Selçuk İnan Galatasaray'da - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan Galatasaray'da

Cevap: Selçuk İnan Galatasaray'da

Valla helal olsun galatasaray son yılların en iyi transferini yaptı beşiktaş maçlarında hayırsız kalan maçlarda hayırlı olsun :)

Cevap: Selçuk İnan Galatasaray'da

[video=youtube;2G63jc_BSNA]https://www.youtube.com/watch?v=2G63jc_BSNA[/video]

Umarım bu gollerine Türkiye'de de devam eder...

Cevap: # Selçuk İnan

Ben bunu görünce,buradaki arkadaşların beklentilerini de bildiğimden bunu forumda paylaşmak ihtiyacı hissettim. Fakat keşke yapmasaydım,benim dalga geçildi,yalancılıkla itham edildim,asıldım,kesildim,en kötüsü de kuş ilan edildim. ben o sırada online olamadığımdan söz ve savunma hakkımda verilmedi. Bir arkadaş Safran Restoran saat 7'de kapanıyor demiş. Kendisi belki gittiğinde onu içeri almamak için kapattık demiş olabilirler ama orası 7'den yarım saat kadar önce açılan ve geceyarısına kadar açık olan bir mekan. Kendisini içeri almaya layık görmedilerse bu durum onun sorunudur,benim değil. Velhasılıkelam ben bu konuda yalan söylemedim,provokasyon yapmadım. Sağ çarpraz dememle bile dalga geçildi. Bugün gelinen noktada Selçuk için Beşiktaş'ın devrede olduğu söyleniyor, Fenerbahçe bugün aynı mevkinin oyuncusu sayılabilecek Sezer ile anlaşarak bence aradan çıktı. Kanımca en geç Cuma gününe kadar Beşiktaş ile ilgili resmi açıklama gelir. Umarım ben yanılırım ve Selçuğu parçalı formamızla arenamızda izleriz. Fakat durum budur.

to be continued

Üst Alt