Selçuk İnan - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yaw arkadas bu adam hala nasil bu hali ile ilk 11 girebiliyor? Sifir katki sifir. Fatih terim nasil oynatiyir bu adami? Celil ne diye cikmaz ilk 11 de? Selcukda tecrübe var desen ne olacak ? Her atti sacma pas sonra rakip futbilcunun arkasina saklaniyor tekrar top bana gelmesin diye. Takimi yönetiyor desen oda sifir, cok kosuyor desen oda sirf bos kosulara oluyor pres veya gerekdu yerde hamle yapmuyor sahada bir bucuk saat sirf yürüsen heralde bir ortalama 9km yaparsin. Bildin bos bir teneke ancak ses yapar ama ici bostur. Yazik günah para yok diyoruz adam her hafta mutlaka 25bini götürüyor. Ben genc bir oyuncu olsam hocadan ümiti keserdim bu zaman bile forma vermiyorsa eksik olan futbolcular gelince zaten forma yüzü göremem diye. Selcuk oynamasi kocaman bir skandal

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tam bir hayalet. Yokluğu ile varlığı bir. Saklanarak 90 dk'lik süreyi dolduruyor ne etliye ne sütlüye karışıyor.

İş : Rakibe göt dayama,oyunu soğutma, geri pas
Çalışma Saatleri : 65-90 dakika arası
Maaş : 3m + 25k *(20 ile 30 arası)+ yan haklar

Aksine güzelce bir dövülüp gönderilmesi gerekirken birde 5m tl gibi bir fiyatla sözleşme mi uzatılıyor.

Gerçekten salaklık,ahmaklık işte ne dersen de..

Üst Alt