Şekip Mosturoğlu: "Fenerbahçe, başarısızların ortak hedefi" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şekip Mosturoğlu: "Fenerbahçe, başarısızların ortak hedefi"

Cevap: Gözler Fenerbahçe'de | NTV Spor Canlı

bjk ye iyi kapak yaptılar ama gerçekten. bu montofondan böyle bi açıklama beklemezdim :D

Mosturoglu : "Mete Duren trabzon macindan sonra hakemden sikayet degiliz dedi, ama resmi siteleri 2 hafta sonra hakemi sucladi" Simdi soruyorum, Mete Durene,mi inanalim, yoksa bjk resmi siteyemi?"

aziz yildirim ve adnan polat bu havuzu bozup, suankinin 2 kati gelir elde edebileceklerini cok iyi biliyorlar..

aziz yildirim ve adnan polat bu havuzu bozup, suankinin 2 kati gelir elde edebileceklerini cok iyi biliyorlar..

Kesinlikle.

Galatasaray ve Fenerbahçe çıksa diğer kulüpler rezil olur resmen.Keşke çıkılsa Bizim rekabetimizden nemalanıyorlar resmen.

Havuzdan çıksak şuanki katı katı fazla kazanır kulüp

NTVSpor seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım ama forumun seviyesini düşürmemek için yazmıyorum.

400 mn vermiş adamlar ben cıkıyorum arkadas keyfim öyle istedi diyebilirmisiniz 400 mn veren adam illaki bunun yaptırımını yapmıstır bu kadar kolay degildir o işler en az 5 sene daha bu havuz sistemine mahkumsun bekara karı bosamak kolay tabi ayrıca zırt pırt cıkarım cıkarım dersen bir gün sanada ...... git derler istedigin parayı bulamazsan ne olucak sonra?

Derbi öncesi diye yağlama yaptı şekip . Ama yemezler. Bursaya yenilseydik bugün burda aynen şunu diyecekti

"Şimdi geçen sene Galatasaray Bursaspora yenildi şimdi biz art niyet arayalım mı"

Meali: Galatasaray yattı sesimizi mi çıkardık

Ayrıca hakem hatalarından yakınmıyorlarmış. Niye 10 aydır Trabzon maçında bizi hakem mağlub etti diye ağlıyorsunuz. Ya da sizin maçlara neden o günden beri Yunus Yıldırım atanmıyor. Kapiş

Özetle ne olduklarını biliyoruz ve hala öyleler ve fikrimiz sabit. Laradan gelsin. Alem biliyor....

Bi de pişkin pişkin açıklama yapıyolar ulan ne yüzsüz adam bunlar

Aziz Yıldırım soyunma odasını aslında basmadı

basmaya gidiyordu koridorda karşılaştılar

böyle bir savunma var mı lan :D

Bu havuzu bozma olayında Doğan grubunun (dsmart) bir parmağı yoksa bende adam degilim.

Yıllardır tek derdi süper lig maçları zaten. Ve biliyorsunuz ki biz ve fenerbahçeyle hazırlık ve avrupa maçları için anlaşmaları var

Üst Alt