Selçuk Yerine Nuri Şahin Nasıl Olur? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Selçuk Yerine Nuri Şahin Nasıl Olur?

Bula bula SelçuK'u mu buldunuz.Eksikleri hallettiniz de Selçuk kaldı.Kanatları ve defansı düzeltin Selçuk gereğini yapar zaten.

Ayağı titreyen dediğiniz adamın Umuta yaptığı asisti ne çabuk unuttunuz.(ofsayt olan gol).Doğru o sıra titremesi geçmişti.

Adam Dortmund'da oynuyor buradaki dehalar beğenmiyor :D Görende ortasahada selçuk yekta melo değilde alonso ilkay filan var zanneder

Kasımpaşalı yekta videosu yaparım sana hayran olursun emin ol :) nuri topçu filan değil selçukla nuri yi bir tutan adamla ben futbol tartışmam kusura bakma..

Sadece gül geç.

Selçuk iyi tamam,ama Nuri ayrı bir sınıfta.

Adam 16 yaşından beri üst düzey futbol oynuyor.Gelmişsin Seçuk'la karşılaştırmam diyorsun.Hamit ile karşılaştırma yapamazsın ikisi farklı tür oyuncu.

Nuri top class bir futbolcudur.Hee tabi hep gol atmadığı için berbat gelebilir size orası ayrı.

Sadece gül geç.

Adam 16 yaşından beri üst düzey futbol oynuyor.Gelmişsin Seçuk'la karşılaştırmam diyorsun.Hamit ile karşılaştırma yapamazsın ikisi farklı tür oyuncu.

Nuri top class bir futbolcudur.Hee tabi hep gol atmadığı için berbat gelebilir size orası ayrı.

Tamam

Sadece gül geç.

Selçuk STSL'nin 1. sınıfı kabul.

CL'nin 3.sınıfı.

Fark bu. Bunu anlamak zor değil.

Zaten Türkiye'de oynayıpta CL'de üst seviyede forma giyecek iki oyuncu var Sneijder Muslera.

Hadi belki birazda Alves.

Nuri yi Dortmund istemezse gelebilir anca. Orada iyi maaş kazaniyor. ailesi orada. Hiçbir sebep yok bize gelmesi için

Meireles'de Chelsea ve Liverpool'da oynadı Melo'nun yerine alalım mı ?

Meireles'i Selçuk yerine alalım mı diye sorsan anlarımda ama Melo ne alaka?

Ayrica 30 yaşına gelmiş, TR'ye emekliliğini yaşamak için gelmiş bir adamı neden istiyim.

Zaten Nuri gibi üst düzey oyuncular akılları varsa 31'den önce bu vasat futbol ülkesine gelmezler.

Nuri ne yapmış ki selçuk dan iyi olsun bana 3 tane ara pası atıp attırdığı golleri koyun da izleyelim nuri stop pas stop pas yana pas arkaya pas kısa pas başka ???? Fririk mi atıyor selçuk da atıyor.. Hangi maçı almış nuri bir tane iyi oynadığı milli maç soyleyin ne yapmış .. Nuri iyi bir takımın sadece bir parçası olur iyi bir takımın ama.. Bizim gibi sistemsiz bi takımda ayhan akman dan fazla bi katkı da veremez ki kapasitesi yok..

Abi Selçuk napıyor oda bunları yapıyor.

Selçuk İnan da al gülüm ver gülümcü.

Ah keske AB statüsü gelse de şu vasat ama milletin xavi sandığı oyunculardan da kurtulabilsek keşke.

Şurda ne güzel tartışıyoruz fikrini devam ettir de güzel sohbet olsun.

Tamam nedir liseli ergenler gibi.

Bak benim fikrim açık nuri sistem oyuncusudur ilk sene necatili kadro da enginin filan yerine koysan katılırım ama nuri bemim gözüm de class bi adam değil selçuğun yarısı olmaz ben selçukla kıyaslamıyorum bile .. Şuan nuri bizim takıma hiçbir şey veremez .. Ergenlik geçeli çok oldu keşke olsam

Üst Alt