Seçim 7 Mayıs'ta Yapılmalı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seçim 7 Mayıs'ta Yapılmalı!

Cevap: Seçim 7 Mayıs'ta Yapılmalı!

Ünal Aysal ve ekibinin, bugünkü karardan sonra başkan olacakmış gibi özellikle de yerli futbolcu bağlantılarını yapması gerekir. Dün belirsizlik varken bugün durum netleşti.

Ama ne olursa olsun, kurtuluş isteyen grubun her halukarda 7 mayısta orada olmaları gerekiyor. Aksi bir durum 2012 mayıs demek. Hala Polat lehine oy kullanacak ve seçimin yeter sayıyla yapılmasını sağlayabilecek bir grup varsa tabi.

Ben senin dedigini anliyorum lakin sen benim dedigimi anlamiyosun. Gayet guzel aciklamissin , ben de cevaben tek kelime soyluyorum "ol-maz".

bu scoutgs de biliyo ha işi :)

tabi yönetim hemen seçilsin,transfer hareketleri başlasın,nöbetler duyumlar falan,yine hit alsın siteleri :lol:

Bence konuyu Hayri abiye arz edelim :D 2 programa çıksa ve "Gelirmisiniz demiyorum! 7 Mayıs'ta kongreye gelin" desin olay tamamdır... :asd:

bu scoutgs de biliyo ha işi :)

tabi yönetim hemen seçilsin,transfer hareketleri başlasın,nöbetler duyumlar falan,yine hit alsın siteleri :lol:

Ama abi adamlar hit falan almak için yapmıyorlar bu işi.Sırf bizler bilgi sahibi olalım diye yapıyorlar, sitelerinde hiç reklam falanda yok. Ama adamlarada hak vermek lazım sezgine güveniyorlar ve isim açıklıyorlar, ondan sonra bir oyuncu ismi duyuyor görüşmeleri iptal edip direk ona gidiyor... :asd:

Ama abi adamlar hit falan almak için yapmıyorlar bu işi.Sırf bizler bilgi sahibi olalım diye yapıyorlar, sitelerinde hiç reklam falanda yok. Ama adamlarada hak vermek lazım sezgine güveniyorlar ve isim açıklıyorlar, ondan sonra bir oyuncu ismi duyuyor görüşmeleri iptal edip direk ona gidiyor... :asd:

reklam var orda ama herkes göremiyo,onun için bile üye olmak lazım :lol:

öyle yüce bi site :lol:

bugün olsun mümkünse yeter artık şu seçim olsun kaybedecek 1 saniyemiz yok !

Gıcıklığına 7 mayısta kongreye gitmicem. Hadi bakalım. Napıcaksınız..

Nerden bulacaz olm o arabayı ya. Dodge Challenger seri üretimle satılıyo. Fiyatlarıda uygun. DAha nolsun.

gerçi oda doğru ozaman japon takılalım RX8, hem vergiside az ama çok pis benzin yiyor ayrıca yedek parçasıda pahalı :D

Üst Alt