Selçuk İnan - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Umarım doğru değildir, yoksa ne maça giderim, ne de storelardan bir çöp bile almam.

İnsanların zekasıyla dalgamı geçiyorlar.

Fatih Terim: ''Ben olsam Sabri'yi göndermezdim''

Lisesi, Floryası ahbab çavuş ilişkisi kaynıyor. Kontrole gitsek iş ahlakı olan bir tane profesyonele rastlamayız.

Cebinizi doldursun Galatasaray...

Yav adam üclü orta sahasinin resmen siralama olarak ücüncü yedegi. Öyle adam 600-700 bin € dan fazla almamali. 1,5 Milyon net alirsa, Bundesligada 7-8 takimin en fazla para alan adami olur.

Niye sezon sonu beklenmiyor? Atalay, Celil ve Mustafa Kapi performans gösterirlerse, bunlarin ücü rahat Selcukun yerine kaplar. Ve bunlar toplam 100 bin € anca kazanir

Yav adam üclü orta sahasinin resmen siralama olarak ücüncü yedegi. Öyle adam 600-700 bin € dan fazla almamali. 1,5 Milyon net alirsa, Bundesligada 7-8 takimin en fazla para alan adami olur.

Niye sezon sonu beklenmiyor? Atalay, Celil ve Mustafa Kapi performans gösterirlerse, bunlarin ücü rahat Selcukun yerine kaplar. Ve bunlar toplam 100 bin € anca kazanir
iyi de sözleşme zaten takıma fayda versin diye değil, bu adam bizden, bizim arkadaşımız olarak görüldüğü için veriliyor. yani iş ile arkadaşlığı ayıramayan çiftlik başı tarafından karar veriliyor buna. GS kimin umrunda, yiyecekse bizim ekürimiz yesin deniliyor

Fatih Terimi Allah bildigi gibi yapsin. Ocagimiza incir agaci dikti. Bu herif sozlesme alirsa daha futbol felan izlemem.

seviniyorduk sözlesmesi bitiyor diye ama malesef ki apo gibi bi capsızdanda bu beklenirdi uzatın bu cöpün sözlesmesini hemde 1.5 milyon euroya aferin

selçukla sözleşme mi yenilendi yazıklar olsun hakkımı helal etmiyorum.çoluğunuzdan çocugunuzdan çıksın gün yüzü görmeyin inşallah kimin bu işte katkısı varsa...

Üst Alt