Selçuk İnan - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Cevahir Durmaz Dünyada Selçuk'tan başkası yalaaann 🎶
851941.jpg

Selçuk nerede hocalık tecrübesi kazanmış da takımı çalıştırıyor ya kurumsallık 0 gerçekten.Gsnin yardımcı antrenörü bile Anadolu'da A takım çalıştırabilecek düzeyde olmalıdır, camianın evlatları düzenine hayır hayır hayır :cıkcık:
Profesyonellik sifir resmen. Mesela Almanyada Klose futbolu biraktiktan sonra önce egitim görüp lisansini aldi, sonra Bayernin alt yapi takimlarini calistirdi ve en son Flickin yardimcisi oldu. Ve hala Almanya futbol federasyonu tarafindan egitim görüyor.
Bizim selcuk direk hic egitim görmeden ve tecrübe edinmeden bizde yardimci antrenörü olabiliyor evlat oldugu icin. Bu kafanin degismesi lazim.

Profesyonellik sifir resmen. Mesela Almanyada Klose futbolu biraktiktan sonra önce egitim görüp lisansini aldi, sonra Bayernin alt yapi takimlarini calistirdi ve en son Flickin yardimcisi oldu. Ve hala Almanya futbol federasyonu tarafindan egitim görüyor.
Bizim selcuk direk hic egitim görmeden ve tecrübe edinmeden bizde yardimci antrenörü olabiliyor evlat oldugu icin. Bu kafanin degismesi lazim.

öyle olan cok renkdas. Guti, xabi alonso, zidane, guardiola, raul , … o yüzden teknik direktör yetismiyor bizim ülkede. Galatasaray‘in U16 takimi kimmis büyuk selcuk inan o takimi calistiracak

bu taylan'ın oyununa bir etkisi varsa, ki olmama ihtimali %5 filan, galatasaray'a son 5 senedeki en büyük katkısını yapmıştır.

Takıma katkısı bile sıfırdır. Hoca bunu Arda ve Burak olayında yanında durdu diye aldı. Yoksa zerre hak etmiyor teknik ekip işini.

valla görev itibariyle pozisyonel antrenörlük yaptığı ve hayatında ön libero oynamamış bir oyuncuyu çift hanelerle satılabilecek bir potansiyele çevirmekte pay sahibi olduğu için bence katkısı da vardır, davala ve şahin'e göre kenarda durmayı da çok daha fazla hak ediyordur. hayatında merkez orta saha oynamamış kılınç'ın milli takım seviyesi bir iç oyuncuya dönüşmesinde de parmağı olabilir. ben titri sebebiyle takıma katmış olabileceklerine odaklanıyorum, niyet okuma yapmayayım.

valla görev itibariyle pozisyonel antrenörlük yaptığı ve hayatında ön libero oynamamış bir oyuncuyu çift hanelerle satılabilecek bir potansiyele çevirmekte pay sahibi olduğu için bence katkısı da vardır, davala ve şahin'e göre kenarda durmayı da çok daha fazla hak ediyordur. hayatında merkez orta saha oynamamış kılınç'ın milli takım seviyesi bir iç oyuncuya dönüşmesinde de parmağı olabilir. ben titri sebebiyle takıma katmış olabileceklerine odaklanıyorum, niyet okuma yapmayayım.
Valla ahbab bir kere profesyonel değil. Topçuluk hayatının son 3 yılını yatışta geçirmiş birinin oyuncular üzerinde bir şey katacağını düşünmüyorum. Bu sene frikikten golümüz var mı hatırlamıyorum en kötü bu konuda etkili olması lazımdı, onda bile şüphe varsa o zaman ne yapıyor diye sormak lazım. Hocanın bu tarz olayları var, eski topçuları açıkladıkça öğreniyoruz. O dönem yanında duran oyuncuya vefasını göstermiştir. İleride ne olur bilinmez. Şahsen Selçuk gibi adamlar yerine Hasan gibi hırsı ekran karşısında belli olan insanları seçerim.

Üst Alt