Selçuk İnan - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ligdeki diğer 17 teknik direktörün hiçbiri kadrosunda Taylan varken şu herifi onun önünde 11 başlatmaz, hele de Göztepe deplasmanında. Oyunculara sövmeyi bırakalım artık, bu takımda oyuncudan öte net bir teknik direktör zaafiyeti vardır. Kadronda Emin varken onu stoper oynatıp Donk'u önünde başlatmıyorsan ya da Taylan'ı anca 75'te oyuna alıyorsan bunun diyetini de Selçuk'a ödetmenin manası kalmıyor.

Daha önce de yazdık bu adama sövüp durmayın adam bilerek kötü oynamıyor ya da takımı sabote etmiyor adam bitmiş yürüyen mezar adam ayakta duramıyor emekli veteran yaşla ilgili değil bunla sözleşme imzalayan ya da takımda tutanlara sövün hadi yönetim ve hoca sözleşme uzattı 1 sene açıkçası ben ziraat kupası dışında oynayamaz eski katkılarının hatrına yardımcı hoca gibi takılır sezon sonu da jübile ile futbolu bırakır diyordum sağolsun hoca formsuz ya da sakat biri olduğu zaman direk oynatıyor yani hoca ciddi ciddi şu bitmiş adamı 12. oyuncu olarak takımda tutmuş

Üst Alt