Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilmiştir! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilmiştir!

Cevap: Selçuk İnan'ı Kulübe Öneriyoruz | Konu linki kulübe gönderilecektir !

Tüm forumu bu konuya davet ediyorum. Gerekirse "duyuru panosu" bölümünde de yer alsın bu konu, portala felan taşınsın. Fanzin'de yer alsın ama olsun birşeyler.

Selçuk İnan bu takıma gelmelidir, devre arasında fiyatı 8 Milyon € bile olsa alınmalıdır. Sonuna kadar destekliyorum konuyu...

Kesinlikle alınmalıdır.

Orta sahaya kaliteli Türk oyuncu almamız şart.

Bu isteğimizin, şımarak çocuk vızvızlanması değil, ihtiyaçlarımız doğrultusunda beğendiğimiz bir oyuncuyu işaret etmek olarak bakmak daha doğru olacaktır. Hep belirttiğim gibi Trabzonspor camiasını karşımıza alarak yapacağımız girişim Galatasaray 'a zarar verir.

Bu yazıyı yazarken ilk amacımız eksik bölgemizin neresi olduğunu göstermek ve nasıl bir oyuncu alınmasını gerektiğini söylemekti,Selçuk İnan'da bu tanıma tamamıyla uyan ve herkesin beğendiği,ayrıca sözleşmesi bitmek üzere olan bir oyuncu :)

Nuri Şahin alınacaksa oda olur :p

Camiamızın artık uyanması gerekiyor,kaliteli yerli oyuncularını kadromuza katmak zo-run-da-yız

Sevgili yönetim getirelim şu futbolcuyu allah aşkına.

Ligimizin bölgesinde en iyi oyuncularından ve bizim de o bölgede Selçuk İnan gibi bir oyuncunun alınmasına ihtiyacımız olduğundan, benden de tam destek. Böyle yerli oyuncuları kadromuza katmamız lazım, bunların başındaki isimlerden biri de Selçuk İnan.

Kulübümüzün bu görüşleri dikkate alması dileğiyle.

Barıştan alıp 8 numarayı Selçuğa vermeliyiz

ne yapip edip alsinlar selcuk inani sonuna kadar destekliyorum

Ön libero oynar,merkez orta saha oynar,sağ/sol iç oynar,forvet arkası oynar; daha ne istiyoruz.Kaçırmayalım bu adamı.

Yerli kalitemizin düşük olduğu aşikar.Sarp'ın banko oynadığı bir takımda nasıl oynar hiçbir fikrim yok.

Çok iyi futbolcu Trabzon sözleşmesini uzatmadan kapmamız lazım. Yönetimin elinden geleni yapıp alması lazım.

Selçuk'u en son milli maçta canlı izlemiştim.Saha görüşü Türkiye'de en iyi olan futbolcudur.Boştaki adamı hemen görüp oynuyor.

İnş.Sayın Yönetim duyarda alır şu futbolcuyu. mükemmel bir oyuncu xavi gibi bir stili var ve üstelik biz avrupada büyük klüplerden biri isek eğer ve yabancı sınırlamamız var ise mustafa ve yaşı itibarıyla ayhan gibi futbolcuların yerine böyle türk ve o bölgeye yabancı yerine alabileceğimiz en iyi oyunculardan biri. eminimki yabancıdan daha yararlı olur sadece selçuk inan la yetinmemeli bu klup bir çok yetenekli türk alıp yerli kalitesini güçlendirmeli bir-iki türk oyuncu dışında klübümüzde sanki yabancı oyuncular ve yerli oyuncular arasında uçurum var bazı türk oyuncular hariç. yabancı ve yerli statüsü kalite olarak yakın olursa Spor Toto süper ligin Barcelona sı olur selcuk inanda bu Barcelonanın xavi'si olur inş. .

5, 10, 20. Artık ücreti ne kadarsa ödenip alınmalı. Madem Türkiyenin en büyük kulübüyüz, Barçayız, Madrid'iz, Manuyuz diye geçiniyoruz, istediğimiz zaman istediğimiz oyuncuyu getirebilmeliyiz. Utanıyorum artık bu durumdan.

Devre arasında ne yapıp edip almalıyız ama Selçuk TS'yi yarı yolda bırakıp gelir mi bilemem.

Devre arasında ne yapıp edip almalıyız ama Selçuk TS'yi yarı yolda bırakıp gelir mi bilemem.

Bak seneye teknik heyet ne olur bilmiyorum. Ama sadece şunu söyleyebilirim, ben Şampiyon olacaksak bile M. Sarp gibileriyle olmak istemem. Yoksa Eric Gerets'in 2. sezonundan farklı olmayız.

Bu takıma revizyon gerekiyor.

Herkes diyor ki, kadroda istikrar.

Tamamda sen istikrarı iyi oynamasa bile özünde kaliteli olduğunu bildiğin adamlarla sağlamaya çalışırsın.

Sarp ile istikrar olsa ne olur olmasa ne olur. Mustafa Sarp, Servet, Barış vs.

Kadroda çok ciddi bir revizyon olması şart.

Adam Trabzon ile hala sözleşme imzalamadı...

Umuyorum ki bize gelir...:)

Sadri Şener "İlk önce Selçuk İnan ile masaya oturacağız." demiş. Elimizi çabuk tutmalıyız.

Üst Alt