Selçuk İnan: "Kaptanlığını böyle şeylere alet etmem" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan: "Kaptanlığını böyle şeylere alet etmem"

O pozisyonda net faul var, sonrasında hemen ayağa kalkamaması normaldir. Hakem alışıldık faule yatma numaralarından birini yapmış olduğu ezberinden hareket etti muhtemelen...

Herkesten önce Galatasarayımızda işinin bittiğini defalarca ifade etmiş biri olarak söylüyorum ki bu maç özelinde, gösterdiği performansla yerin dibine batırılmayı hak etmemiştir, hatta takım oyununun toparlanmasına katkısı bile olmuştur...

Eleştirmek, gitmesini istemek başka şey; sahaya yansıttıklarını değerlendirmek başka...Forumun ortalama profilinin bu kadarını anlamaktan bile aciz olması yeni bir şey değil maalesef...

Boldladığım cümleyi hatırlatayım da birtakım idiotların ''Selçuksever'' yaftalamasının peşinen öüne geçeyim bari...

Tepki bu maç özelinde değil zaten kredisi çoktan dolmuştu bi yerden sonra patlıyacaktı bu maça denk geldi sahaya yansıttığı zaten bişey yok , karakter olarakta bize yakışmıyor , savunulacak bir tarafı yok forum bazen abartıyo tepkide katılıyorum ama selçuk özelinde hiç katılmıyorum hakediyor hatta az bile bu tepki.

Yaptığı her hareket sahte yahu bu herifin.
Bunu herkes biliyor hakemler de biliyor artık. Bu yüzden orda gerçekten ayağı kırılsa kalkıp ayağım kırıldı diye kimseye inandıramaz. Mental olarak bitmiş, fizik olarak rezalet durumda. Buna futbol oynatmamak lazım. Hiçbir takımda tutunamaz. Adamlar dan diye vurup geçiyor üzerinden nereye gidiyorsun diye soracak hali bile yok. İnanılmaz bir durumda. Kötü oynayan çok futbolcu gördüm. Mesela Umut Bulut rezil top oynardı. Ama sahada Selçuk kadar aciz bir futbolcu ne bizde ne başka takımda görmedim. Gomise o topu bilerek vermedi. Çünkü bunların tek düşüncesi bizden olmayanı kimse sevmesin. Bakınız kankası daha geçen hafta yabancılar oynayacağına benim arkadaşlarım oynasın dedi. Bu da aynı kafada ki kafadarlar. Böyle bir durumda o topun Gomise atılmamasında art niyet aramamak saflıktır. Atamaz mıydı en azından deneyemez miydi? Yapmadı bilerek yapmadı. Gomise atmadığı pasla onun emeğine saygısızlık yaptı. Lanet olsun denerek parası verilip kadro dışı bırakılmalı ve suratına tükürülmelidir.

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olaydan bağımsız kalecinin herhangi bir takımda kaptan olmaması gerektiğini düşünüyorum. kaptan, takımını saha içinde savunan ilk kişidir. tartışmalı bir pozisyonda hakeme karşı ilk itirazı yapacak , takım arkadaşlarını savunacak, yeri geldiğinde takım içerisinde ya da karşı takımla saha içinde çıkan tartışmalarda orta yolu bulacak kişidir. ama eğer kaleci kaptan olursa bunların hiçbirini yapamaz. yani kaptansız sahaya çıkmış gibi bir şey olursun kısacası.

bu dediklerimden Selçuk kaptan olsun, bandı almasında haklıdır anlamı çıkmasın. Selçuk'un derhal gönderilmesi gerektiğini düşünenlerdenim. şuan için takımda kişilik olarak bakarsak kaptanlık bandını ilk hakeden kişi Muslera'dır. ama kaleci olduğundan dolayı kaptan olmaması gerektiğini düşünüyorum.

XT1650 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

La Fonten'den masallar :)

Aslında bu herifin kariyeri Galatasaray formasını çıkarıp yere çaldığı gün bitti en azından bitmiş olmalıydı. 2011-2012 sezonu tarihi Kadıköy şampiyonluğu ve bu şampiyonluğa verdiği ciddi katkıdan ötürü kimse ses çıkarmadı sanırım. Normalde formayı çıkardığı gün bu iş bitmeliydi. Lakin 4 senedir bedavadan takımda duruyor ve para alıyor.

Her şeyi geçtim tek bir suale cevap versin; O pozisyonda Gomis değil de Burak olsaydı eğer o topu atar mıydı en azından atmayı dener miydi yoksa yine geriye mi dönerdi? Bu soruya cevap veremez.

Aslında bu herifin kariyeri Galatasaray formasını çıkarıp yere çaldığı gün bitti en azından bitmiş olmalıydı.

Aynen oyle. Hakli olarak ovunuyoruz "Winner bir camiayiz, basarisizliga ve vasatliga tahammulumuz yok." diye. Adnan Polat'a, son doneminde Aysal'a, ikinci olan Mancini'ye, uc kupali Hamza'ya, otelci Dursun'a ve Antalya deplasmanindan sonra Tudor'a yapilanlar ortada.

Oyunculara da hizla tepki gosteriyoruz. Ama nasil oldu da bu adam formayi yere attiktan sonra, ozur dilememesine ve bir iyi mac bile cikarmamasina ragmen, gitmesini saglayamadik. Bu da bizim ayibimizdir. Sahaya inip dovmedigimiz kaldi gerci.

Muslera: "Selçuk İnan saygıyı hak eden birisi. Takım için yaptıkları ortada. Bazı zamanlar çok gereksiz yere eleştiriliyor."
Muslera: "Selçuk İnan bu takımın birinci kaptanı. Ben ikinci kaptanıyım. Selçuk bazı zamanlarda çok çirkin eleştiriliyor." (beIN Sports)

Muslerada takım içi takımdaşlık bozulmasın diye böyle şeyler söylemiş. Yapma muslera...

via:twitter @futbolarena

En doğru açıklamayı Muslera yapmış. Benim birşey söylememe gerek kalmamış. Altına imzamı atarım.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Soyadımla alay etmeğe çalışman klasına yakışmadı. beğenilmemeyi bu kadar da kafana takma bence sana ağabey tavsiyesi olsun benden.

Sanki Pokemon kastıyla o soyadını almışsın diye hatırlıyorum, alınacağını tahmin edemedim...Puki gerçek soyadınsa kesinlikle haklısın, kusura bakma...

Yalnız yaşımı bilsen tövbe istiğfar ederdin herhalde!. Forumda 'Abi' diyeceğim yaşta bir tek Necmettin amca vardı bildiğim ki o da muhtemelen ''Kıllı Mod'' un fake hesabıydı...

Üst Alt