Sayın Ergin Ataman ile Ömür Boyu Sözleşme İmzalanmalıdır - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sayın Ergin Ataman ile Ömür Boyu Sözleşme İmzalanmalıdır

881820.jpg

Ha şöyle renkdaşım :D bugün Kolombiyalımıyız Fildişi mı :) ben COLOMBİA

tapa

Ne bu gerilim be abi Hepimizin Çabası GALATASARAY değilmi? Çok takılmamak lazım bence farklı görüşlere saygı duymak en güzeli . Açın Kolombiya maç önünü falan izleyin futbola dönelim :D

Ben forumun oyuncu scoutu olmasını özledim çok takılıyoruz bazı şeylere

tapa

Doğru diyorsun modum ama insan hem hatalı olup hem de tehditkar bir tavır takınınca bitiremiyorsun gerilimi. Açın bakın önceki mesajlarıma gerilimi bitirmek için elimden geleni yaptım. Yanlış anlaşılma oldu demek ki uzatmayalım dedik şakaya da vurduk ama dinletemedik. Tam bitti derken birileri geliyor tahrik ediyor. Bu forumda ceza sistemi neye işliyor ben onu çözemedim. Soru sorduk cevap bekliyoruz o da gelmiyor. Her önüne gelen forumun sahibiymiş gibi takılacaksa ve hatta tehditkar mesajlar atabilecek derecede seviye yerlere düşecekse biz hiç girmeyelim o zaman bu foruma.

Eskiden bu forum böyle değildi. Yazık!

Doğru diyorsun modum ama insan hem hatalı olup hem de tehditkar bir tavır takınınca bitiremiyorsun gerilimi. Açın bakın önceki mesajlarıma gerilimi bitirmek için elimden geleni yaptım. Yanlış anlaşılma oldu demek ki uzatmayalım dedik şakaya da vurduk ama dinletemedik. Tam bitti derken birileri geliyor tahrik ediyor. Bu forumda ceza sistemi neye işliyor ben onu çözemedim. Soru sorduk cevap bekliyoruz o da gelmiyor. Her önüne gelen forumun sahibiymiş gibi takılacaksa ve hatta tehditkar mesajlar atabilecek derecede seviye yerlere düşecekse biz hiç girmeyelim o zaman bu foruma.

Eskiden bu forum böyle değildi. Yazık!

Kardes amma yazmissin ha bence bunu Kerime pm olarak gonder de konuyu bolme? Nasil fikir

@Erman Tüker böyle güzel üslupla başvurularını taleplerini yöneticilere bildir emin ol olumlu bi karar, geri dönüş olur. Haklı veya haksız konuya hakim değilim ama misal üstüne geliniyor ısrarla 1uyardın olmadı 2uyardın olmadı dediğim gibi başvur. Sinir kadar kötü Bişey yok bende çok çektim ama en iyisi görmezden gelmek, emin ol şu yaptıkların mutlaka olumlu olarak sana döner ve forumdaki gözardı et butonu tam bu yakınmana çare niteliğinde. Sen herşeye rağmen sağduyulu ve sakin ol renkdaşım :)

tapa

Üst Alt