Şekip Mosturoğlu: "Fenerbahçe, başarısızların ortak hedefi" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şekip Mosturoğlu: "Fenerbahçe, başarısızların ortak hedefi"

Cevap: Şekip Mosturoğlu: "Fenerbahçe, başarısızların ortak hedefi"

tamamını okumaya sabrım yetmedi ama açıklama deyince böyle olmalı diyorum.

geçen hafta bjk ve ts'nin açıklamalardan sonra bekleniyordu.

onlarınki çok amatörce kalmış kıyaslayınca.

...

1) özetine gelirsek forumdaki bakışımı biliyorsunuz. bursa'nın geçen sene şampiyon olduğu ligden sonra fenerin şike yaptığını söylemek abesle iştigal olur. hani akıl mantık vs dicem. düşünüp konuşalım.

2) onun dışında yöneticileriniz toysa açıklama yapmasınlar. çok sinir bozucu cevaplar karşı taraftan gelebilir. örneğinde olduğu gibi. şahsen bjk'li olmadığıma sevindim yazıları okurken.

3) havuz konusunda fb'yi suçlayanları anlamıyorum. siz cırcırsporlar (ne biliyim ankaragücü, bucaspor okuyun işte) yayın gelirinden niye bu kadar pay alıyor diye nasıl hayıflanmıyorsunuz bilemiyorum. ama şöyle söyliyim. havuz olmasa 2 büyük (bjk'yi son açıklamalarından sonra anadolu statüsüne indirdim ve ts'yi saymıyorum bile..) 100er milyon rahat alır senede. çok rahat. en azından 2000'den beri (havuz 2000'de mi başlamıştı neydi işte) beri havuz olmasa şu anda borç sorunu bu haddinde olmazdı. şöyle soruyim en azından. 2005'ten beri 50şer milyon tv geliri olsa (ki çok rahat), şu anda stancu'ları mı transfer ediyorduk yoksa gerçek yıldızları mı? havuz'a şahsen karşıyım. bize sadece zararı var. yararını görmedim daha.

Kurdun olmadığı yerde çakallar türermiş. Fb'yi biz konuşturuyoruz. Yarışta biz yokuz diye kafalarına göre istediklerine sallıyorlar. Eğer biraz iyi durumda olsak hadlerini bilip yerlerine oturacaklar ama halimiz ortada.

Bir Fenerbahçeli olarak, Şekip Mosturoğlu'nun açıklamaları yerinde bulduğumu söylemek istiyorum.

Genel olarak Sadri Şener, Trabzonspor ve Beşiktaş Kulüplerinin tutarsızlığından bahsetti.

Sadri Şener 3 ay önce "Kulüpler Birliği zor iş, Aziz Yıldırım'ı tebrik ediyorum çok zor bir işi iyi bir şekilde başarıyor, benim Kulüpler Birliği'nin başına geçmek gibi bir düşüncem yok" derken bu hafta "Aziz Yıldırım Kulüpler Birliği'nden istifa etmeli, haklarımızı koruyamıyor" diyebiliyor.

Ya da sezon başında "Hakemlerden memnunuz" diyebilen bir Yıldırım Demirören varken, (Ligtv.com.tr - VideoHaber - "Hakemlerden çok memnunuz") şimdi alakasız bir olayda, şampiyonlukla uzaktan yakından alakası yokken kulüp olarak "Fenerbahçe kollanıyor, Trabzonspor maçında hakem maça beraberlik talimatıyla çıkmıştır" diyebiliyor. Bu açıklama bana göre son yılların en komik ve ilginç açıklaması.

Konu dışı olacak ama hakemlerin maçı berabere bitirmek için sahaya çıktığını söyleyen Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Trabzonun yenilmesi halinde Fenerbahçe'nin daha avantajlı olacağını akıl edemeyecek kadar gerizekalı mıdır?

Bunlar bir kenara, "Sizin şike ve hakemleri, karşı takımı satın alma teorilerinize göre Beşiktaş Trabzon'u kupadan eledi, ligde ise Trabzon'a yenildi. Bundan dolayı siz de mi şike yaptınız demek oluyor?" dedi.

Ayrıca toplantının sonunda gelen "Trabzonspor ve Galatasaray'ın maçı var önümüzdeki haftalarda, değişik bir oyun ve sonuç bekliyor musunuz?" sorusuna ise "Büyük takımlar öyle işler peşinde olmaz" diyerek Galatasaray'ı yüceltip Beşiktaş'ı yerin dibine soktu.

Şekip Mosturoğlu'nu bugünkü açıklamalarından dolayı kutluyorum.

vlcsnap-2010-09-19-22h29m38s32.jpg

vlcsnap-2010-09-19-22h29m47s144.jpg

Sekip bunuda anlatsin bize.

Adamlar takımlarını ne de güzel savunmuş ya.Bize karşı bu kadar cephe alınsa bizim yöneticiler napar acaba çok merak ediyorum.

Bu sözü tam komedi, illa Galatasaray'li olmak için Istabul'lu mu olmak lazim ? Veya Bursaspor'u desteklemek için Bursa'li mi olmak lazim ?

Ne gerizekali yav bu Fenerliler :)

o mantığı kuran sadri şenerdi

onun üzerinden bunun yanlış olduğunu belirtmek için böyle bir örnek verdi

işine gelen kısmı okuma sadece.

vlcsnap-2010-09-19-22h29m38s32.jpg

vlcsnap-2010-09-19-22h29m47s144.jpg

Sekip bunuda anlatsin bize.

bunu koyarken

sanırım ferrarinin luganoyu kafa kola alıp indirp aşşağa aldığı

ve taraflı tarafsız herkesin penaltı dediği pozisyonu unuttun sanırım.

yada

bjk nın ilk golünü atan ekrem in maçın ilk 20 dk sında

2 sarı kartlık 1 direk kırmızı kartlık müdahalelerini de unuttun sanırım.

allasen işinize geldiği gibi yorum yapmayın artık.

aynı şey gençlerbirliği maçı içinde geçerli

evet pozisyon ofsayttı

hakem gençlerli oyuncudan topun geldiğini görerek yanlış kara verdi

e aynı yan hakem

bi önceki hafta aleyhimize verilen penaltı pozisyonunun aynısını gençler maçında neden vermedi?

yada luganonun rövaşata golünde faul olmayan pozisyonda neden faul verdi de bir golü yedi?

artık işinize gelenleri görmekten vazgeçin.

bunu koyarken

sanırım ferrarinin luganoyu kafa kola alıp indirp aşşağa aldığı

ve taraflı tarafsız herkesin penaltı dediği pozisyonu unuttun sanırım.

yada

bjk nın ilk golünü atan ekrem in maçın ilk 20 dk sında

2 sarı kartlık 1 direk kırmızı kartlık müdahalelerini de unuttun sanırım.

allasen işinize geldiği gibi yorum yapmayın artık.

aynı şey gençlerbirliği maçı içinde geçerli

evet pozisyon ofsayttı

hakem gençlerli oyuncudan topun geldiğini görerek yanlış kara verdi

e aynı yan hakem

bi önceki hafta aleyhimize verilen penaltı pozisyonunun aynısını gençler maçında neden vermedi?

yada luganonun rövaşata golünde faul olmayan pozisyonda neden faul verdi de bir golü yedi?

artık işinize gelenleri görmekten vazgeçin.

pozisyon_1.jpg

3230-5t2e4o5q%5B2%5D.jpg

[video=facebook;181961585180345]https://www.facebook.com/video/video.php?v=181961585180345&oid=186341031378891&comments[/video]

Güzel bir video. Izlemeni tavsiye ederim. :)

pozisyon_1.jpg

3230-5t2e4o5q%5B2%5D.jpg

[video=facebook;181961585180345]https://www.facebook.com/video/video.php?v=181961585180345&oid=186341031378891&comments[/video]

Güzel bir video. Izlemeni tavsiye ederim. :)

e karşılığında bende koyabilirim bir sürü video görüntü resim

fenerbahçe aleyhine yapılmış

nereye varır bunun sonu?

kafese kapatılmış bi koşu çemberinde durmaksızın koşan bir hamster ın yaptığından farklı birşey yapmıyorsun şuan.

e karşılığında bende koyabilirim bir sürü video görüntü resim

fenerbahçe aleyhine yapılmış

nereye varır bunun sonu?

kafese kapatılmış bi koşu çemberinde durmaksızın koşan bir hamster ın yaptığından farklı birşey yapmıyorsun şuan.

Arada ama bir fark var. Sen bana fb aleyhine bir pozisyon gösterirsin, ben ona karsilik sana fb lehine 10 tane pozisyon bulurum. Toplamda fb lehine yapilan hatalar acik ara daha coktur. Bunu kabul etsende etmesende böyledir. Sirf o cubuklu tosun Emre'ye yapilan kiyaklari saysak burda sabaha kadar konusuruz. :)

Arada ama bir fark var. Sen bana fb aleyhine bir pozisyon gösterirsin, ben ona karsilik sana fb lehine 10 tane pozisyon bulurum. Toplamda fb lehine yapilan hatalar acik ara daha coktur. Bunu kabul etsende etmesende böyledir. Sirf o cubuklu tosun Emre'ye yapilan kiyaklari saysak burda sabaha kadar konusuruz. :)

Bugün de Şekip Mosturoğlu'nun bahsettiği ve yakındığı olay buydu.

Bir soru geldi bugün "Böyle konuşuyorsunuz ama, 2 hafta sonra sizin aleyhinize aynı kararlar verilirse, tepkiniz ne olur" dedi, biz yine çıkar hataları söyleriz ama arkasında artniyet aramayız, bunun sonu gelmez eğer artniyet ararsak" dedi.

Bugün de Şekip Mosturoğlu'nun bahsettiği ve yakındığı olay buydu.

Bir soru geldi bugün "Böyle konuşuyorsunuz ama, 2 hafta sonra sizin aleyhinize aynı kararlar verilirse, tepkiniz ne olur" dedi, biz yine çıkar hataları söyleriz ama arkasında artniyet aramayız, bunun sonu gelmez eğer artniyet ararsak" dedi.

O zaman Sekip gitsin baskanina söylesin; hakem odasi basmasin isine gelmeyince. :)

O zaman Sekip gitsin baskanina söylesin; hakem odasi basmasin isine gelmeyince. :)

O konuda da açıklama yaptı, "Hakem odasını bastığımız söyleniyor ve bu çirkin olaydan bazıları pay çıkararak 'Basılacaksa en alasını biz basarız' diyor. Madem odayı basmışız neden gözlemci raporlarında yazmıyor, 2 tane gözlemci, 3 tane TFF'den üye var, öyle birşey olsaydı rapora yazılmaması mümkün olur muydu" dedi.

Gerçi siz yine "Aziz Yıldırım mafyadır, ayartmıştır söylememeleri, yazmamaları için" dersiniz. :)

O konuda da açıklama yaptı, "Hakem odasını bastığımız söyleniyor ve bu çirkin olaydan bazıları pay çıkararak 'Basılacaksa en alasını biz basarız' diyor. Madem odayı basmışız neden gözlemci raporlarında yazmıyor, 2 tane gözlemci, 3 tane TFF'den üye var, öyle birşey olsaydı rapora yazılmaması mümkün olur muydu" dedi.

Gerçi siz yine "Aziz Yıldırım mafyadır, ayartmıştır söylememeleri, yazmamaları için" dersiniz. :)

1- FENERBAHÇE SPOR Kulübünün, 18.12.2010 tarihinde oynanan FENERBAHÇE - SİVASSPOR Spor Toto Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının ve mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada FENERBAHÇE SPOR Kulübü başkanı AZİZ YILDIRIM'ın, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

:)

bu senin gözleminde böyle

çünki biraz önce dediğim gibi

sen bjk maçında fenerbahçe lehine olanları görüyosun

ama aleyhinde olanları göremiyosun

bu bakışla alakalı.

39 hafta penaltı atmayan takım fenerbahçe takımıdır,39 haftada kemiksiz 12 penaltısı verilmeyen takım fenerbahçe dir.

yine dediğim gibi bu bakışla alakalıdır

sen ne kadar görüntü koyarsan ben 2 katını koyarım

sonra sen 4 katını koyarsın

sonra ben 8 katını koyarım

bu böyle sürüp gider.

bi sonuca ulaşamazsın.

Boş boş adamlar iyi yönetiyorlar klüplerini en azından haklarını koruyorlar

Üst Alt