Seferovic'in Geleceği Tek Şarta Bağlı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seferovic'in Geleceği Tek Şarta Bağlı

1663066129139.png

İsviçreli golcünün geleceği tek şarta bağlı...

İlk 11'deki formasını Bafetimbi Gomis'e kaptıran Haris Seferovic, Gaziantep maçında olduğu gibi Kasımpaşa deplasmanında da son 15 dakikada görev yaptı. 30 yaşındaki forvetin kiralık sözleşmesindeki satın alma opsiyonu, 20 maçta minimum 45 dakika süre almasına bağlı. İsviçreli golcü bir anlamda, son iki haftayı boş geçmiş oldu. Seferovic, Icardi'nin gelişiyle üçüncü tercih konumuna da düştü.

Sabah Spor

Bol bol fırsat bulur o zaman güzel. Bir aylık performans yüzünden silip atmak olmaz. Küsüp de denemeyi bırakacak tıynette biri de değil. DK sonrası benim kiralık sözleşmemi feshedin gideyim deme ihtimali de var doğrusu, ama Gomis'in yaşı ve Icardi'nin performansına dair soru işaretleri düşünülünce bu adamın bize lazım olacağı çok açık

seferovic e gerek oldugunu düşünmüyorum devre arasında bile cıkılabilir. erden başkan oraya daha iyi bir alternatif bulur

kalan= 32 hafta

45 dkyı geçen maç sayısı= 4

tamamlanması gereken 45 dk üzeri maç= 16

yani kalan 32 haftada 16 maçta 45 dk üzerini geçemezse opsiyon devreye girmeyecek.

icardinin ciddi bir sakatlığı olmadıkca seferin opsiyonunun kullanılacağını sanmıyorum. hakkımızda hayırlısı.

Zaten seferin alinmasi da biraz taktiksel hem alinacak oyunculara referans oldu sergio ve torrerirayla birlikte hem aksam pazarinda elimizi güclendirdi zaten o mevkide adamimiz var gibisinden

Oynar oynamaz kendisi bilir artik, cok calsiip forma ile kontrati kapma pesine düsecek

Üst Alt