutlerini kontrol ediyorlar. Al Qaida bile ABD'ye bagli teror orgutu. Yani bu orgute ne yaparsan yap duracak degil. Devlet Dogu icin hastane de yapmak istedi, doktor da gondedi, ogretmen de gonderdi, ulasimi da duzeltmek istedi, ama, tum bu cabalar sirf teror orgutu tarafindan yokedildi. Sinirlar kalkmali ama, dunyada milyonlarca da kotu niyetli insanlar var. Yasamak icin insanlar da saldirganlara karsi savasmaga mecbur oluyor. Yine en yakin ornek vereyim. Karabag savasinda ermeni ordusu binlerce cocugu, kadini, yasliyi sebepsiz yere oldurdu. Bunlara karsi bir seyler yapilmasi gerekmezmiydi? Ya da Azerbaycan belli gucler tarafindan savunmasiz birakilmasaydi durum farkli olmazmiydi?

Ya da biri sana saldiriyor. Olumune teslim olmagi mi beklersin, yoksa direnmeye mi calisirsin? Cok ince cizgiler bunlar. Belki barisi, dunyada savassiz hayatin olmasini, normal hayatta tokatli-yumruklu kavgalarin olmamasini benden cok isteyen yoktur, ama, zamani gelir mecbur oluyor insan.

Arkadaslarin anlattigi Illuminati hakikaten gercek olay. Adina fazla takilmamak lazim. Illuminati olmasin Sulliminati olsun. Ama kesin olan sey varki, kendi guclerinin buyuesi icin dunyayi kan golune ceviren serefsizler var.

Emekli Hava Yarbay Tevfik Diker, Kandil başta olmak üzere PKK kamplarına düzenlenen hava operasyonlarında PKK'lı 400 teröristin öldüğünü öne sürdü.

Emekli Yarbay Diker, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Artık sözün bittiği yerdeyiz. Ramazan ile ilgili sabrımız kalmamıştır.” sözleriyle başlayan hava bombardımanlarıyla ilgili yeni bir iddiada bulundu. Diker, “Kandil başta olmak üzere tüm PKK kamplarına yapılan hava harekatında 400 PKK’lının öldürüldüğüne dair duyumlar ve iddialar aldım.” dedi.

ABD kaynaklarına göre PKK’nın dağ kadrosunun 4 bin ile 6 bin arasında değiştiğini aktaran Diker, bu rakamlara göre son hava harekatında PKK’nın yüzde 10’luk gücünü yitirdiğini belirtti.

Hava operasyonlarının önemli bir başarı sağladığını aktaran Diker, güvenilir kaynaklara dayandırdığı iddialarını şöyle sürdürdü: "İran, Türkiye ve Irak, PKK’ya karşı ortak hareket ediyor. Suriye şimdilik işbirliğine yanaşmıyor. İran’ın elinde üst düzey bir PKK’lı tutuklu var. TSK’nın kara unsurları da Kuzey Irak’a sessizce girdi ve kalıcı sonuç alınıncaya kadar çıkmayacak."

CİHAN

Emekli Hava Yarbay Tevfik Diker, Kandil başta olmak üzere PKK kamplarına düzenlenen hava operasyonlarında PKK'lı 400 teröristin öldüğünü öne sürdü.

Emekli Yarbay Diker, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Artık sözün bittiği yerdeyiz. Ramazan ile ilgili sabrımız kalmamıştır.” sözleriyle başlayan hava bombardımanlarıyla ilgili yeni bir iddiada bulundu. Diker, “Kandil başta olmak üzere tüm PKK kamplarına yapılan hava harekatında 400 PKK’lının öldürüldüğüne dair duyumlar ve iddialar aldım.” dedi.

ABD kaynaklarına göre PKK’nın dağ kadrosunun 4 bin ile 6 bin arasında değiştiğini aktaran Diker, bu rakamlara göre son hava harekatında PKK’nın yüzde 10’luk gücünü yitirdiğini belirtti.

Hava operasyonlarının önemli bir başarı sağladığını aktaran Diker, güvenilir kaynaklara dayandırdığı iddialarını şöyle sürdürdü: "İran, Türkiye ve Irak, PKK’ya karşı ortak hareket ediyor. Suriye şimdilik işbirliğine yanaşmıyor. İran’ın elinde üst düzey bir PKK’lı tutuklu var. TSK’nın kara unsurları da Kuzey Irak’a sessizce girdi ve kalıcı sonuç alınıncaya kadar çıkmayacak."

CİHAN

şehitlerimizin acısını böyle dindirmeyi öğrendiler kimse yemez bomboş dağları bombalıdaklarının herkes farkında her karakol baskınının veya 5 den çok şehit haberlerinden sonra aynı haberler uyumayın...

CİHAN

TSK hasar tespit çalışmaları yapıyormuş, kısa süre sonra her şey tam olarak ortaya çıkar. Vurulan mühimmat depoları, köprüler ve barınaklar var. Görüntüler basına dağıtılmış.

Askerliğini o bölgelerde/Çukurca'da yapmış biri olarak, yapılan operasyonların zorluğunu çok iyi biliyorum. Fakat yapılması gereken'in de bu olduğunu düşünüyorum.

Bu operasyonlar yapılmaz ise, bu mikrop vücutta bulunmaya, beslenmeye ve vücudu hastalamaya devam edecek ve dolayısıyla güçlenecektir. Asla, sapla samanı karıştırmayalım ve şunu unutmayalım; Mikrop mikroptur ve yararlı vitamin haline asla dönüşmez/dönüşemez/dönüştüremeyiz. Mikroba yapılacak tek şey, operasyonlardır..

Şunu gördüm,komiğime gitti.Hala ulus devlet modelini savunanlar var.ABD'nin kurulduğu gün ulus devlet modeli tarih olmuştur arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt