Selçuk İnan - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunu görmemek için aptal olmak gerekiyor Fatih Terim!!! Bu adam her oyuna girdiğinde biz orta sahada 1 kişi eksiliyoruz o kadar etkisiz ki vucudunu kullanıp rakibin önünde bile kalamıyor ve istisnasız bunun oyuna girdiği her maç gol yiyoruz hatta önde olduğumuz maçlarda puan kaybediyoruz.
Bu üçüncü oldu ama emin ol 4. sünde yine inadına Selçuğu oyuna alacaktır. Çünkü hoca ders almaz ders verir.

Oyuna giripre gol yedirmedigi maç yok.

İnşallah öyle bir defolur gidersin ki bir daha ismin bizimle anilmaz.
Sana forma verenler umarım özel hayatlarında da taraftarın üzüldüğü kadar üzülür.

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!

Maçın tamamını izlemedim. Öncelikle bunu belirteyim. Ama özetten gördüğüm kadarıyla Nagatomo’ya çok güzel bir asist yapmış olacaktı ki Japon eğer golü atmış olsaydı.

Dünkü maçta Selçukluk bir olay olduğunu düşünmüyorum.

Ama penaltı olunca topun başına geçmemesi, topu Belhandaya bırakması, bu takımda miadının dolduğunun göstergesi. Sezon sonu Selçuk devri kapanır bu takımda.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maçın tamamını izlemedim. Öncelikle bunu belirteyim. Ama özetten gördüğüm kadarıyla Nagatomo’ya çok güzel bir asist yapmış olacaktı ki Japon eğer golü atmış olsaydı.

Dünkü maçta Selçukluk bir olay olduğunu düşünmüyorum.

Ama penaltı olunca topun başına geçmemesi, topu Belhandaya bırakması, bu takımda miadının dolduğunun göstergesi. Sezon sonu Selçuk devri kapanır bu takımda.

Fatih hocanın Belhanda'yı övmesi geçen hafta da Adem'in penaltıyı Belhanda'ya kullandırması bonservisini arttırmaktan başka bi neden bulamıyorum.Süleyman Rodop'un haberine göre kulüp menajerine bize 7-8 milyon euro bonservis kazandır demiş..

Fatih hocanın Belhanda'yı övmesi geçen hafta da Adem'in penaltıyı Belhanda'ya kullandırması bonservisini arttırmaktan başka bi neden bulamıyorum.Süleyman Rodop'un haberine göre kulüp menajerine bize 7-8 milyon euro bonservis kazandır demiş..

Valla şahsi düşüncem o kadar kazandırsa da kazandırmasa da Belhanda’nın devre arası bir şekilde dehlenmesi. Karaktersiz futbolcu görmek istemiyorum takımda.

Konya brugge ve bu macta yedigimiz gollerde bu heri hep sol bekin orda duruyor. Altin filan mi var o köşede acaba

Tam bir casper. Dün 1 güzel hareket yaptı. Sonra yine casper gibi dolandı. Helal olsun ama herif oynamanın yolunu buluyor

Üst Alt