Selçuk İnan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İyi mi oynadı :D ? 2.goldeki hareketlerini görmediniz heralde. Erik dalı oynuyordu. Her kornerin frikiğin başına gelerek pç etti hepsini. İlk yarı 4 tane kullandığımız kornerde 4ünüde ön direğe kesti akıl yoksunu

Son yarım saat oynamalı Selçuk. Oyun sete döndüğünde, rakip savunma kilitlendiği zaman atacağı paslarla kilit açabilecek oyuncu ama öbür türlü, tempo ve mücadele olduğu zaman sınıfta kalıyor. İlk yarı iyi oynadı ama ikinci yarı oyunun şekli değişince -tempo ve mücadele- Selçuk da geriledi.

Faul yaptığı pozisyonlarda bile kendisi yere düşüyor bu adam.Sakın kuvvetlenmek için ekstra çalışmalar yapma olur mu?Mağlubiyetten dolayı kafan bozuktur git arkadaşlarınla bir büyük aç.

Varlığı zarar.

görevimi layıkıyla yerine getirdim.
şu luce başarısız olsada tekrar koşa koşa tüpçü ile sözleşme imzalamaya koşsam!

bu zatın yaşı 2 yaş küçültülmüş,kendini çok yakından tanıyan çocukluk arkadaşının bilgisi,sahada adım atmaya mecali yok lakin sözlemesi ballı kaymak şimdi bay terim bunun sözleşmesini uzattıracak,vah Galatasaray ağlayanın yok diyorum...

İyi mi oynadı :D ? 2.goldeki hareketlerini görmediniz heralde. Erik dalı oynuyordu. Her kornerin frikiğin başına gelerek pç etti hepsini. İlk yarı 4 tane kullandığımız kornerde 4ünüde ön direğe kesti akıl yoksunu

yok sadece bu maç özelinde değil adam ön direkten ötesine topu kesemiyor yahu son 3-4 maçtır o kadar dikkatimi çekti ki gücümü yetmiyor nedir anlamadım.

Yaptığı ortaların yavaşlığına mı dert yanalım yoksa 18 dışına yapmasına mı,ulan Caner bi kullanıyor arkadaşının kafasına çarpsa gol oluyor bizimkiler bu yumuşaklıktaki topa kafa vurmak şans+yetenek ister

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Artık eskiden en iyi yaptığı duran topları araya vermekten başka hiçbir iş yapmıyor ...

Takımın 2 kaptanı Selçuk ve Muslera 'dan gerçekten çok fazla dertliyiz ...

yine bok gibi oynadı....aslında oynadı demek bile sçma herifin yaptığ hiçbir halt yok ki..kazma tolga bile hatalar yapıyor ama adam devamlı birşeyler deniyor..selçukun tehlike yaratma şansı sıfır sağa sola 1 metre pas atmak dışında yaptığı birşey yok...Resmen futboldan faalken emekli olmuş gibi

Gomis bayıldığında depar atabildiğini gördük. Ne hikmetse yediğimiz kontralarda hiç bu deparı göremedik Selçuk beyden genelde yürüyerek pozisyonu izlemeyi tercih ediyor.

Üst Alt