Selçuk İnan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
her bokun istatistiğini tutan adamlar şunun hiç ettiği duran topları kornerleride bir istatistiklere koysunlar bu nedir arkadaş.Maç içinde gelir bir şey yapacakmış gibi geriden top alır ileriye taşıyamaz takımı yavaşlatır her frikik'in başına geçer bu resmen cahillik başka birşey değil.

Terim'in elinde adam olsa oynamayacak yani belli. Hicbir lig macinda 90 dakika sahada kalmadi. Artik bitmis okeye dönüyor. Hos yedekte oturan Tolga Cigerci genc ama ne halta yariyor, o daha berbat. Orta sahada Linnes'i falan kullanmak lazim Fernando-Donk ikilisi oynayacak duruma gelene kadar.

Duran top olayında homurtular artık ayyuka çıktı... Bir, iki maç daha devam ederse ıslıklama başlar geçen sene gibi...

Duran top meselesini yazmaya girmiştim de herkes yazmış zaten. Bir insan bu kadar berbat korner kullanabilir mi? Forumca bir defans kurup ceza sahası içerisine yerleştisek çıkartırız bunun ortalarını çünkü sürekli ön direğe ve kısa veya arka direğe ve aşırı uzun kesiyor. Ortası yok adamın. Yanılmıyorsam geçen sene FB maçında 15'e yakın korner kullanmıştık, bir tanesinde bile kafa vuramadık çünkü ortalar berbattı. Hadi bunu geçtim cepheden gören toplara da vuruyor, en son ne zaman frikikten gol attı ki? Daha 5 hafta önce atmış adama bırakmıyor.

Sene sonu artik tesekkur edilip guzel bir veda yapip gitmeli. Goztepe mi olur baska bir takim mi olur su performansi ile yedek bile olmaz Selcuktan artik Galatasarayda. Ust seviye futbol Selcuktan geceli cok oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bi herif, kankalari ile oynayacağımız 4 derbi maçta kesinlikle yedekler
de bile OLMAMALI.

Başak; Arda ve emre
Trabzon; burak
Bjk; şenol,gökhan ve caner
Fener; Volkan ve topal

İnanıyorum ki;Bu saydığım isimleri sevdiği kadar takım arkadaşlarını sevmiyordur.

Manager bağlantılarına ise hiç girmek bile istemiyorum.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

de bile OLMAMALI.

Başak; Arda ve emre
Trabzon; burak
Fener; Volkan ve topal

İnanıyorum ki;Bu saydığım isimleri sevdiği kadar takım arkadaşlarını sevmiyordur.

diger maclardada yedeklerde bile olmamali ama kesinlikle haklisin katiliyorum

de bile OLMAMALI.

Başak; Arda ve emre
Trabzon; burak
Fener; Volkan ve topal

Ahmet Bey adamlar birbirlerini sildiler. Hatta ilk silen Selçuk İnan'ın kendisidir. Yeteneği, performansı, formu doğrultusunda yedek kalmalı diyorsanız haklısınız. Ancak "Ahbapları uğruna Galatasaray'ı satacaktır" alt metni taşıyan iddianız çok gerçekçi değil; üzgünüm.

Buna da Hamit'e uyguladığımız 1 sezonluk ücreti 2 sezona yayma stratejisini uygulayacağız bence.2020'ye kadar bizimle olur malesef,sonrasında da futbolu bırakır zaten.

Ahmet Bey adamlar birbirlerini sildiler. Hatta ilk silen Selçuk İnan'ın kendisidir. Yeteneği, performansı, formu doğrultusunda yedek kalmalı diyorsanız haklısınız. Ancak "Ahbapları uğruna Galatasaray'ı satacaktır" alt metni taşıyan iddianız çok gerçekçi değil; üzgünüm.

Pek sildiklerini sanmiyorum. Arda bunun icin paylasim yapmisti yedek kaliyor diye. Birbirini silen adam böyle birsey yapar mi.

Üst Alt