Seferovic'in Geleceği Tek Şarta Bağlı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Seferovic'in Geleceği Tek Şarta Bağlı

Yerli olmasından oturu direkt onu dedim zaten ustad seferinde henuz ne verip veremeyecegi net degil bakarsın gun gelir isimize yarayacak bi aksiyonda bulunur fakat kontenjan olayinda acayip rahatlardik
Yerli kadrosunu emre taşdemir dışında doğru şekilde temizleyebildik ama aldığımız yabancıların yerine olabilecek yerliler ya çok pahalı ya kalite olarak düşük olduğundan tercih edilmedi. Yabancı sayısını seneye serbest bıraktırmamız lazım

45 dakika gerçekse çok iyi anlaşma yapmışız. Şu aşamada çok birşey söylemeye gerek yok beğenmezsek almayız işte. 60’dan sonra oyuna girer Griezman gibi. Onda da aynı madde var 45M euro ödememek için her maç 60. Dk’da oyuna alıyorlar. 😂

Suan cok erken ve keskin yorumlar yapiliyor. Bende suana kadar ki performansini begenmiyorum ve bu takimin birinci santrafor olacagini da zannetmiyorum lakin Ocak ayina kadar beklemek lazim.
Bence satın alma opsiyonunu kullanmayacağımız net. Temel sebebi de maaşı ve yaşı olacaktır. Eğer iyi başlasaydı seneye Gomis yerine olabilirdi ama seneye forvetleri baştan yenileme yapacağız bence. Devre arası bile giderse şaşırmam. @Keramettin TANRIVERDİ adminizim de bilgisi Dembele'yi şimdiden gözümüze kestirdiğimiz yönünde. Ben de Dembele, Breton Diaz, Morelos gibi sezon sonu sözleşmesi bitecek isimlerin peşinde olacağımızı düşünüyorum. Hatta ütopik ama Ronaldo'ya da hal hatır sorarız.

Kap'a bildirim yapmamışlar gördüğüm kadarıynan. Yıllık ücreti fazladır ama herif 2 gole ulaştı bile ,üstelik yerli. Eren elmalı ve umut'u hamsilerin alması iyi olmadı
Umut Bozok, Yusuf Yazıcı ve yeni imzalanan sözleşmelerin(Avcı, Uğurcan, Djanny, Ömür) hiçbirini bildirmedi TS sanırım artık onlarda maliyet açıklaması yapmıyor. Bozok için 35 milyon Tl ve her sene artan maaş diyorlar. Uğurcan için 40-50 milyon TL diye okudum bir kaç yerde. Diğerleri için bir rakam okumadım şahsen.

Umut Bozok, Yusuf Yazıcı ve yeni imzalanan sözleşmelerin(Avcı, Uğurcan, Djanny, Ömür) hiçbirini bildirmedi TS sanırım artık onlarda maliyet açıklaması yapmıyor. Bozok için 35 milyon Tl ve her sene artan maaş diyorlar. Uğurcan için 40-50 milyon TL diye okudum bir kaç yerde. Diğerleri için bir rakam okumadım şahsen.
O paraları desteksiz resmi yollarla kulüpten ödeyemezler. Yok artık diyorum...

Icardi’nin transfer edilmesinin nedenlerinden biri de Seferovic’in performansının beklenmedik şekilde düşük olması.
Önündeki Gomis ve Icardi’yi kesecek kadar forma girmesi gerekiyor, işi çok zor.

Icardi’nin transfer edilmesinin nedenlerinden biri de Seferovic’in performansının beklenmedik şekilde düşük olması.
Önündeki Gomis ve Icardi’yi kesecek kadar forma girmesi gerekiyor, işi çok zor.
Yalnız Sefer gelir gelmez gelecek golcü Sefer'i bile gölgede bırakacak haberleri çıkmıştı biz pek ciddiye almasak da. Performans ile alakalı olduğunu sanmam İcardi'nin gelişinin.

Vallaha gomis bu şekilde devam edeceğe benziyor. Birde icardi de cosarsa ocakta takımdan gönderilebilir. Yerine bonservisi yatırımlık bir Genco alabiliriz

Üst Alt