# Sebastian Leto - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sebastian Leto

Cevap: # Sebastian Leto

Orta kalite bir oyuncu, bana göre bedava ise gelsin, yoksa kalsın. Riera'dan daha çok iş yapar çünkü topla gidebilen bir yapısı var ve çok daha hızlı. Ama 4-3-3 forveti değil bence. Kanatlara inen ve hızlı oyundan medet uman bir yapısı var. Doğrudan kaleye gitmek ve gol yapmak gibi bir meziyeti yok.

Sola Podolski, sağa Suarez'i istiyoruz. (Liverpool'lu değil, Anderlecht'li Suarez :D )

Ama 4-3-3 forveti değil bence. Kanatlara inen ve hızlı oyundan medet uman bir yapısı var. Doğrudan kaleye gitmek ve gol yapmak gibi bir meziyeti yok.

Bu adam kanat oyuncusu değil.. Santraforun arkasında sol içte oynuyor.. Çizgiye inip orta yapma özelliği yok..

Bence bizim aradığımız futbolcu Leto değil. Daha iyisini alabiliriz.

Make your choice..

İri bir oyuncu. Güçlü ve Fiziğini iyi kullanıyor. Zor durumlarda santrafor da oynayabilir.

Çok fazla süratli bir oyuncu değil, ama boş alan bulduğu zaman yardıran cinslerden.

Bilekleri de çok iyi.

Bedavaya daha iyisini bulamazsın.

bu harika bi oyuncu yaşıda çok iyi keşke alınabilse süper olur. leto ve amrabatlı kanatlar bizi uçurur

letoyu onermistim ama bana burda Ibrahim akin'in yabanci versyonu diye cevaplamislardi, vay vay

Cevap: Sebastian Leto

Riera'nın da baya istatistiği iyiydi.Ama Leto beğendiğim bir futbolcu.

Halit kardeş, Riera ne yapmıştı Olimpiakos'ta?Araştırdım o kadar bi halt bulamadım ben.Leto'yu panathinaikos maçından hatırlarım, Sabri'yi çok zorlamıştı.Çok etkili olur hem de yaşı da genç.Riera ile takas bile edilebilir.

Bu adamı Türkiye'de ilk basan oyuncu yakalayamaz, ikinci geçerse üçüncü rakip savunmacıda ayağını kırarak durdurur. Saygılar.

Bu adamı Türkiye'de ilk basan oyuncu yakalayamaz, ikinci geçerse üçüncü rakip savunmacıda ayağını kırarak durdurur. Saygılar.

ne alaka hocam? boyle yaparlar diye oyuncu getirmiycekmiyiz? ona gore hakemler koruma altina alacak.. Messiye bak mesela hakemler dokandirtmiyor bile.. hem bence simdiki hakemler gayet iyi korurda.. bak dunku maca Kuddusi cikti aslan gibi yonetti maci.. cogu kisi zokoranin pozisyonu kirmizi degil diyor ama adam Resmen Meloya yumrugu cakti istemeyerekde olsa.. bu net Kirmizidir.. o yuzden.. bu letoyu ala bilirsek muthis olur.. Sol kanada Keita etkisi yapar diye dusunuyorum..

ne alaka hocam? boyle yaparlar diye oyuncu getirmiycekmiyiz? ona gore hakemler koruma altina alacak.. Messiye bak mesela hakemler dokandirtmiyor bile.. hem bence simdiki hakemler gayet iyi korurda.. bak dunku maca Kuddusi cikti aslan gibi yonetti maci.. cogu kisi zokoranin pozisyonu kirmizi degil diyor ama adam Resmen Meloya yumrugu cakti istemeyerekde olsa.. bu net Kirmizidir.. o yuzden.. bu letoyu ala bilirsek muthis olur.. Sol kanada Keita etkisi yapar diye dusunuyorum..

Haha dostum yanlış anlamışsın beni. Tutamazlar bu adamı demek istedim biraz süsleyerek. Hakemlerin oyuncularımızı koruması meselesine gelince. Böyle birşeyi pek bekleme. Galatasarayalı oyunculara yılda kaç defa böyle hareketler oluyor bir tanesini vermiş hakem yeterli mi?

...ne cok iyi ne cok kötü...ama bizde su an oynar....bana biraz baliçi anımsatıyor oyun yapısı

Üst Alt