Selçuk İnan - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geldiği sene çok dinç ve formdaydı. Ancak bi sonraki sene Sneijder gelince ve milli takımda Abdullah Avcı tarafından milli takımda ilk 11 de yer verilmeyince inanilmaz derecede düşüş yaşadı ve tüm defolari ortaya çıktı. Defansif özellik yok, ofansif özellik yok, teknik yok, şut yok yok oğlu yok hiç bir özelliği yok. Hali saha da kadroma almam şu an o derece kötü yemin ederim hali sahada iş yapmaz yaa şuna bakın şu hale bakin. Bu adam 6 senedir boş maaş alıyor bomboş. Yazık günah giden paralara milyonlarca euro bee. 17-18 yaşındaki adamlara şu kadar para yatirsak bi yıldız cikarirdik 3-4 tane işçi deli dolu topçumuz olurdu. Çuvalla para selcuk beyimizin emekliliğine gitti Allah kahretsin yanıyorum bu sene beni kanser edecek bu takim.

inşallah lüplettiği paralarla evsizlere ev yurdu, hayvanlar için barınaklar vs yaptırıyordur.
futbolda aldığın paraları insanlığa harca yoksa yazık bunca senedir kazandığın paralara

İŞTE GERÇEK EVLAT

adalet terazisinin üzerinde hassasça kullanıldığı adam. 5 sene önce futbolu bırakmasına, cin ali gibi fiziği olup sahada sürünmesine rağmen takımda tutulur sürekli sözleşmesi uzatılır

adaletin olduğu yerdeyiz alimallah

8 yılda 120 milyon tl'ye yakın para cebine koymuş genç yetenek. yıllara göre ortalama 200 tl desek bir forma fiyatına kabaca
satın aldığımız 600.000 formanın parasını genç yeteneğimize vermişiz.

Bunu görmemek için aptal olmak gerekiyor Fatih Terim!!! Bu adam her oyuna girdiğinde biz orta sahada 1 kişi eksiliyoruz o kadar etkisiz ki vucudunu kullanıp rakibin önünde bile kalamıyor ve istisnasız bunun oyuna girdiği her maç gol yiyoruz hatta önde olduğumuz maçlarda puan kaybediyoruz.

Aslanım benim devir senin devrin. Ocak geldi araba vergini elbette karşılayacağız.
5 senedir iyi sömürdün bizi .su fizikle oyunla yapabilmek her yiğidin harcı değil.
Yürü be soy soyabildigin kadar.

paralı askerler tezahuratını yaptı leşçuğa...alın size selçuk...bu paralı askerlerin takımdan, futboldan falan anladığı yok zaten...cukkasını alıp rüzgar nereye eserse oraya gidiyolar serefsizler.

Üst Alt