Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor

Cevap: Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor

Ulan tarihin en mükemmel Beşiktaş kadrosunun anasını belledin Nobre aşkına..

Ernst'i keserek..

Küçücük hamlelerle şampiyonlukta farka giderdi Beşiktaş kötü yönetildi..

Nobre kim yahu futbolcu demeye bin şahit adam onu forvet arkası oynatıyor :D

2 tane pivot adamın takımda işi yok ki bunu nasıl yapar aklım almamıştı maçlarını izlerken Beşiktaş'ın.. :D

Hayırlı oldu takım çok kaliteli bence güvene ihtiyaçları var..

Ernstin kesilmesini doğru buluyordum ersanın sakatlanmasından sonra ön liberoda 2 yabancı oynataması zordu ve fernandes ernstten üstün bir futbolcu

ernsti bitirdiler be yazık.tabatayı delgadoyu gönderdiler bedavaya.zarar büyük gelecek sezon için kadro kuruldu lafları 'yalan'. Resmen bjk taraftarı kandırıldı.Demirörenin elini öptüler.yetmez yıldırım demirören falan diye bağırdılar.Koca bi hüsran oldu sonları.

Besiktas orta sahasinin COKMESININ hangi olayla ilintili oldugunu Arda kardesim cozmus...

Tabii ki Tabata'nin gonderilmesi. Tabata'yi gonderdiklerinden beri Guti ve Ernst yoklari oynuyor. Aradaki baglantiyi kuran usta topcu TABATA'yi (takimin asist kraliydi gonderildiginde) gonderen BJK yonetim kurulu uyelerini ve basghanini KINIYORUM...

Oscar Cund

Adam iyi piskopattı. Salatalık muhabbeti falan iyiydi. Valla gitmesine üzüldüm :)

Üst Alt