Selçuk İnan vs Luka Modric - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan vs Luka Modric

Tarik camdal mutlaka alinmalidir basligi da uplanabilir
OUUUVVV Bir de Dursun Özbek'i isteyenlerin olduğu bir anket varmış renktaşların dediğine göre mali açıdan iyi idari açıdan kötü dediğimde beni linç edenlerin çoğu kendisini desteklemiş deniyor onu da bir idareci olarak bulup çıkarmak sizin görevinizdir vesselam :) hürmetler...

5349445.jpg

ben bu konuda bir yorumda bulunmamışım (büyük rahatlık) ama konu o dönemin şartlarıyla değerlendirilmeli diye düşünüyorum. çünkü selçuk yabancı sınırlamasının olduğu bir ligde iki üç sene harikalar yarattı. iskelet kadrodaydı.

birde şöyle bir şey var. modric üst düzey liglerde üst düzey oyuncularla oynadı. selçuk ise futbolunu geliştirebilecek noktada şartlardan dolayı tıkandı.

Önceki sezon 8. olup hezimetler yaşamıştık 3 yıldır başarıya açtık.

Aysal + Terim + Transferler + Şampiyonluk vs derken Kadıköy Zaferi ile patlamanın doruk noktasına ulaştık.

Tinerciler gibi Selçuk 30 m len havasındaydık.

Sonraki sezonlar Selçuk'un futbolu bırakması da onun karaktersizliği.

53537.jpg
Modric.jpg

Benim anlamadığım olay şudur iki oyuncu aynı mevkinin oyuncuları biri Türk diğeri Hırvat Selçuk 27 yaşında Modric 26 yaşında Modricin ne özelliği varki ? 32 milyon eurodan bahsediliyor realin ödediği bonservis miktarı bu kadar para edermi modric performans biligilerine bakıcak olursak:

Selçuk İnan 2011/2012 sezonunda 45 maçta 14 gol 16 asist.

Luka Modric 2011/2012 sezonunda 48 maçta 5 gol 7 asist.

Performans bilgilerini göz önünde bulunduracak olursak şimdi biz avrupaya Selçuğu satsak kaça satarız renktaşlar ?
İlk taşı en günahsızınız atsın!

Vaybe selçuk modric' den sadece 7 ay büyük, birisi kasımpaşa teknik direktörü diğeri dünya kupasında yarı finalde ve r.madrid bankosu.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt