Schuster İstifa Etti l A.Madrid'e İmza Atması Bekleniyor


Son Dakika..SCHUSTER İSTİFA ETTİ!Darısı HAGİ' nin başına!Schuster vedalaştı!Beşiktaş Teknik Direktörü Berns Schuster'in istifa ederek, oyuncuları ile vedalaştığı ileri sürüldü.15 Mart 2011 Salı - 10:04Sporx.com SON DAKİKA...Lig TV'nin haberine göre istifa ettiği iddia edilen Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster'in ilerleyen saatlerde Ümraniye'deki Nevzat Demir Tesisleri'ne giderek futbolcularla vedalaşağı belirtildi.
 
Cevap: Son dakika Shuster istifa etti: kesinleşmemiş bilgibizim lige uygun oynatmıyordu takımı . beşiktaş için iyi oldu
 
Cevap: Son dakika Shuster istifa ettiADAM gibi ADAMMISSchuster: "Başarısız olduğum bir takımda kalmak istemiyorum"Rijkaard: "Sorunun kalitede oldugu anlasildi"schuster-besiktas.jpg
SCHUSTER REISSeneye Galatasaray'a gelirsen keyif duyarim..
 
Cevap: Son dakika Shuster istifa ettiADAM gibi ADAMMISSchuster: "Başarısız olduğum bir takımda kalmak istemiyorum"Rijkaard: "Sorunun kalitede oldugu anlasildi"schuster-besiktas.jpg
SCHUSTER REISSeneye Galatasaray'a gelirsen keyif duyarim..Panpa bu söylediğine kendin inanıyor musun ? Schuster için o kadar adam alındı çıkıpta kadro kalitesiz demesin bir zahmet. Şartlar aynı değil kardeş.
 
Cevap: Son dakika Shuster istifa ettiyalnız neden istifa etti merak ediyorum.acaba gelen tekliflerden dolayı yoksa ben bu takımda yapamam deyip tazminatı düşünmeden mi gitti.

eğer ikinci şekildeki gibi gitmişse helal olsun diyorum.
 
Cevap: Son dakika Shuster istifa ettiEğer bu duruşu sergileyecek cesareti ve şerefi hala taşıyan nadir insanlardansa Adnan Polat hiç düşünme çağır hemen. B.kunu çıkarıp gidenlerdense böyle adamlar gelsin. ayrıca oynattığı futbolu beğeniyordum. Ta ki Ersan sakatlanıncaya değin. Valla üzüldüm koskoca adamlar bu ligte harcanıyor. Helal olsun Schuster:005:
 
Cevap: Son dakika Shuster istifa ettiBen 1 teknik direktörün ilk yılında harcanmasına iyi bakmıyorum. Bir teknik direktöre en az 3 yıl sabredeceksin büyük hedeflerin varsa. Fatih Terim 4 yılda başarmıştı. Biz Rijkaard a sabredemedik sonuç ortada. BJK için hayırlı olmasını dilerim.
 
Cevap: Son dakika Shuster istifa ettinoldu baş tacı yaptılar gelen teklifleri değerlendirmek için yarı yolda bıraktı bjkyi. tam bi bjkli duruşu :)
 
Cevap: Son dakika Shuster istifa ettiBen 1 teknik direktörün ilk yılında harcanmasına iyi bakmıyorum. Bir teknik direktöre en az 3 yıl sabredeceksin büyük hedeflerin varsa. Fatih Terim 4 yılda başarmıştı. Biz Rijkaard a sabredemedik sonuç ortada. BJK için hayırlı olmasını dilerim.Terim ilk yılında başarmıştı.;)
 
Cevap: Son dakika Shuster istifa ettiEğer kendisine gelen bir teklif yüzünden istifa ettiyse bilemicem ama başarısız olduğu için istifa ettiyse HELAL OLSUN !
 
Cevap: Son dakika Shuster istifa ettiFlas! Flas! Flas!"Yilmaz Vural elinde bir çanta dolusu diplomalariyla Besiktas Nevzat Demir Tesislerinde görüldü!"
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt