şebnem başaran - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

şebnem başaran

Cevap: şebnem başaran

Hayallerindeki Baros #15 formasına kavusmuş olan üye. Ha birde yanlışlıkla (!) bilgisayarındaki tüm Baros resimlerini silen üye.

Msninde yüzlerce,binlerce birbirinden farklı, akıllara gelmeyecek türden smileyleri olan ve onları çok sık kullanan üye :D

yazma vakti geldi artık, canon eos diye diye bir gün kafayı yemeye yatkın bir bünyeye sahip. günlük ortalama baktığı canon modeli 10'un üstündedir muhtemelen ve aynı zamanda baktığı canon resmi de 100'e dayanıyordur herhalde. az daha zorlarsa canon'a ufak bir hisseyle ortak olabilir, en azından onun için daha hayırlı olur.

bkz. kendi canon'unu kendin yarat.

Canon alınca yapacağı tek şey kendini çekmek olacaktır. Kısacası sadece bir özentidir. 2 milyar değerinde hemde.

bu kız hakkında 2 gün önce canon manyağı olarak bahsetmiştim. fakat gün geçmiyor ki başka bir şeyle daha çıkmasın karşımıza. o kadar klimacı oldu ki, yakında onu kucaklayıp yatacak diye düşünüyorum. aslında iyi olur, bütün gece serin serin. hasta olmazsa tabii.

bkz. tamer ipekgül'ün gülüp geçmesi.

forumda yüz yüze görüştüğüm ilk ve tek kişi. bana dondurma ısmarlamıştır sağolsun. seneye türkiye'ye geldiğimde beni kapıkule'de bekleme olasılığı yüksektir. bu bekleyiş daha çok elimdeki canon için olacaktır.

Üst Alt