Sayın Igor Tudor'a Teşekkürlerimizi Sunuyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sayın Igor Tudor'a Teşekkürlerimizi Sunuyoruz

ne bruma da ne de wesleyde 1 sorun yok. görüyoruz ki bütün sorun bu amatördeymiş. aldırdığı oyuncularla bile sorun yaşamış.

Kendisine tavsiyem TD lük mesleğini bir an önce bırakması.Artık sportif direktör mü olur kondisyoner mi olur onu bilemem lakin TD olamayacağı kabak gibi ortada.TD olacak adam insan yönetmeyi bilecek.Kendisinde bu özelliğin herhangi bir zerresi bulunmamakta.Bundan sonraki hayatında başarılar dilerim ama bu kafayla pek mümkün değil
kendisine tavsiyem hırvatistanda bi at çiftliği kurup atları bol bol koşturması ve akşam üzeri bara gidip bar kapısını tekmeleyerek içeri dalıp bütün biralar benden demenin keyfini sürmesidir. güle güle at hırsızı

Teşekkür edilecek bir durum göremiyorum ortada. Sabri 1 yıl sonra futbolu bırakacak zaten bu hamlesini de Sneijder'i yollayıp 10 m'a Belhanda'ya aldırması ile baya baya iç etti zaten. Şu an bıraktığı takım, direk rakiplerine ezilmiş ve psikolojik olarak çökmüş bir takımdır. Üstelik bunu 40 m yatırım yaptıktan sonra yakalamayı başarmıştır. Geçtiğimiz sezon 0 yatırım ile Riekerink daha fazla puan toplayıp, en azından sokağa çıkacak yüz bırakacak mağlubiyetler almıştır evet o da kötüydü ama bu son umut parçasını bile yok eden bir tip olarak hatırlayacağım ben kendi adıma. Kötü olduğu söylenen takım ile biri tarafsız sahada Fenerbahçe'den kupa almış ve cezamızı ortadan kaldırmıştır diğeri ise aynı kötü kadro ile Östersunds'a iki maçta da galip gelememiştir üstelik biri sahamızda olmak kaydıyla yani ortadan kalkan cezayı yine kendisi sayesinde yaşadık. Neyine teşekkür edeyim bilemedim yine.

Bu zamana kadar Saftigler, Skibbeler, Rijkaardlar, Rikeringler, Prandelliler, Hamzalar gördü bu gözler ama bunun kadar antipatik ve başarısızlıkta bu kadar ısrar eden bir adam görmedim... Üstelik böyle bir kadro eline verilmiş ve puan farkını bu kadar açmışken her hafta aynı salaklıkları yapan bir adam hiç görmedim. Bakın bu adamın maç öncesi kurduğu kadroya ve dizilişe göre maçın sonucunu hemen hemen herkes biliyordu. Kafayı kullanıp iddiada parayı basan köşeyi dönmüştür... Tudor iddia oynuyor mu bilmiyorum...

Kesinlike teşekkür etmiyorum. Defolsun gitsin.

Umarım bu bize ders olurda bir daha böyle üçüncü sınıf teknik direktörlerde ısrar etmeyiz... En iyisinde gözümüz olsun!

utanmasanız plaket vereceksınız
adam derbılerde bızı rezıl ettı
en az 10 puan fark atması gerekırken ilk 3e giremiycek hale getirdi
yaptırdıgı transferler dunyanın borcuna soktu
buna bır de tesekkur etmek ayıptır
sene sonu bılanco geldıgınde gorurm ben bu tesekkur edenlerı

Bu zamana kadar Saftigler, Skibbeler, Rijkaardlar, Rikeringler, Prandelliler, Hamzalar gördü bu gözler ama bunun kadar antipatik ve başarısızlıkta bu kadar ısrar eden bir adam görmedim... Üstelik böyle bir kadro eline verilmiş ve puan farkını bu kadar açmışken her hafta aynı salaklıkları yapan bir adam hiç görmedim. Bakın bu adamın maç öncesi kurduğu kadroya ve dizilişe göre maçın sonucunu hemen hemen herkes biliyordu. Kafayı kullanıp iddiada parayı basan köşeyi dönmüştür... Tudor iddia oynuyor mu bilmiyorum...

Kesinlike teşekkür etmiyorum. Defolsun gitsin.

Umarım bu bize ders olurda bir daha böyle üçüncü sınıf teknik direktörlerde ısrar etmeyiz... En iyisinde gözümüz olsun!
Teknik direktör bir yana Anadolu kulübünden İstanbul’a gelipte başarılı olmuş tek bir yabancı futbolcu örneği bile yok.
Bizim çapsız yöneticilerimiz ne akla hizmet edipte bir Anadolu kasaba takımının teknik direktörünü takımın başına getirdiler.

Puantaj olarak olmasa bile prestij ve psikoloji anlamında 10-11’den sonra bize tarihimizin en rezil günlerini yaşattı. Kim ne derse desin o malum maçlar, özellikle Bjk rezaleti uzun yılllar unutulmayacak ve kara bir leke olarak kalacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlerde Ribery gibi keşke kaçırmasaydık veyahut sabretseydik diye bakacaz bu adamın arkasından. Bende o gün bu yazılanlardan alıntılar yapacağım.. Teşekkürler Tudor.

Teş edecek çok bişey yok
bilhassa öst sund için teessüf ederim
ama parayı o harcattı demek abes, bruma ztn satılacaktı ve seçim senesi olduğu için riva parasıyla da transfer ztn yapılcaktı. Mözbek ve cenkin etkisi tudordan fazladır

g.tümüze yağlı belhanda kazığını sokmuş olduğu için sonsuz teşekkürler.. şu ana kadar sabrettim kimseyi eleştirmeyeyim dedim ama yeter artık..bu hırvat köylüsünden de 3 ay peşinde koşturduğu belhanda hıyarından da bir b.k olmaz.. Şans verelim hemen hocayı topçuları gömmeyelim dedik de takım hepten b.ka sarıyordu çok isabetli oldu gidişi umarım şu mental özürlü arabı da bir yere itelyebiliriz..

Ben teşekkür etmiyorum. Hocalık kaabiliyeti olduğunu da sanmıyorum. Gitsin menajerlik yapsın, Hırvat topçu pazarlasın anadolu kulüplerine.

Çok arzu ediyordum valla başarılı olmasını. Terim'den sonra gelen her hocaya"kovun bunu daha kötüsü gelmez" dedik. Döngüyü kırmasını istiyordum. Bizden sonra Avrupa'nın önemli kulüplerine gidebilirdi. Ama kendini bitirdi. Şimdi sıradan takımlarda sürünecek. Yine de emekleri için teşekkürler.

Üst Alt