Selçuk İnan vs Luka Modric - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan vs Luka Modric

Cevap: Selçuk İnan - Luka Modric

ah ha olmadi beyler bu kiyaslama fail (mevki olarak degil kariyer olarak) bizimki Superlig disinda oynamadi Modric genc yastan beri nerelerde oynadi milli takiminda nasil performans sergiledi? bunlari unutmamak lazim. Birisi Milli takiminda tartisilmaz digeri halen yerini almis degil.

Yani gözlem olarak Modric TV Radyo Gazete reklam panorasi dunyanin her yerinde hemen hemen, Bizimki dünya medyasinda cok sinirli bir gözükmesi var.

Ha bence Selcuk cikar oynar ve Modric den cok geride kalmaz ama bizim ligde 10 gol atan forvette önemli silah denirken Ingiltere Ispanyada 10 gol atan forvetler yetersiz bulunuyor bunu unutmamak lazim.

euro 2008de de modric kim bizim ardamız ondan iyi demiştik , adam hırvatistan maçında çılgın attı ardayı sahada göremedik he penaltılarla biz kazandık modric kaçırdı arda attı o ayrı mesele, bu tür karşılaştırmalara gerek yok bence modric realde oynayabilecek bir futbolcudur

Oynadıkları ligi hiç karşılaştırdınız mı? Şartlar eşit değil. Böyle düşünürsek amatör kümede 35 gol atan adamın, La Liga'da, EPL'de oynayan adamların fiyatlarına göre mi ayarlamamız lazım?

bizim millette bi sorun var,herhangi biri bir şeyi iyi yapsın hemen onu başkalarıyla kıyaslamaya başlıyor.

Kıyaslama zaten saçma biraz, biri yıllardır üst seviye de oynuyor ,Selçuk ise daha sadece bizde üst düzey klüp olarak 1 sene oynadı.

Selçuk çok iyi futbolcu ama böyle kıyaslamalar yaparak oyuncumuza zarar vermeyelim.

Cogu kisi Selcugu Xavi'ye benzetiyor. Ben ise Selcugu birebir Pirlo'ya benzetiyorum. O kadar izlemedim Modric'i, ama fikir sahibi olacak kadar izledigimi dusunuyorum. Pirlo'dan hic bir sekilde daha iyi degil. Pirlo'dan iyi degilse Selcuk'tan da iyi degil benim icin.

Baslik biraz Antu vari olmus, kaldirilsa iyi olur. CL'de gorecegiz ak ile karayi.

Selçuk 6 yabancı kuralı var olduğu sürece 1905m euro eder. Gitmek isterse 20m euro iyidir.

Antu'da bir zamanlar Alex-Kaka konusu vardi. Alex o kadar iyiyken neden Alex degilde Kaka Real'e gitti gibilerinden. Aman diyorum sakincali bir baslik. CL'de gorecegiz ikisinide.

Modric > Selçuk.

İstatistik saçma zaten lig kalitesi çoooook farklı.

Modric cok sisiriliyor evet ama o adam gerçekten çok özel bir oyuncu. Teknik pas onları saymıyorum artık da hızı çabukluğu da çok iyi. Selçuk pasör olarak çok iyi, defansif acıdan da Modric'ten iyidir.

Ama Modric Selçuk'un bir adım önünde biri bunu tartışmaya gerek yok. Ha Selçuk CL'de inanılmaz oynasın, United'a falan astronomik rakamlara gidip başarılı olabilecek bir adam.

Ama bunlar zaten olmuş gibi şimdiden 40 m€ luk teklif cepte, dev klüpler havada kapar durumundan kurtarın kendinizi fena çakılırsınız yere. Bir oyuncuyu yerin dibine sokmada ve göklere çıkarmakta üstümüze yok ülke olarak.

Antu'da bir zamanlar Alex-Kaka konusu vardi. Alex o kadar iyiyken neden Alex degilde Kaka Real'e gitti gibilerinden. Aman diyorum sakincali bir baslik. CL'de gorecegiz ikisinide.

ne alaka ben izlediğim için ikisini kıyaslama yapmak istedim bana göre benim mantığıma göre modricten 10 gömlek daha kaliteli selçuk inan herkesin görüşüne saygım sonsuz ama sakıncalı bir başlık değil..

Artık burası TSL orası Premier Lig şeylerini bırakın.Arda Avrupada oynayamaz diyorladı Uefa Şampiyonu oldu.Selçuk hem defansif hem ofansif bir oyuncu ta bir beyin.Hatta Messi onun için Makinenin işlemesinde önemli bir eleman demişti.Modric hücumda çok etkili ama asla kimse Selçuktan iyi diyemez.Frikik bizim ligimizde de frikik İspanyada da İngiltere de de Selçuk duran toplarda daha iyi defansif olarak daha iyi paslarda aynı desek Modric için biraz daha hızlı biraz daha çalım atabiliyo deriz.İkisininde farklı özellikleri var ama Selçuğu Modricten ayıran özellik Selçuğun yaptığı işi avrupada yapan oyuncular Arda Modric gibi hücumcular değil Xavi Pirlo Fabregas gibi oyuncular

bana Selcuk ayarı uzun/kısa pas atan bir sezonda 6 vintage frikik golu yapmıs 3 futbolcu sayın dunyada,

oynadıgın ligden bagımsız traitler bunlar.

Üst Alt