# Selçuk İnan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Selçuk İnan

Cevap: # Selçuk İnan

Siz daha küçümseyin, sonra Topal'ı da mı arıycaktık dersiniz çok. Şu anda takımda bulunduğu mevki itibariyle alternatifsiz tek oyuncuydu. Ne Barış, ne Ayhan orada oynayacak oyuncular değil. Şimdi satılmasıyla o mevkiye 2 transfer gerekecek. Yabancı da düşünülebilir ama kontenjanı da hesaba katmak gerek. Umarım yönetim bu boşluğu Barış'la, Sarp'la kapatmayı düşünmüyordur. İşte o zaman bir sezon daha çöpe gider.

bence ceyhun öyle aman aman bi oyuncu değil:) garip bi tekniği var toplara da iyi vuruyo ama çok ağır,musa çağıran oynasa daha iyi olur:) ..selçuk inan'ı keşke alsak ya resmen görünmez kahraman ts'de

Yukarıda da belirttim, eğer Topal satılırsa oraya en az iki transfer gerekecek. Orta üçlü üç yabancıdan da oluşturulabilir tabii ki ama oraya en kötü bir tane yerli alternatif oyuncu lazım. Musa orada tek ön libero oynayabilecek bir oyuncu değil, ancak ön liberonun önündeki ikiliden biri olabilir. Ceyhun yetenekli bir oyuncu. Sahip olduğu tarz itibariyle de bence oraya iyi giderdi ama Trabzon'un en azından ucuza bırakacağını düşünmüyorum. Ceyhun yerine R.Wien'den Yasin Pehlivan da olabilir, ya da alternatif olarak Manisapor'dan Yiğit İncedemir. Biraz çirkef falan ama iyidir o da.

selçuk inan

ufak bir operasyonla, galatasaray'ın orta sahadaki ihtiyacını bir nebze karşılayabilir aslında.

(tek ihtimali olan insanlarin hikayesi, 20.05.2010 00:26 )

Arkadaşlar tek ihtimali olan insanlarin hikayesi adlı arkadaşın transferleri ne kadar iyi bildiğini biliyoruz. Bu gecede Selçuk'un ismini vermiş.

Sizler Selçuk'a bakış açısı nedir ?

Kendi temennisini belirtmistir. Ugrasirsak belki alabiliriz gibisinden. Ama Senol Günes izin vermez. Kadrosunu güclendirmek istiyor adam. Neden kadrosundaki iyi Türk futbolcusundan vazgecsin ki?Ihtimal vermiyorum pek.

Servet'e yok mu bu sene 6-7-8 milyon veren yahu. İyi para artı birde 7-8 milyona Elano'yu verirsek iyi para gelir. Ama Elano dünya kupasında parlayabilir tabi.

Üst Alt